AKTUÁLNY PREHĽAD: Posledné voľné miesta so zľavou 👉 Letné tábory 2024 

Letný tábor Slniečkovo

Pozrieť celú galériu

Popis zájazdu

Letný tábor Slniečkovo aj tento rok otvára svoje brány pre našich najmenších táborníkov. Deti čaká týždeň plný dobrodružstva, zábavy, neopakovateľných zážitkov a bádania. Ponoria sa do poznávania a objavovania vesmíru a naladia sa spolu s nami na vlnu odhaľovania tajomstiev. Našou vesmírnou základňou tento rok bude penzión Javorina, ktorý sa nachádza v krásnom prostredí v okolí vodnej nádrže Duchonka. Samozrejme nesmie chýbať ani výlet, ktorý sme naplánovali do hvezdárne v Partizánskom, kde budeme mať s deťmi možnosť pozrieť sa do neba cez profesionálne ďalekohľady, naučiť sa o hviezdach a planétach a tak získať nové vedomosti o vesmíre. Počas voľných dní na deti čakajú zábavné hry, tvorivé dielne a spoločné dobrodružstvá. Máte doma malého zvedavca, ktorý sa chce dozvedieť viac? Tak ho čakáme v letnom tábore Slniečkovo, kde spolu s nami zažije letné dobrodružstvo a nekonečne veľa zážitkov! Tešíme sa na všetky zvedavé detičky!

Doprava

individuálna

Cena zahŕňa:

 • ubytovanie, strava 5x denne + pitný režim
 • animátori, zdravotník
 • program, materiálno - technické vybavenie, ceny do súťaží
 • foto z tábora k stiahnutiu na internete
 • skákací hrad
 • zaujímaví hostia pre našich najmenších
 • digitálne planetárium

Zľavy

Ak ste boli náš klient v rokoch 2021, 2022 a 2023 a nestihli ste využiť zľavu za skorý nákup, máte nárok na zľavu 20€ z ceny letného tábora. Zľavu nie je možné kombinovať s ostatnými zľavami.

Organizátor tábora

CK Slniečko

Ubytovanie

penzión Javorina Ponitrie, Duchonka

Poloha

Penzión Javorina sa nachádza v tichom príjemnom prostredí rekreačnej oblasti Duchonka, ležiacej 17km od okresného mesta Topoľčany, 4km od obce Prašice, na úpätí pohoria Považský Inovec.

Ubytovanie

2-, 3- a jedna 5-lôžková izba s vlastnými sociálnymi zariadeniami v dvojposchodovom rekreačnom zariadení.
Kapacita cca 40 lôžok.

Vybavenie strediska

 • Reštaurácia
 • spoločenská miestnosť
 • denný bar
 • ohnisko
 • gril
 •  prírodné ihrisko.

CK Slniečko odporúča

 • za príplatok 3,60€ komplexné cestovné poistenie ECP (storno, prerušenie cesty, úraz, zodpovednosť za škodu)
 • za príplatok 10€ táborové tričko CK Slniečko

Výlety

 • za príplatok 15€ autobusový výlet do hvezdárne v Partizánskom

Program

Čo dieťaťu prináša tábor?

Už od prvých dní učia rodičia svoje dieťa samostatnosti. Aby postupne vedelo bez ich pomoci urobiť krok, vedelo sa samostatne najesť, umyť a pod. Ich nároky sa primerane veku zvyšujú. Predškolský vek a mladší školský vek je plný osamostatňovania. Prvá cesta do školy, prvá skutočná zodpovednosť za veci a rozhodnutia. Deti dostávajú aj v našom tábore priestor na prekonávanie prvých chvíľ bez rodičov a tak rozvíjajú nielen svoju samostatnosť, ale ide aj o aktívnu socializáciu. Napriek rôznorodosti detí dokážeme s istotou tvrdiť, že každé dieťa potrebuje byť socializované v spoločnosti a byť prijaté inými, rovesníkmi aj dospelými. Pomocou edukačných aktivít a didaktických hier si v tábore deti rozvíjajú svoju osobnosť, kompetencie a spolupatričnosť. V mnohých aktivitách bude taktiež použitá v súčasnosti veľmi populárna Montessori pedagogika.

Prečo Slniečkovo?

Slniečkovo je letný tábor špeciálne pripravovaný pre najmenších. Takmer žiadne dieťa si nevie predstaviť detstvo bez objavovania okolitého sveta a dobrodružstiev. Možno nie každé dieťa túži po tom, že raz bude hrdinom, rytierom či princeznou, ale každé z nich chce cítiť, že je dôležité a chce písať svoj vlastný príbeh. Prostredníctvom hier deti získavajú informácie o prírode, o princípoch dobra a zla a zároveň vnímajú, že sami v sebe majú čosi čarovné, fantastické. Stotožňujú sa s postavami z príbehov a prostredníctvom nich riešia úlohy a prekonávajú rôzne prekážky vo svojom živote, sú teda ich neoddeliteľnou súčasťou. Taktiež ide o mimovôľové - informálne učenie, ktoré predstavuje nenásilný spôsob získavania informácií.

Aký bude náš tohtoročný tábor?

S našimi malými dobrodruhmi sa tento rok vydáme na cestu poznávania vesmíru. Čakajú nás dni plné zábavy, poznávania a neopakovateľných zážitkov.

Deti sa stanú malými výskumníkmi, ktorí budú objavovať hviezdy, planéty a iné záhadné útvary v nekonečnom priestore. S pomocou našich skvelých animátorov sa dozvedia mnoho fascinujúcich faktov o vesmíre a jeho tajomstvách.

Tešíť sa môžete aj na výlet do hvezdárne v Partizánskom. Tu budeme mať možnosť pozrieť si oblohu cez profesionálne ďalekohľady, učiť sa o konkrétnych hviezdach a dokonca sledovať pohyb planét.

Deti v tábore Slniečkovo potešia návštevou aj špeciálni hostia. Príslušníci hasičskej jednotky nám predstavia svoju prácu a dôležitosť tímovej spolupráce. Navyše budeme mať príležitosť spoznať psovodov s ich vernými štvornohými partnermi.

Letný tábor bude úžasným dobrodružstvom pre našich najmenších. Deti budú objavovať vesmír a aj rozvíjať svoje schopnosti. Stretnú sa s rôznymi odvetviami vedy a získajú nových kamarátov. Ak hľadáte kombináciu vzdelávania a zábavy pre Vaše deti, letný tábor so zameraním na vesmír bude skvelou voľbou. Už teraz sa tešíme na všetky dobrodružstvá a nové objavy v nekonečnom vesmíre!

Vyberte si termín

Termín zájazdu
Dĺžka pobytu
Cena
Spôsob dopravy
Termín zájazdu 21.07. - 26.07.
Dĺžka pobytu6 dní
Cena 299 € od 249 €
Spôsob dopravy Individuálna
Termín zájazdu 28.07. - 02.08.
Dĺžka pobytu6 dní
Cena 299 € od 249 €
Spôsob dopravy Individuálna
Zavrieť

Vyplňte formulár


Napísali o nás

Dcére sa tam páčilo teraz aj pred rokom. Mala super animátorov a vedúcu.
mama Bianky, LT Slniečkovo 2023
Dcérke sa tábor veľmi páčil. Veľmi pekne ďakuje Janke a Cookie za nezabudnuteľné zážitky. Verí, že sa ešte spolu v nejakom tábore stretnú. Teší sa na ďalšie spoločné zážitky.
mama Veroniky, LT Slniečkovo 2023
Naše decká najviac bavilo skákanie na trampolíne, bazén, skákací hrad, súťaže a ekopark. Animátori boli veľmi super. Jedlo bolo super. Ďakujeme za parádny tábor, synovia si ho veľmi užili.
Kánovci, LT Slniečkovo 2023
Relax, pohoda, noví kamaráti, zážitky … najviac ma bavila hra La palma, výlet do ekozoo a hrad. Animátori Minka a Bilko boli top. Ste najlepší tábor a odporúčam aj ostatným.
Izabelka, LT Slniečkovo 2023

Radi vám pomôžeme

V prípade záujmu, alebo akýchkoľvek otázok nás prosím kontaktujte.
Radi vám poradíme s výberom zájazdu.

Prejsť na kontakt