zavrieť x

Školské výlety

image Cestovka pre deti s dlhou históriou a veľkým srdcom

Lyžiarske výcviky, školy v prírode a letné tábory organizujeme už od roku 1996!

image Stabilný kreatívny tím, ktorý nesklame!

Našich animátorov a zdravotníkov starostlivo vyberáme. Prechádzajú systémom náročných školení. Ak sa chceš stať členom nášho tímu, vyplň tento krátky dotazník!

image Myslíme na najmenších, ale aj na teenagerov!

Tábory organizujeme pre deti už od 5 rokov a až do 18 rokov. Nechýbajú ani zájazdy pre mládež a rodiny s deťmi. Okrem lyžiarskych výcvikov, škôl v prírode a letných táborov sa na nás môžete obrátiť s akoukoľvek požiadavkou na zorganizovanie zájazdu alebo výletu.

image Zabavte sa s nami

Ponuka našej vlastnej hudby na stiahnutie

image Sme členom SACKA

SLOVENSKÁ ASOCIÁCIA CESTOVNÝCH KANCELÁRIÍ A CESTOVNÝCH AGENTÚR

Zavolajte nám. Radi Vám pomožeme.
 +421 (0)32 652 19 11

Vážené pani učiteľky, páni učitelia!

Nenechajte sa pri výbere školského výletu obmedzovať len na túto ponuku! Sme pripravení Vám zabezpečiť školský výlet odkiaľkoľvek, kamkoľvek, v rámci nášho krásneho Slovenska alebo aj po celej kultúrne bohatej Európe. Napíšte nám e-mail na slniecko@ckslniecko.sk Vašu predstavu a my Vám pripravíme ponuku na mieru.

Jazykový pobyt Anglicko

Lokalita: Anglicko

Stredisko: Worthing

Doprava: na vyžiadanie

Milé pani učiteľky, verzmite svoje deti užiť si skvelé dni v Anglicku, spoznať krajinu a potrénovať si angličtinu s celou triedou. Prímorské letovisko Worthing sa nachádza hodinu cesty od Londýna a jeho pokojná atmosféra, priateľskí, pohostinní ľudia a mnohé parky ho predurčujú ako ideálne miesto na štúdium anglického jazyka. Spoznajte toto krásne prímorské prostredie a jeho okolie!

Vypredané
Detail

Školský výlet Energylandia

Lokalita: Poľsko

Stredisko: Energylandia

Doprava: autobusová

Termíny: 20.06.,

Celodenný výlet do najväčšieho zábavného parku v strednej Európe - Energylandia v Poľsku. Máme odskúšané na vlastnej koži! Výlet do Energylandie môžeme len odporúčať. Garantujeme poriadnu dávku adrenalínu a zábavy pre celú triedu!

vybrať termín
Len jeden termín

Školský výlet Osvienčim - Krakow

Lokalita: Poľsko

Stredisko: Osvienčim

Doprava: na vyžiadanie

Skvelý celodenný poznávací zájazd do Osvienčimu a Krakowa. Vstúpite spolu s nami do štátneho múzea bývalého koncentračného tábora a spoznáte metropolu Malopoľského kráľovstva s jeho veľkolepými pamiatkami. 

Vypredané
Detail

Školský výlet Praha

Lokalita: Česká Republika

Stredisko: Praha

Doprava: vlastná

Termíny: 20.06.2019 - 22.06.2019
24.09.2019 - 26.09.2019

Viete, že Praha patrí medzi najkrajšie a najnavštevovanejšie mestá Európy!? Presvedčí vás o tom trojdňový výlet do metropoly našich západných susedov.

Vypredané
Detail
f

Cookies nám umožňujú poskytovať lepšie služby. Používaním stránky vyjadrujete súhlas s anonymným používaním a uchovávaním cookies. Viac informácii

Súhlasím