zavrieť x

Školské výlety

image Cestovka pre deti s dlhou históriou a veľkým srdcom

Školy v prírode a letné tábory organizujeme už od roku 1996!

image Stabilný kreatívny tím ktorý nesklame!

Našich animátorov a zdravotníkov starostlivo vyberáme. Prechádzajú systémom náročných školení. Ak sa chceš stať členom nášho tímu, vyplň tento krátky dotazník!

image Myslíme na najmenších aj na teenagerov!

Tábory organizujeme pre deti už od 5 rokov až do 18 rokov. Nechýbajú ani zájazdy pre mládež a rodiny s deťmi. Okrem škôl v prírode a táborov sa na nás môžete obrátiť s akoukoľvek požiadavkou na zorganizovanie zájazdu alebo výletu.

image Zabavte sa s nami

Ponuka našej vlastnej hudby na stiahnutie

Zavolajte nám. Radi Vám pomožeme.
 +421 032 65 21 911

Vážené pani učiteľky, páni učitelia!

Nenechajte sa pri výbere školského výletu obmedzovať len na túto ponuku! Sme pripravení Vám zabezpečiť školský výlet odkiaľkoľvek, kamkoľvek, v rámci nášho krásneho Slovenska alebo aj po celej kultúrne bohatej Európe. Napíšte nám e-mail na slniecko@ckslniecko.sk Vašu predstavu a my Vám pripravíme ponuku na mieru.

Jazykový pobyt Anglicko

Lokalita: Anglicko

Stredisko: Worthing

Doprava: autobusová

Termíny: 22.04.2018 - 29.04.2018
06.05.2018 - 13.05.2018

Milé pani učiteľky, verzmite svoje deti užiť si skvelé dni v Anglicku, spoznať krajinu a potrénovať si angličtinu s celou triedou. Prímorské letovisko Worthing sa nachádza hodinu cesty od Londýna a jeho pokojná atmosféra, priateľskí pohostinní ľudia a mnohé parky ho predurčujú ako ideálne miesto na štúdium anglického jazyka. Spoznajme toto krásne prímorské prostredie a jeho okolie.

vybrať termín

Školský výlet Osvienčim - Krakow

Lokalita: Poľsko

Stredisko: Osvienčim

Doprava: autobusová

Termíny: apríl - jún

Skvelý celodenný poznávací zájazd do Osvienčimu a Krakowa. Vstúpite spolu s nami do štátneho múzea bývalého koncentračného tábora a spoznáte metropolu Malopoľského kráľovstva s jeho veľkolepými pamiatkami. 

vybrať termín

Školský výlet Praha

Lokalita: Praha

Stredisko: Praha

Doprava: autobusová

Termíny: 03.06.2018 - 05.06.2018
07.06.2018 - 09.06.2018

Viete, že Praha patrí medzi najkrajšie a najnavštevovanejšie mestá Európy? Presvedčí vás o tom trojdňový výlet do metropoly našich západných susedov.

vybrať termín
f

Cookies nám umožňujú poskytovať lepšie služby. Používaním stránky vyjadrujete súhlas s anonymným používaním a uchovávaním cookies. Viac informácii

Súhlasím