AKTUÁLNY PREHĽAD: Posledné voľné miesta so zľavou 👉 Letné tábory 2024 

Letný tábor SunnyACTION

Pozrieť celú galériu

Popis zájazdu

Akcia, adrenalín, zábava a dobrodružstvo - všetko nájdete v letnom tábore SunnyACTION! Najakčnejší letný tábor je tu znova a tento rok nám svoje brány otvorí naša novinka horský hotel Mních, ktorý sa nachádza v krásnom horskom prostredí Liptova. Pripravili sme mnoho nových atrakcií, poriadnu dávku adrenalínu nám dopraje jazda na štvorkolke. Tímovosť a akčnosť si vyskúšame s paintballovou zbraňou v ruke, fyzickú kondíciu si preveríme na horskej cyklistike alebo na pešej turistike a spoznáme spolu kus krásnej prírody Liptova. Relax, aktívny chill a zábava na vodných atrakciách na nás čaká v jednom z najväčších aquaparkov na Slovensku, v Tatralandii. Ten pravý adrenalín zažijeme v raftových člnoch na vodách najdlhšej rieky Váh, lebo táto nezabudnuteľná vodná jazda nám poskytne neopakovateľné zážitky. Pripravený máme program plný zábavných a tímových aktivít a nebudú chýbať ani neodmysliteľné táborové párty. Akčný tím animátorov sa už na vás teší, poďte s nami prežiť tých 7 najakčnejších dní vôbec!

Doprava

individuálna alebo vlakom /rýchlikom/ zo všetkých nástupných miest na trase z BA do Liptovského Mikuláša a následne autobusom priamo do hotela
(*cena platí pre majiteľa preukazu Železničnej spoločnosti oprávňujúceho na bezplatné cestovanie)

Cena zahŕňa:

 • ubytovanie, strava 5x denne + pitný režim
 • animátori, zdravotník
 • program, materiálno - technické vybavenie, ceny do súťaží
 • foto z tábora k stiahnutiu na internete
 • pešia horská turistika do okolia Liptova
 • jazda na štvorkolke
 • paintball

Zľavy

Ak ste boli náš klient v rokoch 2021, 2022 a 2023 a nestihli ste využiť zľavu za skorý nákup, máte nárok na zľavu 20€ z ceny letného tábora. Zľavu nie je možné kombinovať s ostatnými zľavami.

Organizátor tábora

CK Slniečko

Partner: Budiš logo Budiš

Ubytovanie

Horský hotel Mních Liptov, Bobrovec

Poloha

Horský hotel Mních na Liptove ponúka jedinečný oddych uprostred prírody, neďaleko dedinky Bobrovec. Disponuje očarujúcim panoramatickým výhľadom na malebné kopce a majestátne lesy v oblasti Liptova, ktorý je považovaný za jeden z najkrajších regiónov Slovenska.

Ubytovanie

2- až 4-lôžkové izby s vlastným sociálnym zariadením. 5 zrubových chatiek s 5-lôžkami a vlastným sociálnym zariadením.
Celková kapacita je cca 100 detí.

Vybavenie strediska

 • Jedáleň
 • bufet
 • spoločenská miestnosť
 • multifunkčné ihrisko
 • ohnisko
 • wifi
 • game room
 • detské ihrisko …

CK Slniečko odporúča

 • za príplatok 3,60€ komplexné cestovné poistenie ECP (storno, prerušenie cesty, úraz, zodpovednosť za škodu)
 • za príplatok 10€ táborové tričko CK Slniečko
 • za príplatok 29€ doprava vlakom + busom do hotela a späť

Výlety

 • za príplatok 40€ autobusový výlet do Tatralandie
 • za príplatok 40€ autobusový výlet na splav rieky Váh

Program

Ahojte Ekšňáci,

tak ako každý rok, tak ani tento nemôže chýbať v našej ponuke letný tábor SunnyACTION. Tento rok sme si pre vás pripravili veľa noviniek. SunnyACTION mení lokál z Vysokých Tatier na Liptov. Najakčnejší letný tábor sa bude konať v horskom hoteli Mních v srdci Liptova. SunnyACTION je výnimočný tábor plný akcie a adrenalínu. Zažijete 7 neskutočných dní letných prázdnin v nádhernom horskom  prostredí. Na začiatku tábora sa deti rozdelia do 6 tímov, ktoré súťažia medzi sebou počas celého týždňa. Body sa získavajú dvomi spôsobmi - "ADRENALÍNY" za bežné súťaže a hry, a "EXTRÉMY" za splnenie špeciálnych celodenných úloh. Počas tábora absolvujú deti úžasné výlety! Chillovať, zrelaxovať a zabaviť sa na vodných atrakciách pôjdeme do najväčšieho aquaparku na Slovensku do Tatralandie. Chýbať nebude ani vodná jazda tento krát na vlnách najdlhšej rieky Váh, v raftových člnoch. Preskúmať krásy prírody pôjdeme pešou nenáročnou turistikou. Adrenalín, akciu a zábavu si môžeš užiť aj počas voľných chvíľ. Pripravili sme si širokú škálu aktivít. Dávku adrenalínu doplníme na jazde na štvorkolke. Tímovosť, taktiku a súdržnosť si precvičíme s paintballom. Samozrejme na nás čaká program nabitý aktivitami v tímoch, veľa zábavy a nebudú chýbať ani párty. Takže toto bude tohtoročný SunnyACTION. Celý tím zohratých animátorov sa už veľmi teší na tento nabitý týždeň s vami! Vidíme sa v lete, Ekšňáci! 

Vyberte si termín

Termín zájazdu
Dĺžka pobytu
Cena
Spôsob dopravy
Termín zájazdu 07.07. - 13.07.
Dĺžka pobytu7 dní
Cena 385 € od 335 €
Spôsob dopravy Individuálna
Termín zájazdu 07.07. - 13.07.
Dĺžka pobytu7 dní
Cena 414 € od 364 €
Spôsob dopravy Vlaková
Termín zájazdu 14.07. - 20.07.
Dĺžka pobytu7 dní
Cena 385 € od 355 €
Spôsob dopravy Individuálna
Termín zájazdu 14.07. - 20.07.
Dĺžka pobytu7 dní
Cena 414 € od 384 €
Spôsob dopravy Vlaková
Zavrieť

Vyplňte formulár

Ubytovanie na fotkách


Napísali o nás

Peťko bol úplne spokojný, len opičej dráhy sa bál. Animátorov mal veľmi rád, doma mi plakal za nimi. Bol to pekný tábor a je mu za ním smutno. Varili chutné jedlo, aj na duple chodil.
Peťkova mamina, LT SunnyAction 2023
Už 5 rokov zažívam to najkrajšie leto kvôli vám a hlavne animátorom. Na budúci rok sa teším znova. Ďakujeme za všetko.
Tami, LT SunnyAction 2023
Ďakujeme za super týždeň v tábore a určite pôjdeme zas. Animátori boli výborní. Tuči je geniálna a Vaško je trpezlivá. Mesko je kamarátsky a Ellie tiež. Všetci boli super❤️
Andy a Adam, LT SunnyAction 2023
Veľa pohybu - to ma bavilo. Animátorka Zemina bola dokonalá, dalo sa s ňou baviť úplne o všetkom, je v obraze. Služby na vysokej úrovni, chcel by som prísť zasa.
Quido, LT SunnyAction 2023
U mňa najviac bodoval aquapark, aj výlety boli ok. Animátori boli super. Robíte to skvele, nech sa vám darí aj naďalej :)
Filip, LT SunnyAction 2023

Radi vám pomôžeme

V prípade záujmu, alebo akýchkoľvek otázok nás prosím kontaktujte.
Radi vám poradíme s výberom zájazdu.

Prejsť na kontakt

Mohlo by vás zaujímať

Zľava Last minute

Letný tábor MISIA

 • júl - august
 • vlastná, autobusová
 • Stredné Považie, Nemšová