zavrieť x

Letný tábor KravMagaCamp

... alebo from Zero to Hero

Zaži niečo, na čo nikdy nezabudneš! Ponúkame ti dni strávené v prekrásnom prostredí - na brehu Oravskej priehrady - plné zábavy, rôznych súťaží a neopakovateľných zážitkov. Budeme sa hlavne venovať pohybu. Zábavnou formou sa naučíš základné techniky Krav Maga. Je to jednoduchý a účinný systém sebaobrany. Naučíš sa zvládať stres, vyhodnotiť nebezpečnú situáciu a vyhnúť sa jej. Tiež ako sa vedieť brániť, ako sa zachovať v krízových situáciách, či pomôcť parťákovi, keď sa stane obeťou útoku alebo šikany. Naučíš sa tímovo spolupracovať, mať rešpekt a úctu, čeliť veciam, ktoré dnešná doba prináša. Zvýšiš si sebavedomie a fyzickú zdatnosť. Všetko pod dohľadom skúsených certifikovaných inštruktorov Krav Maga Kids&Junior. A to nie je všetko! Okrem tréningov KM sa “Nindžovia” naučia narábať so samurajskými hviezdicami, strieľať z kuše a aj s airsoftovou zbraňou v airsoftovom parkouri s vymakanou elektronickou strelnicou. V lese sa naučíš ako prežiť a zakladať oheň pomocou toho, čo máš práve po ruke. No a bazén Slanického dvora určite splní tvoje chill chúťky. Môžeš teda vegetiť s parťákmi, pozerať film, trsať na párty, tráviť čas zaujímavými hrami a aktivitami alebo byť na večerných workshopoch o KM a taktiež na názorných ukážkach profesionálnych inštruktorov, ako čeliť nebezpečenstvu pri útoku jedného alebo viacerých útočníkov. Na záver budeš brázdiť vody priehrady v naozajstnom záchranárskom „bejvočovskom“ člne. Nejaké to prekvapko si nateraz necháme, dozvieš sa ho, až keď prídeš. Takže už žiadne výhovorky, vidíme sa na Orave!

Termíny

dátum a doprava
dní
cenová ponuka
doprava
23.07.
dní
Iná
Vypredané
VYPREDANÉ

Popis Letný tábor KravMagaCamp

Strava

5x denne + pitný režim

Doprava

individuálna alebo autobusová z BA, TT, PN, TN, PB a ZA

V cene tábora

 • ubytovanie, strava 5x denne + pitný režim
 • animátori, zdravotník
 • program, materiálno - technické vybavenie
 • certifikovaní inštruktori
 • airsoft, streľba z kuše
 • jazda na záchrannom člne
 • výlet loďou po Oravskej priehrade
 • kúpanie v bazéne v penzióne Slanický dvor
 • biliard, stolný tenis
 • ceny do súťaží 
 • foto z tábora k stiahnutiu na internete

CK odporúča

 • za príplatok 2,89€ komplexné cestovné poistenie ECP (storno, prerušenie cesty, úraz, zodpovednosť za škodu)
 • za príplatok 5€ táborové tričko CK Slniečko
 • za príplatok 50€ autobusová doprava z BA, TT, PN, TN, PB a ZA

Doporučený vek

7 - 15 rokov

Spýtaj sa na program

katarina@ckslniecko.sk

Organizátor tábora

CK Slniečko v spolupráci s Krav Maga Orava a Krav Maga Academy

súkromná škola EDUCO Orava, Námestovo

Poloha

Areál súkromnej školy EDUCO je umiestnený na brehu Oravskej priehrady, v atraktívnej turistickej oblasti Slanickej osady, v horskom prostredí.

Ubytovanie

2, 3-lôžkové izby bunkového typu s vlastnými sociálnymi zariadeniami.

Kapacita 110 detí.

Vybavenie strediska

Jedáleň, bufet, tri spoločenské miestnosti, telocvičňa, betónové ihrisko, antukové ihrisko, biliard, stolný tenis, ohnisko, wifi,  …

Fotogaléria hotela

Bomberky, Bomberi a Nindžovia! Kto nezažil, nepochopí a kto zažil, nezabudne! Je čas vymeniť hry na PC a mobiloch za pohyb hrou. Príďte sa presvedčiť, že aj vy na to máte. Priamo na brehu Oravskej priehrady v lone krásnej prírody na vás čaká týždeň plný priateľstva, disciplíny, zážitkov, dobrej nálady a chvíle s unikátnym sebaobranným systémom Krav Maga. Že neviete, čo to je?


Nevadí, my vás to naučíme. Krav Maga znamená v preklade boj zblízka a vznikol práve u nás na Slovensku, aj keď sídlo má v Izraeli. Ide o praktickú a efektívnu sebaobranu prispôsobenú aj pre tréning detí a mládeže. Osvojiť si ju môže teda naozaj každý. Je jednoduchá a účinná. Pri tréningu sa berie ohľad na vek a fyzickú vyspelosť cvičenca. Naučíte sa zvládať stres, vyhodnotiť nebezpečnú situáciu a vyhnúť sa jej, resp. pomôcť parťákovi, keď sa stane obeťou útoku alebo šikany. Zvýšite si sebavedomie a fyzickú zdatnosť. Všetko pod dohľadom skúsených certifikovaných inštruktorov Krav Maga Kids&Junior. Tí dbajú na funkčnosť a pripravenosť detí, aby dokázali riešiť nečakané situácie, v ktorých sa môžu kedykoľvek ocitnúť, ako napr. šikana, rôzne verbálne útoky či fyzické napadnutia zo strany rovesníkov, ako aj dospelých. Vedieme deti k dôležitým hodnotám ako disciplína, ovládanie emócií, či rešpekt a úcta. Doprajeme vám dostatok pohybu, zvýšime vaše zdravé sebavedomie, sebadôveru aj samostatnosť.


A to nie je všetko! Okrem tréningov KM sa „Nindžovia“ naučia prácu a zručnosť so samurajskými hviezdicami. „Ponoríme sa do amazonských pralesov“, kde indiáni dodnes lovia fúkačkou. V lese sa naučíš, ako prežiť a zakladať oheň pomocou toho, čo máš práve po ruke.


Stále málo? Ukáž, ako husto vieš narábať s airsoftovou zbraňou! Airsoftový parkour s elektronickou strelnicou Ti dá odpoveď. Streľba z kuše? Ak máš 10+ no problem ... . Chceš chill? V tom prípade bazén Slanického dvora určite splní tvoje chill chúťky. Vedľa je mólo Vodného záchranného systému, kde sa naučíš viazať základné vodácke uzly. Dozvieš sa aj to, o čom je práca vodného záchranára. Podebatíme o prvej pomoci a pravidlách pri vode a na záver budeš brázdiť vody priehrady v naozajstnom záchranárskom „bejvočovskom“ člne. Môžeš vegetiť s parťákmi, pozerať film, trsať na párty, tráviť čas zaujímavými hrami a aktivitami, alebo byť na večerných workshopoch o KM a jej zakladateľovi Imim Lichtenfeldovi a taktiež na názorných ukážkach profesionálnych inštruktorov, ako čeliť nebezpečenstvu pri útoku jedného alebo viacerých útočníkov. Nejaké to prekvapko sa dozvieš, až keď prídeš.


A tu nekončíme. Je toho oveľa viac, ale najhlavnejší si ty, práca v tíme, pohyb, disciplína a naučiť sa čeliť aj veciam, ktoré dnešná doba prináša. Takže už žiadne výhovorky a vidíme sa na Orave!

"Ďakujeme za krásne zážitky! Chlapci boli už druhý krát a stále sa im tam páči viac a viac. “ mama Filipa, SunnySPORTS 2020


“Bol to najlepší tábor, v akom som bola! Teším sa aj na budúci rok “ Sofi, SunnySPORTS 2020


"Sú tu najlepšie tábory na svete. Robte takúto robotu aj ďalej, je skvelá!“ Ladislav, SunnySPORTS 2020


"Ste super v tom, čo robíte. Pokračuje v tom .“ Tomáš, SunnySPORTS 2020


“Bolo veľmi super, už teraz sa chcem vrátiť!” Nicolas, 2020


“Mal som sa fajn a teším sa na ďalší tábor :-)” Godko, 2020


“Tábor s vami si vždy užijem!” Linda, 2020
 

Napíšte nám

V prípade záujmu, alebo akýchkoľvek otázok nás kontaktujte. Radi Vás poradíme.

f

Cookies nám umožňujú poskytovať lepšie služby. Používaním stránky vyjadrujete súhlas s anonymným používaním a uchovávaním cookies. Viac informácii

Súhlasím