zavrieť x

Blog Náš slnieckový blog

zoradiť podľa

08.02.2022

6564

Rekreačný poukaz aj na kúpu letného tábora

Využite príspevok na rekreačné poukazy aj v roku 2022. Vyberte si zo širokej ponuky letných táborov a doprajte svojim deťom krásne strávené chvíle počas letných prázdnin.  V nasledujúcich riadkoch by sme radi zhrnuli jednoduchý spôsob, akým financie, až do výšky 275€, na rekreáciu alebo detský letný tábor, získať.

viac >

08.02.2022

10063

V roku 2022 do tábora aj s príspevkom zamestnávateľa!

Pracujete na trvalý pracovný pomer u zamestnávateľa s viac ako 49 zamestnancami, minimálne 24 mesiacov? Aj v roku 2022 môžete mať tábor za polovicu! Čítajte viac o rekreačných poukazoch v našom blogu!

viac >

08.02.2022

1500

Naše rady, ako vybrať letný tábor pre vaše dieťa

Keď sa dni začínajú otepľovať a predlžovať, rodičia začínajú plánovať letné prázdniny. Plánovanie letných prázdnin je pre rodičov ako skladanie puzzle a koniec školského roka sa už blíži. Ponuka letných táborov je veľmi bohatá a výber nie je vždy pre rodičov jednoduchý. Na výber toho správneho tábora pre Vaše dieťa vplýva viacero faktorov - od polohy, nákladov na letný tábor až po záujmy dieťaťa. Pripravili sme Vám niekoľko rád, ako si vybrať letný tábor pre Vaše dieťa, a tipy, ktoré je potrebné vziať do úvahy pri rozhodovaní.

viac >

03.02.2022

955

Oddychové letné tábory 2022

Každý rodič chce, aby ich deti prežili počas letných prázdnin zábavu a nezabudnuteľné zážitky. Jednou z možností sú aj letné tábory CK Slniečko. Letné tábory poskytujú deťom zábavu, po ktorej túžia a rôzne obohacujúce aktivity. Pri výbere letného tábora je vždy dôležité zamerať sa na to, čo Vaše dieťa zaujíma a podľa záujmov aj tábor vyhľadávať. A ak si nie ste istí záujmami svojich detí (alebo sa ešte nezačali zameriavať), je dobré zvoliť všeobecné tábory alebo oddychové tábory

viac >

27.01.2022

821

Po 2 rokoch opäť na lyžiach!

Dočkali sme sa! Po minuloročnej uzávierke lyžiarskej sezóny pre lyžiarske výcviky sa zimná sezóna 2022 vracia k normálu a prinášame Vám dobrú správu: od 19.01. sú lyžiarske výcviky pre školy povolené. Môžeme teda po takmer dvoch rokoch vytiahnuť a nachystať lyže a konečne vyraziť z online sveta na svahy. 

viac >

19.01.2022

992

Letné tábory pre najmenších

Leto je pre všetky deti čarovným obdobím. Škola je zatvorená, rodičia musia chodiť do práce, dni sú dlhé a deti majú veľa voľného času. Vynikajúcou voľbou pre deti a rodičov počas leta sú letné tábory, ktoré sú akýmsi balancom medzi letnou zábavou a organizovaným programom v škole. Každé leto sa tisícky detí zúčastňujú letných táborov. Sú deti, ktoré chodia do letných táborov každý rok a prostredie táborov poznajú. No každý rok sú v táboroch aj najmenšie deti, ktoré idú do tábora prvý krát. My v CK Slniečko myslíme aj na najmenších a vždy máme pre najmenších táborníkov pripravenú skvelú ponuku.

viac >

05.10.2021

1771

Všetko o našej práci a prípravách na ďalšiu sezónu

Leto ubehlo ako voda, letné tábory skončili a my v CK Slniečko sa už po dovolenkách a teambuildingu nachádzame uprostred víru príprav na ďalšiu jarnú a letnú sezónu, na ktorú sa všetci opäť veľmi tešíme. V tomto článku by sme Vám radi predstavili zákulisie príprav letných táborovškôl v prírode, zákulisie našej práce, ktorá nás baví.

viac >

09.09.2021

1554

Bezpečná rezervácia so zľavou a s COVID garanciami

Naša nová ponuka uzrela svetlo sveta na internete len pred pár dňami  a my sa veľmi tešíme zo záujmu a už teraz vidíme, že Vás ponuka zaujala! Na túto chvíľu sme sa po minuloročnej prestávke veľmi tešili, pretože ste nám Vy - pani učiteľky a páni učitelia s Vašimi deťmi veľmi chýbali. Pripravili sme pre Vás naozaj pestrú ponuku škôl v prírode, lyžiarskych výcvikov v starostlivo vybraných hoteloch a penziónoch v najkrajších slovenských lokalitách.

viac >

01.09.2021

1770

Školy v prírode, lyžiarske výcviky a plavecké kurzy 2021/2022

Pandémia nám ukázala aké je vzdelávanie a sociálne kontakty v škole pre deti nevyhnutné. My v CK Slniečko veríme, že naším deťom vieme pomôcť opätovne sa zaradiť do vzdelávacieho procesu aj pomocou školy v prírode, nakoľko pandémia veľmi ovplyvnila fyzickú aktivitu a psychickú pohodu detí. Aj v novom školskom roku 2021/2022 máme pripravenú skvelú ponuku Škôl v prírode. V CK Slniečko máte možnosť rezervovať školu v prírode, lyžiarsky, či plavecký výcvik aj bez úhrady zálohy! Lyžiarske výcviky a školy v prírode v novom školskom roku Ministerstvo školstva neodporúča organizovať, avšak nezakazuje.

viac >

22.06.2021

4790

Aké budú letné tábory 2021 – Povinnosti a opatrenia

Leto je tu a my môžeme oslavovať! Po neuveriteľne náročnom roku pre všetkých a najmä pre deti, dostali letné tábory zelenú a môžu deťom ponúknuť vítanú „oddychovku“ a letnú zábavu. Letné tábory 2021 sú povolené a my sme pre vás pripravili súhrn informácií a opatrení, ktoré je potrebné vedieť pred začiatkom letného tábora, a ktoré bude potrebné dodržiavať počas letného tábora.

viac >

f