AKTUÁLNY PREHĽAD: Posledné voľné miesta so zľavou 👉 Letné tábory 2024 

Aké budú letné tábory v roku 2023? Prečítajte si.

O táboroch 02.12.2022 6954x

Je to tu. Spustili sme predaj letných táborov 2023. Kto z vás sa už teší na leto Kto z vás sa už teší na najlepšie letné tábory? CK Slniečko vám opäť ponúka najpestrejšiu ponuku letných táborov s atraktívnym animačným programom. Máme pripravené tábory pre najmenších, pre teenagerov, ale aj pre umelcov, hercov, vojakov, športovcov...skrátka pre vás všetkých.

Aké budú letné tábory v roku 2023?

Je to tu. Spustili sme predaj letných táborov 2023. Kto z vás sa už teší na leto? Kto z vás sa už teší na najlepšie letné tábory? CK Slniečko vám opäť ponúka najpestrejšiu ponuku letných táborov s atraktívnym animačným programom. Máme pripravené tábory pre najmenších, pre teenagerov, ale aj pre umelcov, hercov, vojakov, športovcov...skrátka pre vás všetkých.   

Nie ste si istí kde začať svoje letné dobrodružstvo? V tomto blogu vám napíšeme o najlepších letných táboroch, ktoré si môžete pridať do svojho zoznamu na leto v roku 2023. Doprajte si tábor, na ktorý sa môžete tešiť!

Najlepšia ponuka letných táborov 2023

Radi by sme vám predstavili najlepšie tábory, v najkrajších rekreačných strediskách, s najlepšími animátormi a s najkrajšími zážitkami - ponuka letných táborov 2023 je pre vás pripravená! Príprava každej novej sezóny je pre nás vždy veľká výzva. Niekoľko mesiacov sme pre vás vyberali najvhodnejšie lokality a pripravovali najlepšie programy a táborové témy. Každý rok vám prinášame aj táborové novinky, ktoré tu ešte neboli. Samozrejme nesmú chýbať ani najlepšie, rokmi overené klasiky.

Začnime teda novinkami! Zaradili sme do ponuky dva tábory so zvieratkami - So Slniečkom na ryby a So Slniečko v sedle. Odohrávať sa budú v areáli Ranča na Striebornom jazere neďaleko Galanty.Tentokrát sú u nás novinkami nové lokality pre už overené tábory. Našli sme im nové domovy. Náš najväčší tábor SunnyGAMES bude v lete 2023 zastrešovať unikátny tábor SunnySTAR, ktorý je určený pre všetkých virálnych nadšencov, a aj tábor vytvorený v spolupráci s organizáciou Plejs for Movement Trenčín - SunnyPARKOUR. Do areálu RZ Trnavá Hora sa tiež zmestia tábory SunnyTHEATRO pre každého, kto sa chce stať stredobodom strieborného plátna a rovnako aj tábory SunnyARTSSunnyDANCE či SunnySPORTS pre výtvarníkov, umelcov, tanečníkov či športovcov. Minulý rok sme im vybrali nové stredisko, ktoré má všetko, čo dokonalý tábor potrebuje a sme naozaj spokojní, že tábory dopadli nad očakávania. Obrovský areál, bazén, ihriská, spoločné priestory a krásna príroda.

Nemôžeme nespomenúť tábor, ktorý má každé leto najviac vypredaných turnusov a to je Misia. Tentokrát však obsadí kaštieľ Antonstál v Bielych Karpatoch, kde je prioritou vybudovať nové výcvikové stredisko pre všetkých nádejných vojakov.

Už klasikou sa stali aj ďalšie naše najväčšie letné tábory - Pohoďák či SunnyACTION a tie už hlásia aj zopár predaných miest. Tábor pre najmenších Slniečkovo odpálil vlani aj svoju dvojičku – Slniečkovo ENGLISH pre všetky deti, ktorým cudzie jazyky nie sú až také cudzie :-) A zostávame tiež verní aj spolupráci s Asociácou KravMaga Slovensko pri letnom tábore KravMagaCamp.

Oplatí sa rezervovať už dnes!

Či už patríte k typom, ktoré majú radi zábavu, dobrodružstvo alebo relax, v našej ponuke na leto 2023 si určite nájdete pre vás vhodný letný tábor. Práve teraz je najlepší čas naplánovať si leto, urobiť rezerváciu s FIRST MINUTE zľavou a začať odpočítavanie vášho veľkého dobrodružstva.             

Využite možnosť vianočnej zľavy až do 50€ pri kúpe letného tábora do 6.1.2023. Máte možnosť rozdeliť úhradu za letný tábor na 4 splátky:

  • pri 100% úhrade do 5 dní od podpisu zmluvy bude Vaša zľava 50€,
  • platba na dve polovice so zľavou 25€,
  • platba na tri splátky so zľavou 20€,
  • platba na štyri splátky so zľavou 10€.

Od 7.1.2023 do 31.3.2023 máte možnosť rezervovať tábor so zľavou až do 35€.

  • pri 100% úhrade do 5 dní od podpisu zmluvy bude Vaša zľava 35€,
  • platba na dve polovice so zľavou 20€,
  • platba na tri splátky so zľavou 15€,
  • platba na štyri splátky so zľavou 10€.

Tím CK Slniečko usilovne pracuje na tom, aby bolo každé leto vždy to najlepšie a veľmi si vážime vaše spätné väzby. Vždy sa snažíme urobiť aj potrebné zmeny na zlepšenie a skvalitnenie našich služieb. Tešíme sa, že privítame v táboroch nováčikov aj deti, ktoré sa k nám radi vracajú. V najkrajších lokalitách, s najlepším vybavením, so školenými animátormi a s atraktívnymi výletmi!

Nezabudnite, že mať už teraz naplánované leto, na ktoré sa tešíte, je najlepší spôsob ako prežiť tieto zimné mesiace s úsmevom na perách.

Tešíme sa na Vás už čoskoro!

 


Novinky a články

Aby vám neunikli novinky