zavrieť x

Letný tábor SunnySPORTS

Nič nedokáže spájať ľudí tak ako šport! Celá naša planéta žije športom a výnimkou nie sme ani my. Milujeme futbal, florbal, basketbal, volejbal, vybíjanú, stolný tenis. Hlavne na tieto športy sa môžete tešiť v našom tradičnom a zároveň novom letnom tábore - SunnySPORTS. Tento rok to bude niečo úplne nové! Čaká nás nové prostredie, nový športový areál, ale samozrejme nesmie chýbať súboj o “Svetový pohár národov”. Každý jeden z vás sa stane súčasťou jedného tímu a spoločnými silami zabojujete o túto cennú trofej. Či už si zdatný športovec alebo začiatočník, náš tím trénerov a animátorov ti pomôže zo seba vydať maximum a získať cenný kov v duchu fair play. Tréningy, zápasy, turnaje, ale aj zaslúžený relax v bazéne, plavba loďou po Oravskej priehrade, kreatívne hry či kopec zábavy na večerných párty. Toto všetko a ďaleko viac na teba čaká v nadupanom športovom campe SunnySPORTS! Športu zdar!

Termíny

dátum a doprava
dní
cenová ponuka
doprava
24.07.
dní
Iná
Vypredané
VYPREDANÉ

Popis Letný tábor SunnySPORTS

Strava

5x denne + pitný režim

Doprava

individuálna alebo autobusová z BA, TT, PN, TN, PB a ZA

V cene tábora

 • ubytovanie, strava 5x denne + pitný režim
 • animátori, zdravotník
 • program, materiálno - technické vybavenie
 • športové vybavenie
 • výlet loďou po Oravskej priehrade
 • kúpanie v bazéne v penzióne Slanický dvor
 • biliard, stolný tenis
 • ceny do súťaží
 • foto z tábora k stiahnutiu na internete

CK odporúča

 • za príplatok 2,89€ komplexné cestovné poistenie ECP (storno, prerušenie cesty, úraz, zodpovednosť za škodu)
 • za príplatok 5€ táborové tričko CK Slniečko
 • za príplatok 50€ autobusová doprava z BA, TT, PN, TN, PB a ZA

Doporučený vek

7 - 15 rokov

Spýtaj sa na program

katarina@ckslniecko.sk

Organizátor tábora

CK Slniečko

súkromná škola EDUCO Orava, Námestovo

Poloha

Areál súkromnej školy EDUCO je umiestnený na brehu Oravskej priehrady, v atraktívnej turistickej oblasti Slanickej osady, v horskom prostredí.

Ubytovanie

2, 3-lôžkové izby bunkového typu s vlastnými sociálnymi zariadeniami.

Kapacita 110 detí.

Vybavenie strediska

Jedáleň, bufet, tri spoločenské miestnosti, telocvičňa, betónové ihrisko, antukové ihrisko, biliard, stolný tenis, ohnisko, wifi,  …

Fotogaléria hotela

Ahojte športovci a športovkyne!


Tak čo nás tento rok čaká? Pripravili sme si pre Vás veľa nových vecí. Prvou novinkou je samozrejme prostredie a lokalita, do ktorej sme sa presunuli. Tento rok sme náš športový camp zasadilii do krásneho oravského prostredia. Areál súkromnej školy EDUCO je umiestnený na brehu Oravskej priehrady, v atraktívnej turistickej oblasti, v horskom prostredí. Druhou novinkou sú výlety, ktorých sa zúčastní každý jeden z Vás. Jedným z výletov je nádherná plavba loďou po Oravskej priehrade. Druhý je chillovanie, relax a zábava v bazéne v Penzióne Slanický dvor.


Ďalej na teba čakajú perfektné športové workshopy, z ktorých si budeš môcť vybrať sám, akému športu sa budeš venovať. Workshopy budú prebiehať v doobedných hodinách, kedy sa budeme učiť a zdokonalovať v športe, ktorý si vyberieš. Poobede nás čakajú rôzne kreatívne hry, kde si zasúťažia tímy medzi sebou o “Svetový pohár národov”. Večerné programy budú plné zábavy, kvízov a perfektných párty.


Toto je “zhruba” náš novší a vylepšený športový camp. Tak neváhaj, zbaľ si do ruksaku tenisky a športové oblečenie, lebo naši tréneri a animátori sa už na teba veľmi tešia!

„Ďakujeme za krásne zážitky! Chlapci boli už druhý krát a stále sa im tam páči viac a viac.“ mama Filipa, SunnySPORTS 2020


“Bol to najlepší tábor, v akom som bola! Teším sa aj na budúci rok “ Sofi, SunnySPORTS 2020


„Sú tu najlepšie tábory na svete. Robte takúto robotu aj ďalej, je skvelá!“ Ladislav, SunnySPORTS 2020


"Ste super v tom, čo robíte. Pokračuje v tom .“ Tomáš, SunnySPORTS 2020


“Bolo veľmi super, už teraz sa chcem vrátiť!” Nicolas, 2020


“Mal som sa fajn a teším sa na ďalší tábor :-)” Godko, 2020


“Tábor s vami si vždy užijem!” Linda, 2020

Napíšte nám

V prípade záujmu, alebo akýchkoľvek otázok nás kontaktujte. Radi Vás poradíme.

f

Cookies nám umožňujú poskytovať lepšie služby. Používaním stránky vyjadrujete súhlas s anonymným používaním a uchovávaním cookies. Viac informácii

Súhlasím