zavrieť x

Školský výlet Tropicarium

Najväčšie morské akvárium v Strednej Európe, to je Tropicarium.

Zažijete tu neopakovateľnú atmosféru tropického pásma, uvidíte exotické zvieratá v ich prirodzenom prostredí a budete zblízka pozorovať pestrofarebný podmorský svet. 

Hlavnou atrakciou podmorského sveta Tropicarium je žraločie akvárium s 11 metrov dlhým vyhliadkovým tunelom s objemom 1,4 miliónov litrov slanej vody, v ktorom žije 8 dvojmetrových žralokov spolu s rajami a niekoľkými stovkami rôznych druhov farebných rybiek. Okrem života v hĺbke mora spoznáte aj dažďový prales so skutočnou tropickou klímou. Medzi porastmi sa náhle zotmie, blýska sa a hrmí a začne padať tropický dážď. Prales je domovom aligátorov, exotických plazov, voľne poletujúcich vtákov a mnohých ďalších exotických zvierat.

Pokračovať budete prehliadkou najzaujímavejších miest Budapešti - budova Parlamentu, Margitin most a ostrov, hradná štvrť, Rybárska bašta a Kráľovský palác, pahorok Gellért s Citadelou a nádherným výhľadom na mesto. 

Termíny

dátum a doprava
dní
cenová ponuka
24.07.
dní
Vypredané
VYPREDANÉ

Popis Školský výlet Tropicarium

Poloha

Tropicarium sa nachádza na okraji Budapešti v budove veľkého nákupno-zábavného centra Campona s rôznymi reštauráciami, bufetmi, obchodmi a turistickými atrakciami.

Doprava

Na školský výlet a späť domov Vás spoľahlivo odvezieme modernými autobusmi.

Nástupné miesta: Bratislava, Nitra, Trnava, Trenčín, Žilina, Zvolen, Banská Bystrica a ďalšie miesta podľa individuálnych požiadaviek.

CK odporúča

  • Európske cestovné poistenie ECP za príplatok 1,50€ 
Poznámka:  Vzhľadom na prechod štátnymi hranicami je nevyhnutné mať pri sebe platný občiansky preukaz alebo cestovný pas.

V cene zájazdu

  • autobusová doprava /min.počet 40 platiacich osôb/
  • vstupné
  • delegát CK 

Doplňujúca informácia

Termín zájazdu je orientačný a dá sa prispôsobiť požiadavkám kolektívu.

Tropicarium Maďarsko, Budapešť

Napíšte nám

V prípade záujmu, alebo akýchkoľvek otázok nás kontaktujte. Radi Vás poradíme.

f

Cookies nám umožňujú poskytovať lepšie služby. Používaním stránky vyjadrujete súhlas s anonymným používaním a uchovávaním cookies. Viac informácii

Súhlasím