AKTUÁLNY PREHĽAD: Posledné voľné miesta so zľavou 👉 Letné tábory 2024 

Letný tábor KravMagaCamp

Pozrieť celú galériu

Popis zájazdu

Poď sa s nami učiť KRAV MAGA! Už po štvrtýkrát je tu opäť niečo bombové, čo nikde inde nenájdete. Priamo v lone krásnej hornooravskej prírody na vás čaká týždeň plný priateľstva, disciplíny, zážitkov, dobrej nálady a chvíľ s unikátnym sebaobranným systémom. Krav Maga znamená v preklade boj zblízka a vznikol práve u nás na Slovensku, sídlo je v Izraeli. Osvojiť si tento bojový štýl môže naozaj každý, vrátane detí a juniorov. Je jednoduchý a účinný, pri tréningu sa berie ohľad na vek a fyzickú vyspelosť cvičenca. Naučíme sa zvládať stres, vyhodnotiť nebezpečnú situáciu a vyhnúť sa jej, pomôcť parťákovi, keď sa stane obeťou útoku alebo šikany. Vypestujeme si zdravé sebavedomie a fyzickú zdatnosť pod dohľadom skúsených certifikovaných inštruktorov Krav Maga Kids&Junior. Okrem tréningov KM sa zoznámime s naozajstnou agrofarmou, kde ochutnáme čerstvé syry, oštiepky a iné dobroty, dokonca sa naučíme tajomstvo výroby oravských korbáčikov a syrových nití. Vyskúšame aj airsoftový parkour i taktické streľby a ak máš doma vlastnú airsoftovú zbraň - sem s ňou, dostane určite zabrať! Mólo Vodného záchranného systému na priehrade bude miestom, kde sa naučíme viazať základné vodácke uzly, dozvieme sa, o čom je práca vodného záchranára, podebatíme o prvej pomoci a pravidlách pri vode a na záver budeme brázdiť vody priehrady v naozajstnom záchranárskom „bejvočovskom“ člne. Medzitým pôjdeme na ranč, kde si skúsime jazdu na koni. Večer pri ohni si niečo opečieme, v hasičskej štafete preveríme silu tímov, povegetíme s parťákmi, trsneme na didžine, strávime čas zaujímavými hrami a aktivitami alebo sa na večerných workshopoch dozvieme niečo nové o KM a jej zakladateľovi Imim Lichtenfeldovi a tiež o tom, ako čeliť nebezpečenstvu pri útoku jedného alebo viacerých útočníkov. Novinkou je paddleboard + vodné športy pod dohľadom inštruktorov. Bude to hustejšie ako minulý rok, vidíme sa na Orave!

Doprava

individuálna alebo autobusová z BA, TT, PN, NM a TN

Cena zahŕňa:

 • ubytovanie, strava 5x denne + pitný režim
 • animátori, zdravotník
 • program, materiálno - technické vybavenie, ceny do súťaží
 • foto z tábora k stiahnutiu na internete
 • certifikovaní inštruktori
 • návšteva agrofarmy spojená s ochutnávkou syrových výrobkov
 • viazanie základných vodáckych a záchranárskych uzlov
 • základy prvej pomoci
 • biliard, stolný tenis, stolný futbal
 • jazda na koni
 • blok s Dobrovoľným hasičským zborom
 • 1 - 2 tréningové jednotky Krav Maga denne

Zľavy

Ak ste boli náš klient v rokoch 2021, 2022 a 2023 a nestihli ste využiť zľavu za skorý nákup, máte nárok na zľavu 20€ z ceny letného tábora. Zľavu nie je možné kombinovať s ostatnými zľavami.

Organizátor tábora

CK Slniečko v spolupráci s Asociáciou Krav Maga Slovensko

Ubytovanie

Agropenzión AB Orava, Novoť

Poloha

Agropenzión AB sa nachádza v hornooravskej hraničnej obci Novoť, je umiestnený na konci obce v peknej prírode.

Ubytovanie

2,3,4,5 - lôžkové izby s vlastnými sociálnymi zariadeniami.
Kapacita cca 80 detí.

Vybavenie strediska

 • Jedáleň
 • bufet
 • spoločenské miestnosti
 • trávnaté ihrisko
 • vonkajší mobilný bazén
 • altánky s ohniskom
 • ihrisko na basketbal

CK Slniečko odporúča

 • za príplatok 3,60€ komplexné cestovné poistenie ECP (storno, prerušenie cesty, úraz, zodpovednosť za škodu)
 • za príplatok 10€ táborové tričko CK Slniečko
 • za príplatok 79€ autobusová doprava z BA, TT, PN, NM, TN, PB a ZA

Výlety

 • za príplatok 20€ autobusový výlet na Oravskú priehradu - Paddleboarding + vodné športy (vodný bicykel, základy veslovania v spolupráci s DHZ a Orava Rescue System)
 • za príplatok 20€ airsoft (parkour, taktické streľby a taktické hry v lese)

Program

Bomberky, Bomberi a Nindžovia! Kto nezažil, nepochopí a kto zažil, nezabudne! Je čas vymeniť hry na PC a mobiloch za pohyb hrou. Príďte sa presvedčiť, že aj vy na to máte. V lone krásnej prírody na vás čaká týždeň plný priateľstva, disciplíny, zážitkov, dobrej nálady a chvíle s unikátnym sebaobranným systémom Krav Maga. Že neviete, čo to je?

Nevadí, my vás to naučíme. Krav Maga znamená v preklade boj zblízka a vznikol práve u nás na Slovensku, aj keď sídlo má v Izraeli. Ide o praktickú a efektívnu sebaobranu prispôsobenú aj pre tréning detí a mládeže. Osvojiť si ju môže teda naozaj každý. Je jednoduchá a účinná. Pri tréningu sa berie ohľad na vek a fyzickú vyspelosť cvičenca. Naučíte sa zvládať stres, vyhodnotiť nebezpečnú situáciu a vyhnúť sa jej, resp. pomôcť parťákovi, keď sa stane obeťou útoku alebo šikany. Zvýšite si sebavedomie a fyzickú zdatnosť! Všetko pod dohľadom skúsených certifikovaných inštruktorov Krav Maga Kids&Junior. Tí dbajú na funkčnosť a pripravenosť detí, aby dokázali riešiť nečakané situácie, v ktorých sa môžu kedykoľvek ocitnúť, ako napr. šikana, rôzne verbálne útoky či fyzické napadnutia zo strany rovesníkov ako aj dospelých. Vedieme deti k dôležitým hodnotám ako disciplína, ovládanie emócií, či rešpekt a úcta. Doprajeme vám dostatok pohybu, zvýšime vaše zdravé sebavedomie, sebadôveru a aj samostatnosť.

Stále málo? Ukáž, ako husto vieš narábať s airsoftovou zbraňou! Airsoftový parkour s elektronickou strelnicou ti dá odpoveď. Navštívime aj mólo Vodného záchranného systému, kde sa naučíš viazať základné vodácke uzly. Dozvieš sa aj to, o čom je práca vodného záchranára. Podebatíme o prvej pomoci a pravidlách pri vode a na záver budeš brázdiť vody priehrady v naozajstnom záchranárskom „bejvočovskom“ člne. Môžeš vegetiť s parťákmi, pozerať film, trsať na párty, tráviť čas zaujímavými hrami a aktivitami alebo byť na večerných workshopoch o KM a jej zakladateľovi Imim Lichtenfeldovi a taktiež na názorných ukážkach profesionálnych inštruktorov, ako čeliť nebezpečenstvu pri útoku jedného alebo viacerých útočníkov. Nejaké to prekvapko sa dozvieš, až keď prídeš.

A tu nekončíme! Je toho oveľa viac, ale najhlavnejší si ty, práca v tíme, pohyb, disciplína a naučiť sa čeliť aj veciam, ktoré dnešná doba prináša. Takže už žiadne výhovorky a vidíme sa na Orave!

Vyberte si termín

Termín zájazdu
Dĺžka pobytu
Cena
Spôsob dopravy
Termín zájazdu 21.07. - 28.07.
Dĺžka pobytu8 dní
Cena 369 € od 319 €
Spôsob dopravy Individuálna
Termín zájazdu 21.07. - 28.07.
Dĺžka pobytu8 dní
Cena 448 € od 398 €
Spôsob dopravy Autobusová
Zavrieť

Vyplňte formulár

Ubytovanie na fotkách


Napísali o nás

Išli sme tam kvôli tréningom, zábave s kolektívom. Program bol úžasný, nikdy sme sa tam nenudili. Najlepšie boli rozcvičky, tréningy a výlety. Animátori sú skvelí a nech v tom pokračujú. Ubytovanie bolo super, útulné. Strava tiež super. KravMaga Camp bol ten najlepší zážitok, aký sme mali. O rok sa tam vidíme znova.
Peťko a.k.a DJ Ponorka, LT KravMagaCamp 2023
Všetko bolo perfektné. Išla som tam kvôli ľuďom a zážitkom, ktoré len tak nezažijem každý deň, nieto v jednom týždni. Aktivity boli úžasné a každým rokom sa to zlepšuje. Úžasné nápady na hry. Animátori boli skvelí (Paťo, Robka,Kajka a všetci). Mysleli na každého a na všetko. Bála som sa, že to nebude také, ako minulý rok preto, že ideme na iné miesto. Ale bolo to lepšie, než som čakala. Fakt sa mi tam veľmi páčilo. Bolo to dokonalé. Duple boli a chutilo mi. NAJLEPŠÍ TABOR, KTORÝ EXISTUJE JE KMG ❤️❤️
Miňa, LT KravMagaCamp 2023
Všetky aktivity ma bavili na 100%. Všetci boli veľmi priateľskí, neviem si tento kemp bez nich predstaviť. Ubytovanie bolo úplne super, stravu si nemôžem viac vynachváliť. Pokračujte v tom, čo robíte!
Jakub (Bruce Wayne), LTKravMagaCamp 2023
Program bol zaujímavý, najviac sa mi pačili airsoft, výlety a kone. S animátormi som bola spokojná. Boli vtipní, dobrí a kamarátski. Jedlo bolo zdravé, chutné a bolo ho dosť. Najedla som sa vždy do sýta. Kuchárky boli ochotné dať aj dupľu. Neviem sa dočkať ďalšieho tábora, keď sa znova uvidíme. Ďakujem za príjemne strávený čas s vami.
Emka, LT KravMagaCamp 2023

Radi vám pomôžeme

V prípade záujmu, alebo akýchkoľvek otázok nás prosím kontaktujte.
Radi vám poradíme s výberom zájazdu.

Prejsť na kontakt

Mohlo by vás zaujímať

Zľava Last minute

Letný tábor SunnyPARKOUR

 • 28.07.2024 - 04.08.2024
 • vlastná, autobusová
 • Tekov, Trnavá Hora
Zľava Last minute

Letný tábor SunnySPORTS

 • júl - august
 • vlastná, autobusová
 • Tekov, Trnavá Hora