zavrieť x

Letný tábor SunnyAction

Najakčnejších 8 dní letných prázdnin je tu opäť! Akcia, adrenalín a aj zohratá akčná partia! Aj tento rok nás privíta Penzión Medvedica, ktorý už vie, čo má od nás očakávať. Na chillovanie teda naozaj čas nebude. Čaká nás pár akčných noviniek, ktoré pôjdeme spolu vyskúšať a otestovať. Najskôr si ale môžeme overiť, aký si tímový hráč, ideálne v raftových člnoch v Pieninách pri splave. Okrem bláznenia sa na vlnách Dunajca na nás čaká aj adrenalín v lanovom parku. Poď to teda s nami vyskúšať aj ty! Jasnačka, že nemôže chýbať ani výlet vláčikom za vodou! A to preto, aby sme sa mohli poriadne vyšalieť v bazéne. No a toto nám umožní už overené miesto - Aquacity Poprad, kde sa naozaj nudiť nebudeme. Samozrejme to nie je zďaleka všetko, aj tento rok sme si totiž pre vás pripravili výlet do fantastickej poľskej Energylandie, ktorá je plná adrenalínových atrakcií. A aby sme sa nadýchali super tatranského čistého vzduchu, vyberieme sa na pešie spoznávanie našich veľhôr cez Štrbské Pleso. Takúto kvalitnú dávku adrenalínu máme pre vás aj tento rok. Tak už dlho neváhaj, lebo nie je nad čím rozmýšľať. Poď aj ty zažiť dni plné extrému a adrenalínu, náš tím Ekšňákov čaká už len na teba!

Termíny

dátum a doprava
dní
cenová ponuka
doprava
17.09.
dní
Iná
Vypredané
VYPREDANÉ

Popis Letný tábor SunnyAction

Strava

5x denne + pitný režim

Doprava

individuálna alebo vlakom /rýchlikom/ zo všetkých nástupných miest na trase z BA do Tatranskej Štrby
(*cena platí pre majiteľa preukazu Železničnej spoločnosti oprávňujúceho na bezplatné cestovanie)

V cene tábora

 • ubytovanie, strava 5x denne + pitný režim
 • animátori, zdravotník
 • program, materiálno - technické vybavenie, ceny do súťaží
 • foto z tábora k stiahnutiu na internete
 • výlet vlakom so vstupom do AquaCity Poprad
 • výlet zubačkou na Štrbské Pleso
 • lukostreľba
 • atrakcia Sumo bojovníci

CK odporúča

 • za príplatok 2,80€ komplexné cestovné poistenie ECP (storno, prerušenie cesty, úraz, zodpovednosť za škodu)
 • za príplatok 5€ táborové tričko CK Slniečko
 • za príplatok 30€ autobusový výlet do najväčšieho zábavného parku v strednej Európe - Energylandie /PL/
 • za príplatok 20€ splav rieky Dunajec (Pieniny)
 • za príplatok 15€ výlet tatranskou železnicou s návštevou adrenalínového lanového parku (*platí pre deti od 145cm)

Doporučený vek

9 - 15 rokov

Spýtaj sa na program

katarina@ckslniecko.sk

Organizátor tábora

CK Slniečko

penzión Medvedica Spiš, Vysoké Tatry, Tatranská Štrba

Poloha

Penzión Medvedica sa nachádza v chatovej oblasti Lieskovec, Tatranská Štrba, v okúzľujúcich Vysokých Tatrách. Je vzdialený od vlakovej stanice len 10 minút voľnej chôdze.

Ubytovanie

2, 3-lôžkové izby bunkového typu s vlastnými sociálnymi zariadeniami.
Kapacita cca 90 lôžok.

Vybavenie strediska

jedáleň, bufet, tri spoločenské miestnosti, trávnaté ihrisko, betónové ihrisko na basketbal, ohnisko, wifi ...

Fotogaléria hotela

Prečo sa prihlásiť na SunnyAction?
SunnyAction je tábor vhodný práve pre Teba! Je to miesto, kde zažiješ dni plné zábavy, adrenalínu, akcie a prekvapení. Ak si presne ten typ, ktorý sa nebojí ničoho a má rád dobrodružstvo tak istotne neváhaj. „Ekšn“ je presne to miesto, ktoré hľadáš!   

Tento rok sme si pre Vás v cene tábora pripravili výlety pre všetkých Ekšňákov. Návštevu nášho vodného sveta spojeného s atrakciami, bazénom a tobogánmi v Aquacity Poprad. Tu sa vyblázniš ako nikde spolu so svojimi kamarátmi z tábora. A malú zmenu sme si pripravili aj pri pešom výlete a spoznávaní našich krásnych veľhôr. Tento krát sa vyberieme hneď ráno ozubenou železnicou do stanice Štrbské pleso. Tam začne naše dobrodružstvo!

Samozrejme, ak máte málo akcie, tak Vám odporúčame výlet do jedného z najväčších zábavných parkov Energylandia, kde zo 60 atrakcií sa isto nájde aj niečo pre teba. Park je vybavený atrakciami od tých najextrémnejších pre odvážlivcov až po tie pre najmenších. Ak náhodou nie si ten typ do zábavného parku, tak ti ponúkame veľké dobrodružstvo, ktoré ťa čaká pri splavovaní rieky Dunajec na raftových člnoch alebo aj v adrenalínovom lanovom parku.


Prečo sa vrátiť na SunnyAction?
Prečo? Odpoveď je veľmi jednoduchá. SunnyAction nie je predsa len tábor, kde bude veľa akcie, extrémnych hier a adrenalín. Je to miesto, kde zažiješ veľa zábavy, smiechu, veľa nových  priateľstiev, ale hlavne si tu vytvoríš veľa spomienok, na ktoré nikdy nezabudneš. Tento rok sme si pre Vás pripravili veľa nových hier a výletov. Penzión Medvedica je to pravé miesto, kde sa toto všetko bude odohrávať už tretí rok a nevie sa nás už dočkať.


Pre koho je SunnyAction?
Ekšn je otvorený pre každého jedného odvážlivca, ktorý chce prežiť 8 dní plných akcie. Samozrejme je otvorený aj nováčikom, ktorí nie sú plne odhodlaní, ale neboja sa túto výzvu prijať. Pre každého, kto chce spoznať nové miesta, krásnu tatranskú krajinu, zažiť perfektné výlety. Tábor je určený pre deti od 9 do 15 rokov, určite si každý príde v tábore na svoje, je pre Vás pripravených veľa dobrodružstiev. Penzión Medvedica čaká už len na nás!

"Bol som spokojný a dúfam, že aj na budúci rok vymyslíte niečo nové a dobré. A budúci rok by som veľmi rád znovu išiel do tábora cez vašu CK Slniečko :-)" Dávid, SunnyAction 2018  

"S tábormi cez CK Slniečko si vždy užijeme kopec zábavy a spoznáme veľa nových kamarátov. Určite ešte pôjdem s Vami do tábora." Viki, SunnyAction 2018  

"CK Slniečko je zatiaľ najlepšia cestovka, cez ktorú som vybavoval a riešil tábory. Ste super!" Katka, SunnyAction 2018    

"Ďakujem vám za super tábor. Bol to ten najlepší tábor, v akom som kedy bol!" Lucka, SunnyAction 2018  

"Na budúci rok ma čakajte, prídem znova!" Anett, SunnyAction 2018

Napíšte nám

V prípade záujmu, alebo akýchkoľvek otázok nás kontaktujte. Radi Vás poradíme.

f

Cookies nám umožňujú poskytovať lepšie služby. Používaním stránky vyjadrujete súhlas s anonymným používaním a uchovávaním cookies. Viac informácii

Súhlasím