zavrieť x

Blog Náš slnieckový blog

zoradiť podľa

15.03.2023

2705

Čo ťa čaká na Pohoďáku 2023? Letný tábor pre tínedžerov

Ten pravý tábor pre teenagerov je bezdebaty letný tábor Pohoďák. Hoci je školský rok v plnom prúde, my už myslíme na leto a pripravujeme pre vás novinky na Pohoďák. Kde? No predsa na Trubárke.

viac >

02.03.2023

2091

Akčné letné tábory 2023 s CK Slniečko

Letné prázdniny sa blížia a preto je dôležité si ich poriadne naplánovať, ako ich strávime. Naša cestovná kancelária ponúka široký výber letných táborov. Tentokrát sa zameriame na naše akčné tábory. Ak máš rád adrenalínové zážitky, ponúkame ti dva akčné tábory: SunnyACTIONMisiu. Poďme spolu preskúmať, čo nás v týchto táboroch čaká.

viac >

23.02.2023

2208

Letné športové tábory 2023

Detský organizmus potrebuje pre správny vývoj pravidelný pohyb. Deti majú odmalička nekonečné zásoby energie a prirodzenú chuť hýbať sa. Aj preto v ponuke našich táborov nesmú chýbať športové tábory. V našej ponuke sú na výber až tri športové tábory - univerzálny športový tábor SunnySPORTS, kde si zašportuje každý podľa chuti, ale aj špeciálne zamerané tábory - KravMagaCamp a SunnyPARKOUR.

viac >

20.02.2023

2060

Letné tábory so zvieratkami 2023 🐑

Majú vaše deti radi zvieratká? Radi spoznávajú zvieraciu ríšu a ich život? Ako sa o zvieratká starať, aby sa mali dobre? Určite ich vaše deti chcú bližšie vidieť a dotknúť sa ich. V ponuke CK Slniečko máme pre deti, ktoré chcú zažiť leto pri zvieratkách pripravené letné tábory so zvieratkami. V týchto letných táboroch si deti upevňujú vzťah k zvieratkám a prírode, či už individuálne alebo v skupine. Ak hľadáte takýto tábor, sme tu pre vás a ponúkame vám zoznam najlepších táborov pre deti, ktoré milujú zvieratá!

viac >

20.02.2023

1737

Letné umelecké tábory 2023 - tvorte umenie popri dobrodružstve

Ak máte doma umeleckú dušičku, ktorá sa už nevie dočkať leta, tento blog vám pomôže naplánovať letné prázdniny pre vášho malého umelca. Pri výbere letného tábora je vždy dôležité zamerať sa na to, čo Vaše dieťa zaujíma a čo mu robí radosť. V sekcii umelecké tábory ponúkame tábory SunnyARTS, SunnyDANCE, SunnyTHEATRO a SunnySTAR – všetky pod hlavičkou tábora SunnyGAMES.

viac >

06.02.2023

1676

Oddychové letné tábory 2023

Ak aj vy patríte medzi rodičov, ktorých deti majú veľa koníčkov a záujmových krúžkov počas školského roka, máme pre vás nápad na skvelý oddych počas prázdnin. Športové sústredenia či letné školy sú vyčerpávajúce pre detský organizmus, ak chcete, aby dieťa „vyplo“ od svojich príjemných povinností, vyberte spolu jeden z oddychových táborov CK Slniečko. Poskytujú deťom zábavu, po ktorej túžia a rôzne obohacujúce aktivity.

viac >

26.01.2023

1696

Letné tábory pre najmenších

Ponuka letných táborov našej cestovnej kancelárie Slniečko má širokú škálu možností pre vaše deti. Jednou z týchto možností sú aj tábory pre našich najmenších. Tieto letné tábory sú ideálnou voľbou ako prvý detský letný tábor pre dieťa vo veku už od 5 rokov.

viac >

26.01.2023

7848

PRE FIRMY: Letný tábor ako sociálny benefit!

Detský tábor je obľúbenou formou sociálneho benefitu pre zamestnancov prosperujúcich spoločností. Možnosť využitia príspevku zo sociálneho fondu, firemnej nadácie alebo príspevok odborovej organizácie robia letný tábor prístupným a lákavým benefitom pre zamestnancov.

viac >

02.12.2022

6431

Aké budú letné tábory v roku 2023? Prečítajte si.

Je to tu. Spustili sme predaj letných táborov 2023. Kto z vás sa už teší na leto Kto z vás sa už teší na najlepšie letné tábory? CK Slniečko vám opäť ponúka najpestrejšiu ponuku letných táborov s atraktívnym animačným programom. Máme pripravené tábory pre najmenších, pre teenagerov, ale aj pre umelcov, hercov, vojakov, športovcov...skrátka pre vás všetkých.

viac >

22.06.2021

5538

Aké budú letné tábory 2021 – Povinnosti a opatrenia

Leto je tu a my môžeme oslavovať! Po neuveriteľne náročnom roku pre všetkých a najmä pre deti, dostali letné tábory zelenú a môžu deťom ponúknuť vítanú „oddychovku“ a letnú zábavu. Letné tábory 2021 sú povolené a my sme pre vás pripravili súhrn informácií a opatrení, ktoré je potrebné vedieť pred začiatkom letného tábora, a ktoré bude potrebné dodržiavať počas letného tábora.

viac >

f