zavrieť x

O nás

image Sme tu pre Vás od roku 1996!

Lyžiarske výcviky, školy v prírode a letné tábory organizujeme už od roku 1996!

image Stabilný kreatívny tím, ktorý nesklame!

Našich animátorov a zdravotníkov starostlivo vyberáme. Prechádzajú systémom náročných školení. Ak sa chceš stať členom nášho tímu, vyplň tento krátky dotazník!

image Myslíme na najmenších, ale aj na teenagerov!

Tábory organizujeme pre deti už od 5 rokov a až do 18 rokov. Nechýbajú ani zájazdy pre mládež a rodiny s deťmi. Okrem lyžiarskych výcvikov, škôl v prírode a letných táborov sa na nás môžete obrátiť s akoukoľvek požiadavkou na zorganizovanie zájazdu alebo výletu.

image Disponujeme vlastnou dopravnou spoločnosťou

Slovenský autobusový dopravca SunBus z Trenčína Vám ponúka možnosť využitia služieb novými modernými autobusmi. 

www.sunbus.sk

image Zabavte sa s nami

Ponuka našej vlastnej hudby na stiahnutie

Pozrite si videá na našom YouTube

image Sme členom SACKA

SLOVENSKÁ ASOCIÁCIA CESTOVNÝCH KANCELÁRIÍ A CESTOVNÝCH AGENTÚR

www.sacka.eu

Zavolajte nám. Radi Vám pomožeme.
 +421 (0)32 652 19 11

Ani sa nám nechce veriť, ale je to už 27 rokov, kedy sme zorganizovali náš prvý letný tábor! V roku 1996 sa začala písať naša história. Bolo to úžasné, ako všetky deti a aj my vedúci, sme pri odchode z letného tábora plakali. Domov sa nám ísť veru nechcelo! A to bol moment, ktorý jednoznačne stanovil našu cestu, vznikla naša detská cestovná kancelária. Dnes sme už v pozícii lídra. Ročne odrekreujeme v našich školách v prírode a v detských táboroch tisícky detí. Spolupracujeme s najlepšími rekreačnými strediskami, hotelmi a penziónmi, ktoré sú priam predurčené na to, aby boli vaše deti spokojné a šťastné. K tomu treba samozrejme spomenúť náš starostlivo vybraný personál animátorov, zdravotníkov a našich manažérov, ktorí celoročne pripravujú tie najlepšie animačné programy s cieľom zaujať deti aj mládež všetkých vekových kategórií a záujmov. V našej ponuke nájdete množstvo noviniek, ale aj osvedčenú klasiku. Tábory sú pre deti už od 5 rokov a na svoje si s nami prídu aj teenageri a dospelá mládež. Vyberajte z viac ako 100 turnusov letných táborov na Slovensku. Spokojnosť a bezpečnosť vašich detí sú pre nás najdôležitejšie. 

Dnes môžeme tiež skonštatovať, že sa nám podarilo na základe našich dlhoročných skúseností a postrehov kreatívnych pedagógov nastaviť model ideálnej školy v prírode. Pre deti i učiteľský kolektív je to jednoducho iný „level“. Pani učiteľky, páni učitelia – presvedčte sa sami! 

Od roku 2016 CK Slniečko disponuje vlastnou flotilou autobusov. Autobusy s klimatizáciou a bezpečnostnými pásmi, Vás odvezú do školy v prírode, na školský výlet, dovolenku, či za poznaním. Viac na autobusová doprava Trenčín, SunBus!

A čo ďalej? Doteraz nezrealizovaných nápadov a nových myšlienok máme v talóne neúrekom. Chceme sa o ne s Vami podeliť. Tak poďme ich spolu zažiť, nech to stojí za to!

Náš tím

Mgr. Rastislav Haľko

Mgr. Rastislav Haľko

Rastin

Email:
rastin@ckslniecko.sk

Profesia:
Manažér kvality a vzdelávania

Vzdelanie:
Magisterské (učiteľstvo, práca s mládežou)

Doterajšia spolupráca s CK Slniečko:
So Slniečkom si padli do oka na víkendovke na Zbyňove (pri Rajci) v roku 2005. Manažérsky zabezpečoval a viedol letné tábory na Sigorde, v Poráči, v Podskalí a na Duchonke. Boli to tábory na témy: Pán Prsteňov, Shrek, Harry Potter, Asterix a Obelix, Detská reality show a Pohoďák.

Predchádzajúca animátorská činnosť:
Od svojich 15-tich rokov pôsobil ako animátor mládežníckych skupín v rámci rôznych občianskych združení. Významne sa podieľal na formovaní a vzdelávaní animátorov. Zainteresovaný bol aj v mnohých projektoch zameraných na podporu a rozvoj práce s mládežou na Slovensku.

Charizma / charakteristiky:
Má zmysel pre detail, zodpovednosť, ale aj pre zábavu a humor. Obľúbený učiteľ fyziky :-)

Špecializácia v CK Slniečko:
Už "x-tý" rok vedie tím manažérov jednotlivých stredísk detskej rekreácie, organizuje školenia pre hlavných vedúcich a animátorov, kontroluje kvalitu realizácie animačných programov na turnusoch škôl v prírode a letných táborov.

Ing. Klára Mihalkovičová

Ing. Klára Mihalkovičová

Kladka

E-mail:
klara@ckslniecko.sk

Profesia:
Manažérka zabezpečenia turnusov LV, ŠvP a LT

Vzdelanie:
Inžinierka v odbore obchod a marketing

Doterajšia spolupráca s CK Slniečko:
V Slniečku začínala ako animátorka v sezóne 2014. Od roku 2016 sa práci venuje z pozície manažérky.

Predchádzajúca animátorská činnosť:
S deťmi a mládežou pracuje od roku 2006, viedla a lektorovala tanečné tréningy v Trenčíne a aj v Bratislave, zúčastňovala sa medzinárodných mládežníckych výmenných projektov.

Charizma / charakteristiky:
Je tímový hráč a záleží jej na tom, aby všetko fungovalo tak, ako má. Rada sa od iných učí novým veciam. Má zmysel pre humor, ale aj pre poriadok.

Špecializácia v CK Slniečko:
Zabezpečuje prípravu a realizáciu škôl v prírode primárne v strediskách na západe Slovenska a letných táborov Pohoďák, SunnyGAMES, SunnyARTS, SunnyDANCE, SunnySPORTS, SunnyTHEATRO, SunnySTAR, SunnyPARKOUR, SunnyRELAX & Slniečkovo.

Bc. Katarína Vašíčková

Bc. Katarína Vašíčková

Vaško

Email:
katarina@ckslniecko.sk

Profesia:
Manažérka zabezpečenia turnusov detskej rekreácie

Vzdelanie:
Bakalárka v odbore sociálna práca

Doterajšia spolupráca s CK Slniečko:
V Slniečku začínala ako animátorka v sezóne 2015. V sezónach 2016 a 2017 už pôsobila ako hlavná vedúca. Od októbra 2017 zastáva pozíciu manažérky zabezpečenia turnusov.

Predchádzajúca animátorská činnosť:
S deťmi a mládežou pracuje od svojho tínedžerského veku v rôznych organizáciách. Jej prvá animátorská skúsenosť bola v OZ Dubáčik, kde niekoľko rokov pracovala s deťmi z detských domov. Ďalšou skúsenosťou bola cestovná kancelária AZAD (jednu sezónu). O rok na to už pôsobila v CK Slniečko.

Charizma / charakteristiky:
Komunikatívna, má rada dobrodružstvo a zábavu :-).

Špecializácia v CK Slniečko:
Zabezpečuje prípravu a realizáciu turnusov škôl v prírode a letných táborov v strediskách vo Vysokých Tatrách (Hotel Lesana, Penzión Lomnicky, Penzión Medvedica, kde sa v letných mesiacoch bude konať náš najakčnejší tábor SunnyACTION), potom v strediskách v Slovenskom raji (penzión Suchá), na Liptove (Penzión Alžbeta, Penzión Moravica) a v kúpeľnom meste Dudince (penzión U Mlynárky).

Bc. Jakub Martinček

Bc. Jakub Martinček

Sheldon

Email:
sheldon@ckslniecko.sk

Profesia:
Destinačný manažér pre školy v prírode a hlavný vedúci

Vzdelanie:
Učiteľstvo a pedagogické vedy, špeciálna pedagogika, manažment v školstve.

Doterajšia spolupráca s CK Slniečko:
V cestovnej kancelárii Slniečko začínal v roku 2018 ako animátor v škole v prírode. V sezóne 2020 pracoval ako animátor v letných táboroch a hlavný vedúci v školách v prírode. V roku 2021 bol animátorom na turnusoch letného tábora SunnyGAMES a Pohoďák. V nasledujúcej sezóne bol poverený prípravou a realizáciou animačného programu ako hlavný vedúci v letnom tábore SunnyGAMES. V roku 2023 bude zastávať pozíciu destinačného manažéra stredísk v Trnavej Hore a Banskej Belej a hlavný vedúci letného tábora Pohoďák.

Predchádzajúca animátorská činnosť:
Práci s deťmi sa venuje od roku 2014, kedy pôsobil ako pomocný animátor v detskej organizácii eRko. Od roku 2019 do 2021 pre deti v čase mimo vyučovania organizoval záujmovú činnosť a má za sebou prácu s deťmi v materskej škole aj v školskom klube detí. V lete 2019 si skúsil prácu hotelového animátora v Chorvátsku, kde pripravoval animačný program ako pre deti, tak i pre dospelých.

Charizma / charakteristiky:
Pri svojej práci má rád poriadok. Považuje sa za empatickú, spoľahlivú, komunikatívnu a zodpovednú osobu s aktívnym a pozitívnym prístupom v práci, ale aj v súkromí. Je za každý dobrý nápad a nebráni sa akejkoľvek zábave.

Špecializácia v CK Slniečko:
Príprava a realizácia animačného programu v školách v prírode a letnom tábore Pohoďák.

Bc. Viera Puchorová

Bc. Viera Puchorová

Puchy

Email:
vierka@ckslniecko.sk

Profesia:
Destinačná manažérka pre školy v prírode a hlavná vedúca

Vzdelanie:
Študentka magisterského štúdia v odbore Učiteľstvo pre primárne vzdelávanie

Doterajšia spolupráca s CK Slniečko:
Sezóna 2018 bola prvou sezónou v CK Slniečko, v ktorej pracovala ako animátorka v školách v prírode. V nasledujúcej sezóne si rozšírila svoje skúsenosti ako animátorka v letných táboroch. V sezóne 2020 prebrala vedenie a prípravu letného tábora SunnyFUNNY ako hlavná vedúca.

Predchádzajúca animátorská činnosť:
Svoj voľný čas venovala deťom už počas štúdia na strednej škole. Podieľala sa na prípravách rôznych akcií a kultúrnych programov pre deti. Prešla odbornou praxou v materských školách a školských kluboch detí.

Charizma / charakteristiky:
Tam, kde sa objaví, nuda nehrozí. Spoznáš ju podľa hrkálkového smiechu, ktorý sa dá len ťažko prepočuť. Okrem bláznovstiev, ktoré sú súčasťou každej práce, má rada vo veciach poriadok a organizáciu. Rada zdoláva nové výzvy, počas ktorých sa aj niečo priučí.

Špecializácia v CK Slniečko:
Príprava a realizácia animačného programu v školách v prírode a letnom tábore SunnyGAMES.

Michaela Hečková

Michaela Hečková

Heky

Email:
miska@ckslniecko.sk

Profesia:
Destinačná manažérka pre školy v prírode

Vzdelanie:
Učiteľstvo pre materské školy a vychovávateľstvo

Doterajšia spolupráca s CK Slniečko:
V CK Slniečko pôsobím od roku 2016 a pracovala som najmä v školách v prírode, ale mohli ste ma vidieť aj v letných táboroch Sunny Forest Camp a SunnyACTION.

Predchádzajúca animátorská činnosť:
Do CK Slniečko som nastúpila počas štúdia na VŠ, ale moje skúsenosti s deťmi sú bohaté. Viedla som detské stretká a organizovala vlastné tábory u nás v dedine pri Trnave a už od svojich 14stich rokov som vedela, že deti sú tie, ktorým sa chcem celý život venovať a preto som začala pracovať v škôlke.

Charizma / charakteristiky:
Som veľmi energická, šalená osoba a nechám sa nahovoriť na rôzne blaznovstvá. Som tá, za ktorou deti môžu prísť, keď potrebujú objať alebo sa vyblázniť, ale tiež si potrpím na dodržiavaní pravidiel. Ak vojdem do miestnosti, príde so mnou aj dobrá nálada. Deti sú mojím životným poslaním a mojim domovom.

Špecializácia v CK Slniečko:
Rozumiem sa do rôznych športových aktivít najmä je ti gymnastika a futbal a milujem hudbu a všetko čo je s ňou spojené, hranie na rôznych nástrojoch, tvorba vlastnej hudby. Takže či si chcete zašportovať alebo kľudne zahrať či zaspievať, som tu!

Dominika Weissová

Dominika Weissová

Sowa

Email:
dominika@ckslniecko.sk

Profesia:
Destinačná manažérka pre školy v prírode a hlavná vedúca

Vzdelanie:
Študentka bakalárskeho štúdia v odbore Učiteľstvo geografie a anglického jazyka a literatúry

Doterajšia spolupráca s CK Slniečko:
V cestovnej kancelárii pracuje od roku 2017. Začala ako animátorka v školách v prírode a letných táboroch. Vďaka jej šikovnosti a zápalu pre prácu s deťmi sa stala hlavnou vedúcou v školách v prírode. Od roku 2021 je hlavnou vedúcou v letnom tábore SunnyRELAX.

Predchádzajúca animátorská činnosť:
S deťmi a mládežou pracovala aj počas svojej animátorskej činnosti, a to v detskom a mládežníckom parlamente mesta Handlová od roku 2018 do 2020. 

Charizma / charakteristiky:
Je milá, vysmiata, ktorú len tak niečo nerozhodí. Poradí si so všetkým: vymyslí, pripraví, poradí, pofúka ale aj pofotí. Je veľmi komunikatívna, šikovná, flexibilná, kreatívna, empatická a zábavná, čím si vždy získa detskú pozornosť. Nuda s ňou isto nie je.

Špecializácia v CK Slniečko:
Realizácia animačného programu v školách v prírode a letnom tábore SunnyRELAX.

Mgr. Silvia Vyslúžilová

Mgr. Silvia Vyslúžilová

Čoko

Email:
siska@ckslniecko.sk

Profesia:
Hlavná vedúca v letnom tábore So Slniečkom v sedle a So Slniečkom na ryby

Vzdelanie:
Špeciálna pedagogika - učiteľstvo pre mentálne a sluchovo postihnutých a poradenstvo pre zrakovo postihnutých a poruchy správania

Predchádzajúca animátorská činnosť:
Školy v prírode a tábory robí s deťmi už 12 rokov cez rôzne táborové organizácie (Cevarm, Bombovo, Fatralandia, Prima leto...). Pracovala aj ako animátorka v Chorvátsku cez CK Tiptravel. Pomáhala na rôznych akciách pre ľudí so zdravotným oslabením. Svoj voľný čas sem-tam venuje aj animácii na svadbe, oslave, stužkovej. Teraz pracuje počas roka ako vychovávateľka na stredoškolskom internáte so žiakmi s telesným postihnutím a aj tu sem-tam využije svoje animačné schopnosti a zručnosti ;)

Charizma / charakteristiky:
Komunikatívna, spoločenská, priateľská, má zmysel pre zodpovednosť a rada sa učí nové veci. Má veľmi rada smajlíky a čokoládu ;)

Špecializácia v CK Slniečko:
Príprava a realizácia animačného programu táborov So Slniečkom na ryby a So slniečkom v sedle.

f