zavrieť x

Letný tábor SunnyACTION

... alebo TATRANSKÝ EXTRÉM!

Najakčnejších 8 dní letných prázdnin je tu opäť! Akcia, adrenalín aj zohratá akčná partia! Tak isto ako po minulé roky, tak aj tento rok nás v Tatranskom Lieskovci bude hostiť overený a odskúšaný penzión Medvedica. Ako nováčik určite tušíš, alebo ako skúsený Ekšňák vieš, že nás čakajú dni nabité aktivitami a výletmi. Čas na nudu naozaj nebude. Čaká nás pár akčných noviniek, ale tiež aj overené adrenalínové pecky. Najskôr si ale otestujeme, aký si tímový hráč, … a to na vlnách krásnej slovenskej rieky Dunajec. Raftové člny sú to pravé pre nás Ekšňákov. Nadýchať sa čerstvého vzduchu a spoznať kus našich veľhôr pôjdeme na peší výlet do podhoria Vysokých Tatier. Ani na tatranských chodníkoch nebude chýbať zábava. Vychillovať, zrelaxovať a vytobogánovať sa pôjdeme do vodného sveta zábavy a oddychu - Aquacity Poprad, kde si užijeme kopec zábavy. Najväčší extrém, aký nás čaká, je ale zábavný park Energylandia v susednom Poľsku! Od poslednej návštevy tam na nás čaká veľa noviniek, ktoré musíš otestovať na vlastnej koži. Taktiež sa vybláznime na nafukovacej horolezeckej stene. Tešiť sa môžeš aj na nové súťaže a nadupané párty. Svoju súdržnosť s kámošmi budeš musieť ukázať aj v tímových hrách. Bez obáv, aj pri nich si užiješ kopec zábavy. Teší sa na teba tím akčných animátorov! 8 letných nadupaných dní môžeš prežiť s nami aj ty! Pridaj sa a preber opäť svoje telo a zmysly!

Termíny

dátum a doprava
dní
cenová ponuka
doprava
08.07. - 15.07.
8 dní od 329 €
od 329 €
Individuálna
08.07. - 15.07.
8 dní od 344 €
od 344 €
Vlaková
15.07. - 22.07.
8 dní od 344 €
od 344 €
Vlaková
15.07. - 22.07.
8 dní od 329 €
od 329 €
Individuálna
22.07. - 29.07.
8 dní od 329 €
od 329 €
Individuálna
22.07. - 29.07.
8 dní od 344 €
od 344 €
Vlaková
29.07. - 05.08.
8 dní od 344 €
od 344 €
Vlaková
29.07. - 05.08.
8 dní od 329 €
od 329 €
Individuálna

Popis Letný tábor SunnyACTION

Strava

5x denne + pitný režim

Doprava

individuálna alebo vlakom /rýchlikom/ zo všetkých nástupných miest na trase z BA do Tatranskej Štrby
(*cena platí pre majiteľa preukazu Železničnej spoločnosti oprávňujúceho na bezplatné cestovanie)

V cene tábora

 • ubytovanie, strava 5x denne + pitný režim
 • animátori, zdravotník
 • program, materiálno - technické vybavenie, ceny do súťaží
 • foto z tábora k stiahnutiu na internete
 • výlet vláčikom do blízkeho okolia vo Vysokých Tatrách
 • atrakcia Horolezecká stena
 • zaujímavý hosť

CK odporúča

 • za príplatok 3,10€ komplexné cestovné poistenie ECP (storno, prerušenie cesty, úraz, zodpovednosť za škodu)
 • za príplatok 10€ táborové tričko CK Slniečko
 • za príplatok 15€ vlaková doprava
 • za príplatok 15€ Veveričí lanový park na Štrbskom plese
 • za príplatok 20€ výlet vlakom do Aquacity Poprad
 • za príplatok 35€ autobusový výlet na splav rieky Dunajec
 • za príplatok 55€ autobusový výlet do najväčšieho zábavného parku v strednej Európe - Energylandie /PL/

Zľavy

Do 6.1.2023 máte možnosť rezervovať tábor s vianočnou zľavou až do 50€. Pri 100% úhrade do 5 dní od podpisu zmluvy bude Vaša zľava 50€. Môžete si zvoliť aj platbu na 2 polovice so zľavou 25€, prípadne na tri splátky so zľavou 20€ alebo štyri splátky so zľavou 10€.


Od 7.1.2023 do 31.3.2023 máte možnosť rezervovať tábor so zľavou až do 35€. Pri 100% úhrade do 5 dní od podpisu zmluvy bude Vaša zľava 35€. Môžete si zvoliť aj platbu na 2 polovice so zľavou 20€, prípadne na tri splátky so zľavou 15€ alebo štyri splátky so zľavou 10€.

Doporučený vek

9 - 15 rokov

Spýtaj sa na program

slniecko@ckslniecko.sk

Organizátor tábora

CK Slniečko

penzión Medvedica Spiš, Vysoké Tatry, Tatranská Štrba

Poloha

Penzión Medvedica sa nachádza v chatovej oblasti Lieskovec, Tatranská Štrba, v okúzľujúcich Vysokých Tatrách. Je vzdialený od vlakovej stanice len 10 minút voľnej chôdze.

Ubytovanie

2, 3-lôžkové izby bunkového typu s vlastnými sociálnymi zariadeniami.
Kapacita cca 90 lôžok.

Vybavenie strediska

Jedáleň, bufet, tri spoločenské miestnosti, trávnaté ihrisko, betónové ihrisko na basketbal, ohnisko, wifi ...

Fotogaléria hotela

Ahojte milí Ekšňáci,

volám sa Vaško a už 6-ty rok plánujem tábor SunnyACTION. Tí odvážlivci, čo už boli v tomto tábore plného adrenalínu a extrému, už približne vedia a tušia, čo na nich čaká. Tí, ktorí sa nevedia rozhodnúť, tak Vám trošku priblížim, ako tento tábor prebieha a na čo sa môžete tešiť.

Prečo sa prihlásiť na SunnyACTION?

SunnyACTION je jedinečný tábor, v ktorom zažijete veľa akčného a adrenalínového. Čaká ťa 8 najakčnejších dní letných prázdnin v nádhernom prostredí Vysokých Tatier. Penzión Medvedica, ktorý sa nachádza v chatovej oblasti Tatranský Lieskovec, je to pravé pre nás Ekšňákov. Nádherná príroda a čerstvý horský vzduch prebudí v tebe všetky zmysly!

Na úvod letného tábora sa deti delia do 6 tímov, ktoré proti sebe súperia počas celého týždňa. Zbierajú do tímu dva druhy bodov a to sú “ADRENALÍNY” - za bežné súťaže a hry počas dňa a  “EXTRÉMY” - to sú špeciálne body, ktoré sa získavajú za splnenú celodennú úlohu. V priebehu celého tábora deti absolvujú parádne výlety. A vychillovať a zrelaxovať sa pôjdeme do overeného a odskúšaného Aquacity Poprad, kde si užijeme kopec zábavy. Vyblázniť sa pôjdeme aj na vlny Dunajca. Spolu v raftových člnoch sa budeme plaviť touto slovenskou riekou, kde zažijeme ten pravý adrenalín. Nadýchať sa čerstvého vzduchu a spoznať kus našich veľhôr pôjdeme na peší výlet do podhoria Vysokých Tatier. Počas voľnejších dní sa budeme zdokonaľovať v lukostreľbe a vybláznime sa na nafukovacej horolezeckej stene. Tento rok sme si pre vás pripravili aj návštevu zaujímavého hosťa, ktorý sa venuje cestovaniu a lezeniu po horách. Takýto nabitý týždeň ťa čaká s nami v penzióne Medvedica!

Ja a aj celý tím animátorov sa už na vás veľmi tešíme! Vidíme sa v lete Ekšňáci!

"Ďakujem, že som mohla byť súčasťou tohto tábora. Určite chceme ísť s kamarátkami aj budúci rok. Tábor bol skvelý a animátori boli tiež super!” Tami, SunnyAction 2022

“Program tábora sa mi páčil. Prajem Vám veľa spokojných "klientov" ako som ja :)” Matej, SunnyAction 2022

“Animátori boli veľmi priateľskí, bolo vidno, že sú dobrí kamoši a majú sa radi, vždy sa nám snažili pomôcť. Náš animátor bol fajn, skoro stále smejúci sa típek :-)“ Hanka, SunnyAction 2022

“Všetci boli úplne úžasní, super, kamarátsky. Zdravotníčka bola veľmi milá a ochotná vždy pomôcť. Moja animátorka bola najlepšia!“ Lucka, SunnyAction 2022

“Všetci ste boli super! Ďakujem vám za skvelý tábor!“ Bia, SunnyAction 2022

“Animátori boli úžasní, priateľskí, zodpovední a bola s nimi veľká zábava. Dúfam, že sa vidíme na budúci rok. Najlepší tábor na svete!“ Lujza, SunnyAction 2022
 

Napíšte nám

V prípade záujmu, alebo akýchkoľvek otázok nás kontaktujte. Radi Vás poradíme.

Mohlo by vás zaujímať

Letný tábor MISIA

Lokalita: Stredné Považie

Stredisko: Nemšová

Termíny: Jul - Aug

f