zavrieť x

O nás

image Sme tu pre Vás už 26 rokov!

Lyžiarske výcviky, školy v prírode a letné tábory organizujeme už od roku 1996!

image Stabilný kreatívny tím, ktorý nesklame!

Našich animátorov a zdravotníkov starostlivo vyberáme. Prechádzajú systémom náročných školení. Ak sa chceš stať členom nášho tímu, vyplň tento krátky dotazník!

image Myslíme na najmenších, ale aj na teenagerov!

Tábory organizujeme pre deti už od 5 rokov a až do 18 rokov. Nechýbajú ani zájazdy pre mládež a rodiny s deťmi. Okrem lyžiarskych výcvikov, škôl v prírode a letných táborov sa na nás môžete obrátiť s akoukoľvek požiadavkou na zorganizovanie zájazdu alebo výletu.

image Disponujeme vlastnou dopravnou spoločnosťou

Slovenský autobusový dopravca SunBus z Trenčína Vám ponúka možnosť využitia služieb novými modernými autobusmi. 

www.sunbus.sk

image Zabavte sa s nami

Ponuka našej vlastnej hudby na stiahnutie

Pozrite si videá na našom YouTube

image Sme členom SACKA

SLOVENSKÁ ASOCIÁCIA CESTOVNÝCH KANCELÁRIÍ A CESTOVNÝCH AGENTÚR

www.sacka.eu

Zavolajte nám. Radi Vám pomožeme.
 +421 (0)32 652 19 11

Ani sa nám nechce veriť, ale je to už 27 rokov, kedy sme zorganizovali náš prvý letný tábor! V roku 1996 sa začala písať naša história. Bolo to úžasné, ako všetky deti a aj my vedúci, sme pri odchode z letného tábora plakali. Domov sa nám ísť veru nechcelo! A to bol moment, ktorý jednoznačne stanovil našu cestu, vznikla naša detská cestovná kancelária. Dnes sme už v pozícii lídra. Ročne odrekreujeme v našich školách v prírode a v detských táboroch tisícky detí. Spolupracujeme s najlepšími rekreačnými strediskami, hotelmi a penziónmi, ktoré sú priam predurčené na to, aby boli vaše deti spokojné a šťastné. K tomu treba samozrejme spomenúť náš starostlivo vybraný personál animátorov, zdravotníkov a našich manažérov, ktorí celoročne pripravujú tie najlepšie animačné programy s cieľom zaujať deti aj mládež všetkých vekových kategórií a záujmov. V našej ponuke nájdete množstvo noviniek, ale aj osvedčenú klasiku. Tábory sú pre deti už od 5 rokov a na svoje si s nami prídu aj teenageri a dospelá mládež. Vyberajte z viac ako 100 turnusov letných táborov na Slovensku. Spokojnosť a bezpečnosť vašich detí sú pre nás najdôležitejšie. 

Dnes môžeme tiež skonštatovať, že sa nám podarilo na základe našich dlhoročných skúseností a postrehov kreatívnych pedagógov nastaviť model ideálnej školy v prírode. Pre deti i učiteľský kolektív je to jednoducho iný „level“. Pani učiteľky, páni učitelia – presvedčte sa sami! 

Od roku 2016 CK Slniečko disponuje vlastnou flotilou autobusov. Autobusy s klimatizáciou a bezpečnostnými pásmi, Vás odvezú do školy v prírode, na školský výlet, dovolenku, či za poznaním. Viac na autobusová doprava Trenčín, SunBus!

A čo ďalej? Doteraz nezrealizovaných nápadov a nových myšlienok máme v talóne neúrekom. Chceme sa o ne s Vami podeliť. Tak poďme ich spolu zažiť, nech to stojí za to!

Náš tím

Mgr. Rastislav Haľko

Mgr. Rastislav Haľko

Rastin

Email:
rastin@ckslniecko.sk

Profesia:
Manažér kvality a vzdelávania

Vzdelanie:
Magisterské (učiteľstvo, práca s mládežou)

Doterajšia spolupráca s CK Slniečko:
So Slniečkom si padli do oka na víkendovke na Zbyňove (pri Rajci) v roku 2005. Manažérsky zabezpečoval a viedol letné tábory na Sigorde, v Poráči, v Podskalí a na Duchonke. Boli to tábory na témy: Pán Prsteňov, Shrek, Harry Potter, Asterix a Obelix, Detská reality show a Pohoďák.

Predchádzajúca animátorská činnosť:
Od svojich 15-tich rokov pôsobil ako animátor mládežníckych skupín v rámci rôznych občianskych združení. Významne sa podieľal na formovaní a vzdelávaní animátorov. Zainteresovaný bol aj v mnohých projektoch zameraných na podporu a rozvoj práce s mládežou na Slovensku.

Charizma / charakteristiky:
Má zmysel pre detail, zodpovednosť, ale aj pre zábavu a humor. Obľúbený učiteľ fyziky :-)

Špecializácia v CK Slniečko:
Už "x-tý" rok vedie tím manažérov jednotlivých stredísk detskej rekreácie, organizuje školenia pre hlavných vedúcich a animátorov, kontroluje kvalitu realizácie animačných programov na turnusoch škôl v prírode a letných táborov.

Odkaz pre rodičov:
„Sme tím animátorov, ktorým leží na srdci dobro Vašich detí. Cez kvalitné a príťažlivé animačné programy a výnimočnú detskú rekreáciu im ponúkame nielen zábavu, zážitkové aktivity, dobrodružstvo, ale aj nové poznanie, dotyk s prírodou, priateľstvo a rodinnú atmosféru.“ 

Odkaz pre dieťa:
„V našich školách v prírode a letných táboroch nikdy nie si sám. Nájdeš tu priateľov, fajn atmosféru, dobrodružstvo, skvelé aktivity a hry. Jednoducho, ponúkame Ti nezabudnuteľné zážitky.“

Ing. Klára Mihalkovičová

Ing. Klára Mihalkovičová

Kladka

E-mail:
klara@ckslniecko.sk

Profesia:
Manažérka zabezpečenia turnusov detskej rekreácie

Vzdelanie:
Inžinierka v odbore obchod a marketing

Doterajšia spolupráca s CK Slniečko:
V Slniečku začínala ako animátorka v sezóne 2014 a teraz štartuje svoju deviatu sezónu - šiestykrát v pozícii manažérky.

Predchádzajúca animátorská činnosť:
S deťmi a mládežou pracuje od roku 2006, viedla a lektorovala tanečné tréningy v Trenčíne a aj v Bratislave, zúčastňovala sa medzinárodných mládežníckych výmenných projektov.

Charizma / charakteristiky:
Je teamový hráč a záleží jej na tom, aby všetko fungovalo tak, ako má. Rada sa od iných učí novým veciam. Má zmysel pre humor, ale aj pre poriadok.

Špecializácia v CK Slniečko:
Zabezpečuje prípravu a realizáciu letných táborov Sunny Games/Dance/Arts/Sports/Theatro, Pohoďák, SunnyRELAX, SunnyFUNNY a SunnyParkourCamp a škôl v prírode v strediskách na západe a severe Slovenska.

Odkaz pre rodičov:
„Dala by som čokoľvek za to, aby som ako dieťa mohla absolvovať viac letných táborov, no aj ten jeden mi dal neskutočne veľa - zážitky, ktoré mám v pamäti doteraz, priateľov, a hlavne lásku k tancu. Doprajte to aj vy svojim deťom!"

Odkaz pre dieťa:
„Podľa mňa je úplne jedno, či si vyberieš tábor športový, umelecký, fantasy alebo chceš počas leta v tábore len tak chillovať. Noví kamaráti z rôznych kútov Slovenska a zážitky z táborov sú na nezaplatenie! A ak sa k tomu pridajú špičkoví animátori, tak nie je o čom ;-)“

Bc. Katarína Vašíčková

Bc. Katarína Vašíčková

Vaško

Email:
katarina@ckslniecko.sk

Profesia:
Manažérka zabezpečenia turnusov detskej rekreácie

Vzdelanie:
Bakalárka v odbore sociálna práca

Doterajšia spolupráca s CK Slniečko:
V Slniečku začínala ako animátorka v sezóne 2015. V sezónach 2016 a 2017 už pôsobila ako hlavná vedúca. Od októbra 2017 zastáva pozíciu manažérky zabezpečenia turnusov.

Predchádzajúca animátorská činnosť:
S deťmi a mládežou pracuje od svojho tínedžerského veku v rôznych organizáciách. Jej prvá animátorská skúsenosť bola v OZ Dubáčik, kde niekoľko rokov pracovala s deťmi z detských domov. Ďalšou skúsenosťou bola cestovná kancelária AZAD (jednu sezónu). O rok na to už pôsobila v CK Slniečko.

Charizma / charakteristiky:
Komunikatívna, má rada dobrodružstvo a zábavu. Nuda s ňou isto nie je :-).

Špecializácia v CK Slniečko:
Zabezpečuje prípravu a realizáciu turnusov škôl v prírode a letných táborov v strediskách vo Vysokých Tatrách (penzión Lesana a penzión Medvedica, kde sa v letných mesiacoch bude konať náš najakčnejší tábor SunnyACTION), potom v strediskách v Slovenskom raji (penzión Vernár), v kúpeľnom meste Dudince (penzión U Mlynárky), pri Chvojnici (horský hotel Magura) a v Banskej Belej (penzión Vilabela).

Odkaz pre rodičov:
„Nechajte svoje deti prežiť niečo neopakovateľné a nezabudnuteľné práve s našou CK Slniečko!“

Odkaz pre dieťa:
„Poď si s nami užiť skvelé prázdninové chvíle a otestovať svoje schopnosti a zručnosti v tábore podľa vlastného výberu!“

Bc. Ema Kušnierová

Bc. Ema Kušnierová

Navi

Email:
ema.kusnierova@gmail.com

Profesia:
Hlavná vedúca

Vzdelanie:
Študentka magisterského stupňa

Doterajšia spolupráca s CK Slniečko:
V Slniečku začínala v roku 2016 ako animátorka, v ďalšej sezóne pracovala už ako hlavná animátorka škôl v prírode. Tento rok jej k vedeniu animačného programu v školách v prírode pribudne aj vedenie turnusov v letných táboroch.

Predchádzajúca animátorská činnosť:
S prácou s deťmi a mládežou má bohaté skúsenosti, napríklad pri organizovaní rôznych športových aktivít a podujatí. Aktuálne sa venuje vzdelávaniu mládeže v oblasti prvej pomoci a zdravého životného štýlu.

Charizma / charakteristiky:
Jej najvýraznejšou vlastnosťou je obrovský zmysel pre humor a dávka kreativity, s ktorou zaženie každý náznak nudy. Je komunikatívna a bezprostredná.

Špecializácia v CK Slniečko:
Realizácia animačného programu v školách v prírode a vedenie vybraných turnusov letných táborov.

Odkaz pre rodičov:
„Robí mi radosť robiť radosť iným a šíriť ju ďalej. Ako dieťa som v tábore nikdy nebola a veľmi to ľutujem, keď vidím, ako si deti vedia tábor užiť a ako odchádzajú nabití zážitkami.“

Odkaz pre dieťa:
„Ak chceš v lete zažiť niečo iné ako doteraz a spoznať nových kamarátov, určite nájdeme ten správny tábor pre teba. Ponuka je veľká, stačí si len vybrať!“

Bc. Jakub Martinček

Bc. Jakub Martinček

Sheldon

Email:
martincekjakub@gmail.com

Profesia:
Hlavný vedúci

Vzdelanie:
Študent bakalárskeho stupňa učiteľstva pedagogiky a hudobného umenia

Doterajšia spolupráca s CK Slniečko:
V cestovnej kancelárii Slniečko začínal v roku 2018 ako animátor v škole v prírode. V sezóne 2020 pracoval ako animátor v letných táboroch a hlavný vedúci v školách v prírode. V sezóne 2021 bol animátorom na turnusoch letného táboru SunnyGAMES a Pohoďák. Aktuálne pracuje ako hlavný vedúci v letnom tábore SunnyGAMES.

Predchádzajúca animátorská činnosť:
K práci s deťmi sa venuje od roku 2014, kedy pôsobil ako pomocný animátor v detskej organizácii eRko. Od roku 2019 do 2021 pre deti v čase mimo vyučovania organizoval záujmovú činnosť a má za sebou prácu s deťmi v materskej škole aj v školskom klube detí. V lete 2019 si skúsil prácu hotelového animátora v Chorvátsku, kde pripravoval animačný program ako pre deti, tak i pre dospelých. 

Charizma / charakteristiky:
Pri svojej práci má rád poriadok. Považuje sa za empatickú, spoľahlivú, komunikatívnu a zodpovednú osobu s aktívnym a pozitívnym prístupom v práci, ale aj v súkromí. Je za každý dobrý nápad a nebráni sa akejkoľvek zábave.

Špecializácia v CK Slniečko:
Realizácia animačného programu v školách v prírode a letných táboroch Pohoďák a SunnyGAMES.

Odkaz pre rodičov:
„Dieťa, ktoré aspoň raz v živote nebolo v tábore nezažilo skutočné leto. Ja sám som si v detstve leto bez tábora nevedel predstaviť. Ľutujem, že som nebol v letných táboroch, v ktorých aktuálne pracujem. Ak chcete, aby Vaše dieťa počas letných prázdnin využilo svoj voľný čas efektívne, aby získalo priateľstvá a spomienky na celý život, doprajte mu týždeň s CK Slniečko.“

Odkaz pre dieťa:
„Ak váhaš, či ísť alebo neisť do tábora, mám pre teba jednoznačnú odpoveď – smelo do toho! Stačí si vybrať z pestrej ponuky. Určite využi túto príležitosť, kým nie je neskoro. Nevadí, že do tábora nejdeš v sprievode svojho kamaráta. V tábore si určite nájdeš niekoľko kamarátov na celý život. V tábore sa o teba postará kolektív animátorov, ktorí ti pripravia pestrý a zaujímavý program.“

Bc. Silvia Turianová

Bc. Silvia Turianová

Turi

Email:
silviaturianova@gmail.com

Profesia:
Hlavná vedúca v letnom tábore SunnyGAMES

Vzdelanie:
Bakalársky stupeň z odboru predškolská a elementárna pedagogika

Doterajšia spolupráca s CK Slniečko:
V CK Slniečko má za sebou 3. sezónu. Jej prvá sezóna začala v roku 2019 ako animátorka v školách v prírode. Ešte v tom roku nastúpila aj ako animátorka do letného tábora SunnyGAMES. V roku 2020 sa jej rozšírili skúsenosti prostredníctvom pozície hlavnej vedúcej v školách v prírode.

Predchádzajúca animátorská činnosť:
Od svojich 15 rokov pôsobila ako pomocná vedúca a od 18 rokov ako hlavná vedúca na farských táboroch v spolupráci s organizáciou eRko.

Charizma / charakteristiky:
Má pozitívny vzťah k práci s deťmi. Je osobou, ktorá má rada veci zorganizované. Snaží sa byť vždy pozitívna a s dobrou náladou.

Špecializácia v CK Slniečko:
Realizácia animačného programu v školách v prírode a v letnom tábore SunnyGAMES.

Odkaz pre rodičov:
„Nebojte sa prihlasovať deti do letných táborov, pretože práve prostredníctvom nich môže aj Vaše dieťa získať tie najkrajšie zážitky z leta. Dieťa sa v letnom tábore dokáže odreagovať, zabaviť sa, nájsť si nových „parťákov“, ale taktiež dokáže získať nové poznatky.“ 

Odkaz pre dieťa:
„Ak je pre teba letný tábor niečo nové a nepoznané, nemusíš mať vôbec obavy. Zoznámiš sa s novými ľuďmi, naučíš sa niečo nové, ale hlavne sa s nami zabavíš a domov prídeš s množstvom nových spomienok.“

Bc. Viera Puchorová

Bc. Viera Puchorová

Puchy

Email:
vierka.puchorova@gmail.com

Profesia:
Hlavná vedúca

Vzdelanie:
Študentka magisterského štúdia v odbore Učiteľstvo pre primárne vzdelávanie

Doterajšia spolupráca s CK Slniečko:
Sezóna 2018 bola prvou sezónou v CK Slniečko, v ktorej pracovala ako animátorka v školách v prírode. V nasledujúcej sezóne si rozšírila svoje skúsenosti ako animátorka v letných táboroch. V sezóne 2020 prebrala vedenie a prípravu letného tábora SunnyFUNNY ako hlavná vedúca.

Predchádzajúca animátorská činnosť:
Svoj voľný čas venovala deťom už počas štúdia na strednej škole. Podieľala sa na prípravách rôznych akcií a kultúrnych programov pre deti. Prešla odbornou praxou v materských školách a školských kluboch detí.

Charizma / charakteristiky:
Tam, kde sa objaví, nuda nehrozí. Spoznáš ju podľa hrkálkového smiechu, ktorý sa dá len ťažko prepočuť. Okrem bláznovstiev, ktoré sú súčasťou každej práce, má rada vo veciach poriadok a organizáciu. Rada zdoláva nové výzvy, počas ktorých sa aj niečo priučí.

Špecializácia v CK Slniečko:
Podieľa sa na príprave a realizácii animačného programu pre letný tábor SunnyFUNNY.

Odkaz pre rodičov:
„V našom skvelom animačnom tíme je o Vaše deti postarané po všetkých stránkach. Najviac sa však tešíme z toho, keď vidíme úsmev na tvárach detí a radosť, s ktorou vám rozprávajú zážitky, ktoré si z týždňa odnášajú. Sama si dodnes pamätám na zážitky z táborov, ktoré zostanú v mojej pamäti navždy.“ 

Odkaz pre dieťa:
„Chceš po lete spomínať na skvelé chvíle? Alebo zažiť leto plné zábavy, nových kamarátstiev a spoznať úžasných animátorov? Ver, že rozhodnutie ísť na tábor, nebudeš nikdy ľutovať. Čakáme ťa s nadupanými programami a nezabudnuteľnou atmosférou. Neváhaj a vyber si jeden z našich táborov. Nielen ja, ale aj mnoho úžasných animátorov sa na teba už teší.“

Dominika Weissová

Dominika Weissová

Sowa

Email:
dominikaw.weissova@gmail.com

Profesia:
Hlavná vedúca

Vzdelanie:
Študentka bakalárskeho štúdia v odbore Učiteľstvo geografie a anglického jazyka a literatúry

Doterajšia spolupráca s CK Slniečko:
V cestovnej kancelárii pracuje od roku 2017. Začala ako animátorka v školách v prírode a letných táboroch. Vďaka jej šikovnosti a zápalu pre prácu s deťmi sa stala hlavnou vedúcou v školách v prírode. Od roku 2021 je hlavnou vedúcou v letnom tábore SunnyRELAX.

Predchádzajúca animátorská činnosť:
S deťmi a mládežou pracovala aj počas svojej animátorskej činnosti, a to v detskom a mládežníckom parlamente mesta Handlová od roku 2018 do 2020. 

Charizma / charakteristiky:
Je milá, vysmiata, ktorú len tak niečo nerozhodí. Poradí si so všetkým: vymyslí, pripraví, poradí, pofúka ale aj pofotí. Je veľmi komunikatívna, šikovná, flexibilná, kreatívna, empatická a zábavná, čím si vždy získa detskú pozornosť. Nuda s ňou isto nie je.

Špecializácia v CK Slniečko:
Realizácia animačného programu v školách v prírode a letnom tábore SunnyRELAX.

Odkaz pre rodičov:
„Keď som mala 12-14 rokov rada som navštevovala letné tábory od CK Slniečko a stále mi to ostalo. Spoznávanie nových kamarátov, zábava na 100%, tábor plný zážitkov musel byť u mňa na prvom mieste. Preto chcem, aby každé jedno dieťa odchádzalo z letného tábora plné zážitkov, nových kamarátov a hlavne, aby deťom ostal vždy ten pekný detský úsmev, keď sa stretneme v meste alebo v aquaparku. Doprajte aj Vy deťom nezabudnuteľné leto od Slniečka. Ako sa spieva v našej hymne: "NAJLEPŠIE TÁBORY SÚ OD SLNIEČKA.“ 

Odkaz pre dieťa:
„Poď si s nami užiť letný tábor tak ako sa patrí: slnko, voda, pohoda, kamoši a nové zážitky. Nuda nás obíde. Čakáme na teba už len si nájsť ten správny tábor od Slniečka.“

Bc. Viktória Pondelová

Bc. Viktória Pondelová

Levi

Email:
viktoria.pondelova.vp@gmail.com

Profesia:
Hlavná vedúca v letnom tábore Slniečkovo

Vzdelanie:
Študentka magisterského stupňa

Doterajšia spolupráca s CK Slniečko:
V Slniečku začínala v roku 2017 ako animátorka v školách v prírode a letných táboroch. Od roku 2019 pracuje ako hlavná animátorka v školách v prírode a od roku 2021 ako hlavná animátorka v letných táborov.

Predchádzajúca animátorská činnosť:
Práci s deťmi sa venuje predovšetkým z pohľadu pedagóga a vychovávateľa. Blízka jej je starostlivosť o bezpečnosť a zdravie detí. 

Charizma / charakteristiky:
Jej prístup k deťom je veľmi priateľský, rozumie si s každou vekovou skupinou. Je veľmi tvorivá, zodpovedná, dbá na bezpečnosť a príjemnú atmosféru v kolektíve. Má prehľad v trendoch a vie dobre načúvať deťom.

Špecializácia v CK Slniečko:
Podieľa sa na príprave a realizácii animačného programu pre letný tábor Slniečkovo.

Odkaz pre rodičov:
„Každé dieťa by malo zažiť tábor, alebo školu v prírode. Pre deti je to významný čas, kedy sa stávajú zodpovednejšími a nachádzajú nové priateľstvá a hlavne zážitky. Veľmi ma teší tráviť spoločný čas s deťmi a spríjemniť si leto zábavnými aktivitami.“ 

Odkaz pre dieťa:
„Ahoj, máš rád vodné hry, alebo niečo pokojnejšie? hmm... možno niečo dobrodružnejšie alebo diskotéky? Každý sme iný a každý má rád niečo iné, také sú aj naše tábory, verím, že aj ty sa chceš zabaviť, rovnako ako aj ja a mať tie najkrajšie spomienky na leto. Poprezeraj si našu stránku a vyber si tebe srdcu blízky tábor. Ak potrebuješ poradiť radi ti pomôžeme s výberom.“

f