zavrieť x

Letný tábor Pohoďák

...je iba jeden, to musíš zažiť!

Žlté ananásy, Ružové plameniaky, Modré koníky, Čierne duše, Červení diabli a Zelení marťankovia budú aj tento rok tímy, ktoré budú bojovať o slnečníky. Letné prázdniny a Trubárka tvoria dokonalé duo. Práve chata Trubárka je už štvrtý rok pre stovky teenagerov ich letným sídlom na najlepšom letnom tábore Pohoďák. Preto aj toto leto na teba čaká špičková technika so stage-om pod holým nebom, na ňom UV párty rôznych žánrov, na ktorej môžeš predviesť svoje tanečné schopnosti aj spevácky talent, penová párty a extrémna záverečná párty, o ktorej sa hovorí až v centre Trenčína. No a na 10-dňovom turnuse odpálime hip-hop párty v dokonalých outfitoch. Nesmú chýbať pohoďákové klasiky ako stanoviská pre animátorov, súbojovky, vodné hry či letné kino. Ponúkame najviac naloženú táborovú pecku pre teenegerov! Vytvorili sme opäť super program, v ktorom nebudú chýbať naše workshopy a atrakcie. Poobedný program je v tvojej réžii a zvolíš si či chceš vyskúšať paintball, stolný futbal, stolný tenis, loptové hry, bedminton, bodyzorbing či kinball. Ak nie si práve športový typ, môžeš sa ísť opaľovať k bazénu alebo zrelaxovať v chillzóne, zájsť na premietanie filmu, súperiť s kamošom pri hraní playka či popustiť uzdu svojim tvorivým schopnostiam a vytvoriť originálne reelsko alebo TikTok v kreatívnom workshope. Samozrejme, počítame aj s výletmi - nepriestrelná Laser Aréna v OC Laugarício ti zaručí zdravý adrenalín a elektrické motokáry vo Volt racing v Trenčíne ti dokonale prevetrajú hlavu. V neposlednom rade sme si pre teba pripravili opäť výlet do Aquaparku Senec, kde treba vyskúšať všetkých 11 bazénov a aj tobogány, šmykľavky, vodné trysky, protiprúdy, vodný dáždnik a mnoho ďalších vodných atrakcií. Pridaj sa k nám a zaži jedinečné letné dobrodružstvo plné vzrušujúcich aktivít a nových priateľstiev! Na leto na Pohoďáku len tak nezabudneš. Pohoďák je iba jeden! Vidíme sa na Trubárke, to musíš zažiť!

Termíny

dátum a doprava
dní
cenová ponuka
doprava
28.11.
dní
Iná
Vypredané
VYPREDANÉ

Popis Letný tábor Pohoďák

Strava

5x denne + pitný režim

Doprava

individuálna alebo autobusová z BA, TT, PN a NM

V cene tábora

 • ubytovanie. strava 5x denne + pitný režim
 • animátori, zdravotník
 • program, materiálno - technické vybavenie, ceny do súťaží
 • foto z tábora k stiahnutiu na internete
 • bodyzorbing, paintball, playstation
 • párty s DJ-om, hosť

CK odporúča

 • za príplatok 3,60€ komplexné cestovné poistenie ECP (storno, prerušenie cesty, úraz, zodpovednosť za škodu)
 • za príplatok 10€ cool táborové tričko CK Slniečko
 • za príplatok 49€ autobusová doprava z BA, TT, PN a NM
 • za príplatok 15€ autobusový výlet do Laser Arény v OC Laugaricio v Trenčín
 • za príplatok 20€ autobusový výlet do Volt racing center v Trenčíne na elektrické motokáry
 • za príplatok 50€ autobusový výlet do Aquaparku Senec


Zľavy

Do 7.1.2024 máte možnosť rezervovať tábor s vianočnou zľavou až do 50€. Pri 100% úhrade do 5 dní od podpisu zmluvy bude Vaša zľava 50€. Môžete si zvoliť aj platbu na 2 polovice so zľavou 25€, prípadne na tri splátky so zľavou 20€ alebo štyri splátky so zľavou 10€.


Od 8.1.2024 do 29.2.2024 máte možnosť rezervovať tábor so zľavou až do 35€. Pri 100% úhrade do 5 dní od podpisu zmluvy bude Vaša zľava 35€. Môžete si zvoliť aj platbu na 2 polovice so zľavou 20€, prípadne na tri splátky so zľavou 15€ alebo štyri splátky so zľavou 10€.

Doporučený vek

13 - 17 rokov

Spýtaj sa na program

sheldon@ckslniecko.sk

Organizátor tábora

CK Slniečko

chata Trubárka Stredné Považie, Trenčín

Poloha

Ubytovacie zariadenie sa nachádza v rekreačnej oblasti Kubrica pri Trenčíne. Trubárka je chránená krajinná oblasť nad Kubranskou dolinou. Viac informácií nájdete na www.trubarka.sk

Ubytovanie

27 troj- až päť-lôžkových izieb s vlastným sociálnym zariadením a apartmán pre pedagógov. V podkrovnej časti sa nachádza 6 dvoj- až štvor-lôžkových izieb so spoločným sociálnym zariadením na chodbe.
Celková kapacita je 110 lôžok. 

Vybavenie strediska

Jedáleň, bufet, vonkajší bazén 10m x 4m (v prevádzke od júna a podľa počasia), ohnisko na opekanie, trampolína, stolný tenis, stolný futbal, projektor, TV, wifi, ...

Pohoďák je tábor pre teenegerov, ktorých už nebavia klasické táborové aktivity. Program je prispôsobený vekovej skupine  13 - 17 rokov. Ak chceš toto leto vypnúť a zahodiť svoje teenagerské starosti za hlavu, my ti s tým radi pomôžeme. Sme jednoducho ľudia, ktorých baví zabávať ostatných. Výzvou pre nás je dospievajúca mládež, ktorú je niekedy obtiažne zaujať :-)

Pohoďák roky putoval po rôznych strediskách po celom Slovensku. Má toho už preskákané dosť. Rovnako ako aj niektorí naši animátori. A tak ti môžeme zaručiť, že je na čo sa tešiť! Chata Trubárka je vynovené ubytovacie zariadenie na okraji Trenčína. Leží v rovnomennej prírodnej rezervácii v Bielych Karpatoch, kde pramení Kubranský potok. Disponuje vonkajším bazénom, multifunkčným aj detským ihriskom, spoločenskou miestnosťou, vonkajším stanom a parádnymi lúkami a lesmi na naše aktivity.

Čo sme si pre teba pripravili tento rok? V sezóne 2024 sa môžeš tešiť na skvelý výber workshopov: 

 • paintball
 • loptové hry (multifunkčné ihrisko)
 • chill zóna (spoločenské hry)
 • bazén
 • kino
 • playzóna (stolný futbal, stolný tenis, playstation) 
 • bodyzorbing
 • kreatívny workshop 
Večerný program bude patriť predovšetkým zábave. Na UV párty zažiari celé stredisko vo fantastických farbách, penová párty nám privodí pravú letnú atmosféru a určite sa nevyhneš ani nočnej hre. A samozrejme - na záver nesmie chýbať 10-dňový POHOĎÁK!

"Najlepší tábor na svete! Všetko zorganizované, vtipné, do ničoho nás nenútili, predsa sme sa všetkého chceli sami zúčastniť." Filip, 2023

"Veľmi pekne by som sa vám chcela poďakovať za úžasný tábor. F. bol nadšený. Viac než nadšený. Išiel by hneď aj budúci týždeň. O rok konečne nebudeme musieť rozmýšľať, do ktorého tábora ísť. Jedine jedine Pohoďák! Máte veľkého fanúšika a za mňa veľké ďakujem a všade budem odporúčať." Rodič dieťaťa, 2023

"Skvelý program prispôsobený teenagerom, spoznanie najlepších ľudí a vytvorenie veľa krásnych spomienok." Terezka, 2023

"Program bol určite originálny. Niekedy nám až nešlo do hlavy ako niekto mohol na takúto hru prísť." Adam, 2023

"Ďakujem vám veľmi za najlepšie zážitky aké som kedy mohla mať." Anonym, 2023

"Bol to môj najkrajší tábor a najlepší týždeň týchto prázdnin. Ďakujem." Natália, 2023

"Už 4. rok po sebe super tábor. Z Pohoďáku si vždy odnesiem najlepšie zážitky a priateľstvá." Abe, 2023

"Ďakujem za super tábor s perfektným programom a super ľuďmi." Anonym, 2023

Napíšte nám

V prípade záujmu, alebo akýchkoľvek otázok nás kontaktujte. Radi Vás poradíme.

f