zavrieť x

Kariéra

image Sme tu pre Vás od roku 1996!

Lyžiarske výcviky, školy v prírode a letné tábory organizujeme už od roku 1996!

image Stabilný kreatívny tím, ktorý nesklame!

Našich animátorov a zdravotníkov starostlivo vyberáme. Prechádzajú systémom náročných školení. Ak sa chceš stať členom nášho tímu, vyplň tento krátky dotazník!

image Myslíme na najmenších, ale aj na teenagerov!

Tábory organizujeme pre deti už od 5 rokov a až do 18 rokov. Nechýbajú ani zájazdy pre mládež a rodiny s deťmi. Okrem lyžiarskych výcvikov, škôl v prírode a letných táborov sa na nás môžete obrátiť s akoukoľvek požiadavkou na zorganizovanie zájazdu alebo výletu.

image Disponujeme vlastnou dopravnou spoločnosťou

Slovenský autobusový dopravca SunBus z Trenčína Vám ponúka možnosť využitia služieb novými modernými autobusmi. 

www.sunbus.sk

image Zabavte sa s nami

Ponuka našej vlastnej hudby na stiahnutie

Pozrite si videá na našom YouTube

image Sme členom SACKA

SLOVENSKÁ ASOCIÁCIA CESTOVNÝCH KANCELÁRIÍ A CESTOVNÝCH AGENTÚR

www.sacka.eu

Zavolajte nám. Radi Vám pomožeme.
 +421 (0)32 652 19 11

HĽADÁME NOVÝCH ČLENOV DO TÍMU CK SLNIEČKO!

Milí naši budúci kolegovia, animátori!

Opäť po roku prebieha v CK Slniečko nábor animátorov, hlavných vedúcich a zdravotníkov. Našou podmienkou je plnoletosť a vaša trestná bezúhonnosť. Budeme vás potrebovať!

Animátor

Vek nad 18 rokov (právne spôsobilá osoba), bezúhonnosť (bez záznamu v registri trestov), komunikatívnosť, optimizmus, tímový hráč, aktívny prístup, zodpovednosť, bezkonfliktnosť, rešpektovanie autorít a pravidiel, zdravé sebavedomie, dochvíľnosť, poriadkumilovnosť, správny prístup k deťom (otvorenosť, spravodlivosť, srdečnosť, akceptácia rôznorodostí).

 

Zdravotník

Zodpovednosť, komunikatívnosť, optimizmus, tímový hráč, aktívny prístup, bezkonfliktnosť, rešpektovanie autorít a pravidiel, zdravé sebavedomie, dochvíľnosť, poriadkumilovnosť, odborné vzdelanie.

Podmienky: odborne spôsobilá osoba - lekár, sestra, pôrodná asistentka alebo zdravotnícky záchranár. Za zdravotníka sa nepovažuje absolvent kurzu Slovenského Červeného kríža, kurzu prvej pomoci, ani študent (medik).

Hlavný vedúci

Máš vek nad 21 rokov, vieš sa postarať o správny chod turnusu? Nič ťa nerozhádže? Vieš sa k problémom postaviť čelom a brať to ako výzvu? Vieš si poradiť s náladami a vrtochmi detí, animátorov, pani učiteliek? Si človekom s nezlomným optimizmom a so zmyslom pre zábavu a humor?

Podmienky: účasť na školení hlavných vedúcich, výhodou je pedagogické vzdelanie.

Lyžiarsky a plavecký inštruktor

Dostatočné pedagogické zručnosti, primeraný vzťah k práci s deťmi a tínedžermi, dostatok trpezlivosti, zodpovednosť, komunikatívnosť, optimizmus, tímový hráč, aktívny prístup, bezkonfliktnosť, odbornosť.

Podmienky: platné osvedčenie na výkon odborného výcviku (platná licencia).

 

f