zavrieť x

Letný tábor KravMagaCamp

Bomberky, Bomberi a Nindžovia! Kto nezažil, nepochopí a kto zažil, nezabudne! Vymeň hry na PC a mobiloch za pohyb hrou a príď sa presvedčiť, že aj Ty na to máš. Po minulom roku je tu opäť niečo, čo nikde inde nenájdeš! Priamo na brehu Oravskej priehrady, v lone krásnej prírody na Teba čaká týždeň plný priateľstva, disciplíny, zážitkov, dobrej nálady a chvíle s unikátnym sebaobranným systémom Krav Maga. Krav Maga znamená v preklade boj zblízka a práve vznikol u nás na Slovensku, sídlo je v Izraeli. Osvojiť si ho môže naozaj každý, vrátane detí a juniorov. Je jednoduchý a účinný, pri tréningu sa berie ohľad na vek a fyzickú vyspelosť cvičenca. Naučíš sa zvládať stres, vyhodnotiť nebezpečnú situáciu a vyhnúť sa jej, pomôcť parťákovi, keď sa stane obeťou útoku, alebo šikany. Zvýšiš si sebavedomie a fyzickú zdatnosť! Všetko pod dohľadom skúsených certifikovaných inštruktorov Krav Maga Kids&Junior. Že málo? OK … okrem tréningov KM sa Nindžovia  naučia prácu a zručnosť so samurajskými hviezdicami, ponoríme sa do amazonských pralesov, kde indiáni dodnes lovia fúkačkou. V lese sa naučíš ako prežiť a zakladať oheň pomocou toho, čo máš práve po ruke. Proste reálny SURVIVAL! Stále málo? Ukáž, ako husto vieš narábať s airsoftovou zbraňou! Airsoftový parkour s elektronickou strelnicou Ti dá odpoveď. A ak máš vlastnú airsoftovú zbraň - sem s ňou, dostane určite zabrať! Streľba z kuše? Ak máš 10+ no problem! Chceš chill? V tom prípade bazén Slanického dvora určite splní tvoje chill chúťky. Vedľa je mólo Vodného záchranného systému, kde sa naučíš viazať základné vodácke uzly, dozvieš sa o čom je práca vodného záchranára, podebatíme o prvej pomoci a pravidlách pri vode a na záver budeš brázdiť vody priehrady v naozajstnom záchranárskom „bejvočovom“ člne. Medzitým pôjdeme na naozajstný ranč, kde si skúsiš jazdu na koni. Môžeš vegetiť s parťákmi, pozerať film, trsať na didžine, tráviť čas zaujímavými hrami a aktivitami alebo byť na večerných workshopoch s prednáškami a info o KM a jej zakladateľovi Imim Lichtenfeldovi a taktiež názorných ukážkach profesionálnych inštruktorov ako čeliť nebezpečenstvu pri útoku jedného, alebo viacerých útočníkov a ... a ... nejaké to prekvapko si necháme, keď prídeš. Tu nekončíme! Je toho oveľa viac, ale najhlavnejší si ty, práca v tíme, pohyb, disciplína a naučiť sa čeliť aj veciam, ktoré dnešná doba prináša. Takže už žiadne výhovorky a vidíme sa na Orave! A bude hustejšie ako minulý rok, to si píš!

Termíny

dátum a doprava
dní
cenová ponuka
doprava
10.07. - 17.07.
8 dní
Individuálna
Vypredané
VYPREDANÉ
10.07. - 17.07.
8 dní
Autobusová
Vypredané
VYPREDANÉ
17.07. - 24.07.
8 dní od 349 €
od 349 €
Autobusová
17.07. - 24.07.
8 dní od 289 €
od 289 €
Individuálna

Popis Letný tábor KravMagaCamp

Strava

5x denne + pitný režim

Doprava

individuálna alebo autobusová z BA, TT, PN, TN, PB a ZA

V cene tábora

 • ubytovanie, strava 5x denne + pitný režim
 • animátori, zdravotník
 • certifikovaní inštruktori
 • streľba z kuše
 • indiánska fúkačka, samurajské hviezdice
 • SURVIVAL - prežitie v lese
 • jazda na záchrannom člne
 • základy prvej pomoci
 • viazanie základných uzlov
 • kúpanie v bazéne v penzióne Slanický dvor
 • biliard, stolný tenis
 • 1 - 2 tréningové jednotky Krav Maga denne
 • program, materiálno - technické vybavenie, ceny do súťaží
 • foto z tábora k stiahnutiu na internete

CK odporúča

 • za príplatok 3€ komplexné cestovné poistenie ECP (storno, prerušenie cesty, úraz, zodpovednosť za škodu)
 • za príplatok 5€ táborové tričko CK Slniečko
 • za príplatok 60€ autobusová doprava z BA, TT, PN, TN, PB a ZA
 • za príplatok 10€ plavba loďou po Oravskej priehrade a jazda na koni na ranči u Edyho
 • za príplatok 15€ airsoft (parkour a taktické streľby)

Doporučený vek

7 - 17 rokov

Spýtaj sa na program

lubomir.brtko@gmail.com

Organizátor tábora

CK Slniečko v spolupráci s Asociáciou Krav Maga Slovensko

Súkromná škola EDUCO Orava, Slanicka osada, Námestovo

Poloha

Areál súkromnej školy EDUCO je umiestnený na brehu Oravskej priehrady, v atraktívnej turistickej oblasti Slanickej osady, v horskom prostredí.

Ubytovanie

2, 3-lôžkové izby bunkového typu s vlastnými sociálnymi zariadeniami.

Kapacita 110 detí.

Vybavenie strediska

Jedáleň, bufet, tri spoločenské miestnosti, telocvičňa, betónové ihrisko, antukové ihrisko, biliard, stolný tenis, ohnisko, wifi,  …

Fotogaléria hotela

Bomberky, Bomberi a Nindžovia! Kto nezažil, nepochopí a kto zažil, nezabudne! Je čas vymeniť hry na PC a mobiloch za pohyb hrou. Príďte sa presvedčiť, že aj vy na to máte. Priamo na brehu Oravskej priehrady, v lone krásnej prírody na vás čaká týždeň plný priateľstva, disciplíny, zážitkov, dobrej nálady a chvíle s unikátnym sebaobranným systémom Krav Maga. Že neviete, čo to je?

Nevadí, my vás to naučíme. Krav Maga znamená v preklade boj zblízka a vznikol práve u nás na Slovensku, aj keď sídlo má v Izraeli. Ide o praktickú a efektívnu sebaobranu prispôsobenú aj pre tréning detí a mládeže. Osvojiť si ju môže teda naozaj každý. Je jednoduchá a účinná. Pri tréningu sa berie ohľad na vek a fyzickú vyspelosť cvičenca. Naučíte sa zvládať stres, vyhodnotiť nebezpečnú situáciu a vyhnúť sa jej, resp. pomôcť parťákovi, keď sa stane obeťou útoku alebo šikany. Zvýšite si sebavedomie a fyzickú zdatnosť! Všetko pod dohľadom skúsených certifikovaných inštruktorov Krav Maga Kids&Junior. Tí dbajú na funkčnosť a pripravenosť detí, aby dokázali riešiť nečakané situácie, v ktorých sa môžu kedykoľvek ocitnúť, ako napr. šikana, rôzne verbálne útoky či fyzické napadnutia zo strany rovesníkov ako aj dospelých. Vedieme deti k dôležitým hodnotám ako disciplína, ovládanie emócií, či rešpekt a úcta. Doprajeme vám dostatok pohybu, zvýšime vaše zdravé sebavedomie, sebadôveru a aj samostatnosť.

A to nie je všetko! Okrem tréningov KM sa „Nindžovia“ naučia prácu a zručnosť so samurajskými hviezdicami. „Ponoríme sa do amazonských pralesov“, kde indiáni dodnes lovia fúkačkou. V lese sa naučíš, ako prežiť a zakladať oheň pomocou toho, čo máš práve po ruke.

Stále málo? Ukáž, ako husto vieš narábať s airsoftovou zbraňou! Airsoftový parkour s elektronickou strelnicou Ti dá odpoveď. Streľba z kuše? Ak máš 10+ no problem ... . Chceš chill? V tom prípade bazén Slanického dvora určite splní tvoje chill chúťky. Vedľa je mólo Vodného záchranného systému, kde sa naučíš viazať základné vodácke uzly. Dozvieš sa aj to, o čom je práca vodného záchranára. Podebatíme o prvej pomoci a pravidlách pri vode a na záver budeš brázdiť vody priehrady v naozajstnom záchranárskom „bejvočovskom“  člne. Môžeš vegetiť s parťákmi, pozerať film, trsať na párty, tráviť čas zaujímavými hrami a aktivitami alebo byť na večerných workshopoch o KM a jej zakladateľovi Imim Lichtenfeldovi a taktiež na názorných ukážkach profesionálnych inštruktorov, ako čeliť nebezpečenstvu pri útoku jedného alebo viacerých útočníkov. Nejaké to prekvapko sa dozvieš, až keď prídeš.

A tu nekončíme! Je toho oveľa viac, ale najhlavnejší si ty, práca v tíme, pohyb, disciplína a naučiť sa čeliť aj veciam, ktoré dnešná doba prináša. Takže už žiadne výhovorky a vidíme sa na Orave!

"KravMagaCamp program bol úžasný, bol zaujímavý, poučný.. super bol výlet na Oravskú priehradu, rozcvičky, diskotéky, prežitie v lese, airsoft aj nočná hra “ Ľubka 2021

"Povedal by som, že tréneri si super rozumeli a zase animátori si dobre rozumeli. Boli zábavní, veľmi priateľskí. Moja vedúca bola fajn, zdravotníčka bola veľmi zlatá a starostlivá. Hlavný vedúci, tréner bol super, bolo vidno, že sa snažil a bol rád, že mu vyšiel prvý KravMagaCamp. Tréneri boli skvelí, priateľskí, veľmi veľa ste nás toho naučili, bol to best camp ever. Veľmi sa na vás v takom istom zložení o rok tešíme“ Jožko, 2021

"Ubytovanie bolo super, žiadny hotel, ale na prespatie a základné veci postačovalo“ Vani, 2021

"Ste super v tom, čo robíte. Pokračuje v tom .“ Tomáš, 2021

“Bolo veľmi super, už teraz sa chcem vrátiť!” Nicolas, 2021

“Mal som sa fajn a teším sa na ďalší tábor :-)” Godko, 2021

“Tábor s vami si vždy užijem!” Linda, 2021

Napíšte nám

V prípade záujmu, alebo akýchkoľvek otázok nás kontaktujte. Radi Vás poradíme.

Mohlo by vás zaujímať

Letný tábor SunnyParkourCamp

Lokalita: Horné Považie

Stredisko: Čertov

Termíny: 10.07.2022 - 17.07.2022
17.07.2022 - 24.07.2022

Letný tábor SunnySPORTS

Lokalita: Tekov

Stredisko: Trnavá Hora

Termíny: Jul - Aug

f