zavrieť x

Blog Náš slnieckový blog

zoradiť podľa

26.03.2023

2658

Denné tábory z ponuky CK Slniečko 2023

Najlepší spôsob, ako sa nevzdať pohodlia svojej postele a napriek tomu zažiť kopec nezabudnuteľných chvíľ s kamarátmi v tábore je vybrať si denný tábor Slniečko. Milí rodičia, ak hľadáte zmysluplné využitie času vašich detí počas prázdnin, skúste koncept denných táborov. Denný tábor na Trubárke bude pre ne dokonalým prázdninovým zážitkom.

viac >

15.03.2023

2184

Čo ťa čaká na Pohoďáku 2023? Letný tábor pre tínedžerov

Ten pravý tábor pre teenagerov je bezdebaty letný tábor Pohoďák. Hoci je školský rok v plnom prúde, my už myslíme na leto a pripravujeme pre vás novinky na Pohoďák. Kde? No predsa na Trubárke.

viac >

02.03.2023

1800

Akčné letné tábory 2023 s CK Slniečko

Letné prázdniny sa blížia a preto je dôležité si ich poriadne naplánovať, ako ich strávime. Naša cestovná kancelária ponúka široký výber letných táborov. Tentokrát sa zameriame na naše akčné tábory. Ak máš rád adrenalínové zážitky, ponúkame ti dva akčné tábory: SunnyACTIONMisiu. Poďme spolu preskúmať, čo nás v týchto táboroch čaká.

viac >

23.02.2023

1919

Letné športové tábory 2023

Detský organizmus potrebuje pre správny vývoj pravidelný pohyb. Deti majú odmalička nekonečné zásoby energie a prirodzenú chuť hýbať sa. Aj preto v ponuke našich táborov nesmú chýbať športové tábory. V našej ponuke sú na výber až tri športové tábory - univerzálny športový tábor SunnySPORTS, kde si zašportuje každý podľa chuti, ale aj špeciálne zamerané tábory - KravMagaCamp a SunnyPARKOUR.

viac >

20.02.2023

1792

Letné tábory so zvieratkami 2023 🐑

Majú vaše deti radi zvieratká? Radi spoznávajú zvieraciu ríšu a ich život? Ako sa o zvieratká starať, aby sa mali dobre? Určite ich vaše deti chcú bližšie vidieť a dotknúť sa ich. V ponuke CK Slniečko máme pre deti, ktoré chcú zažiť leto pri zvieratkách pripravené letné tábory so zvieratkami. V týchto letných táboroch si deti upevňujú vzťah k zvieratkám a prírode, či už individuálne alebo v skupine. Ak hľadáte takýto tábor, sme tu pre vás a ponúkame vám zoznam najlepších táborov pre deti, ktoré milujú zvieratá!

viac >

20.02.2023

1439

Letné umelecké tábory 2023 - tvorte umenie popri dobrodružstve

Ak máte doma umeleckú dušičku, ktorá sa už nevie dočkať leta, tento blog vám pomôže naplánovať letné prázdniny pre vášho malého umelca. Pri výbere letného tábora je vždy dôležité zamerať sa na to, čo Vaše dieťa zaujíma a čo mu robí radosť. V sekcii umelecké tábory ponúkame tábory SunnyARTS, SunnyDANCE, SunnyTHEATRO a SunnySTAR – všetky pod hlavičkou tábora SunnyGAMES.

viac >

06.02.2023

1468

Oddychové letné tábory 2023

Ak aj vy patríte medzi rodičov, ktorých deti majú veľa koníčkov a záujmových krúžkov počas školského roka, máme pre vás nápad na skvelý oddych počas prázdnin. Športové sústredenia či letné školy sú vyčerpávajúce pre detský organizmus, ak chcete, aby dieťa „vyplo“ od svojich príjemných povinností, vyberte spolu jeden z oddychových táborov CK Slniečko. Poskytujú deťom zábavu, po ktorej túžia a rôzne obohacujúce aktivity.

viac >

26.01.2023

1503

Letné tábory pre najmenších

Ponuka letných táborov našej cestovnej kancelárie Slniečko má širokú škálu možností pre vaše deti. Jednou z týchto možností sú aj tábory pre našich najmenších. Tieto letné tábory sú ideálnou voľbou ako prvý detský letný tábor pre dieťa vo veku už od 5 rokov.

viac >

26.01.2023

4763

PRE FIRMY: Letný tábor ako sociálny benefit!

Detský tábor je obľúbenou formou sociálneho benefitu pre zamestnancov prosperujúcich spoločností. Možnosť využitia príspevku zo sociálneho fondu, firemnej nadácie alebo príspevok odborovej organizácie robia letný tábor prístupným a lákavým benefitom pre zamestnancov.

viac >

17.01.2023

1747

TOP rekreačné zariadenie – Park pod Borovicou, Trnavá Hora

Radi by sme Vám bližšie predstavili naše najväčšie rekreačné zariadenie, v ktorom sme sa rozhodli organizovať v roku 2023 a aj v ďalších rokoch školy v prírode a letné tábory.

viac >

f