zavrieť x

03.11.2022

6862

Hľadáme nových členov do tímu CK Slniečko!

Milí naši budúci kolegovia, animátori!

Opäť po roku prebieha v CK Slniečko nábor animátorov, hlavných vedúcich a zdravotníkov. Ak ste zodpovední a nebojíte sa nových vecí, nasledujúcich 5 krokov je tu práve pre vás. Našou podmienkou je plnoletosť a vaša trestná bezúhonnosť. Budeme vás potrebovať!

KROK 1:

Prvým krokom je registrácia do našej databázy záujemcov a zároveň prihláška na casting animátorov. Z dotazníka si nerobte ťažkú hlavu. Slúži predovšetkým na uvedenie vášho kontaktu, aby sa k vám následne dostali dôležité informácie. Predchádzajúce skúsenosti nie sú podmienkou, všetko vám vysvetlíme, zaškolíme vás. Ak ste rozhodnutí, prosím registrujte a prihláste sa TU. Ak ste už s nami v minulosti spolupracovali a zúčastnili ste sa nejakého turnusu, tento krok môžete vynechať a stačí si už len rezervovať turnus.

KROK 2:

Ďalším jednoduchým krokom je absolvovať CASTING. O castingoch budete informovaní na základe kontaktných údajov, ktoré ste vyplnili v dotazníku. Priebehu samotného castingu sa vôbec nemusíte báť, nie je to pracovný pohovor. Po príchode všetkých účastníkov vám poskytneme základné informácie o cestovnej kancelárii, o ľuďoch, s ktorými budete spolupracovať a o možnostiach turnusov, ktorých súčasťou môžete byť samozrejme aj vy. V skupine absolvujete rôzne stanoviská - kreatívne, bláznivé hry, možno zapojíte trochu aj mozog. Uvoľnite sa, nestresujte. Toto je priestor, kde môžete ukázať, čo sa vo vás naozaj skrýva.

KROK 3:

Okrem kolegov animátorov budete intenzívne spolupracovať s manažérmi (príp. hlavnými vedúcimi), ktorí majú rozdelené školy v prírode podľa lokalít, kde prebiehajú turnusy. Tento rok je stredísk už viac ako 20 a preto rozširujeme svoje kruhy. Ak trošku povenujte čas výberu strediska, na ktorom chcete animovať, uľahčí to spoluprácu s vaším manažérom. Ten vám samozrejme poskytne všetky informácie o lokalite školy v prírode. Ako sa tam dostanete, čím ubytovacie zariadenie disponuje alebo aká (dobrá) je tam strava. Rozhodnutie, kde a koľko budete animovať je len na vás. Termín školy v prírode si už môžete u manažériek rezervovať už TERAZ a po absolvovaní jedného z castingov si vašu účasť už len potvrdíme.

KROK 4:

Po úspešnom absolvovaní castingu vám príde pozvánka na ŠKOLENIE ku školám v prírode, ktorých je naozaj dosť a sú našou prioritou. Animátori, ktorí budú na castingu úspešní, budú povinní sa zúčastniť školenia animátorov k školám v prírode.

Urobte si prosím miesto v diári, toto školenie je veľmi dôležité. Miesto školenia a dátum vybraným záujemcom upresníme. Ak by sa vám však naozaj nedalo prísť, dohodnite sa s niektorým z manažérov na ďalšom postupe. Na školení sa dozviete, čo vás počas sezóny čaká a neminie. Doriešime administratívne záležitosti, obsadenie turnusov a spoznáte sa so svojimi novými kolegami. Zistíte, čo všetko od vás očakávame a aký máte mať prístup k tejto práci.

KROK 5:

Ďalší krok je jednoduchý a zároveň pre veľa ľudí nepredstaviteľne ťažký, pretože vyžaduje zodpovednosť – prísť na turnus. A ako to na turnusoch škôl v prírode prebieha? Turnusy trvajú štandardne 5, výnimočne 6 dní, v mesiacoch apríl až jún. Animátorský tím, ktorého budete súčasťou sa skladá z animátorov a z hlavného vedúceho, ktorý vám bude dávať pokyny k práci, takže sa nemusíte obávať, že by ste niečo zabudli alebo nespravili. Tím môže dotvárať zdravotník alebo aj plavecký inštruktor. Animačný program prebieha v poobedných hodinách. Doobedňajší čas je venovaný prípravám, ak budete šikovní a bude všetko hotové, doobedie máte relatívne voľné. Môžete si popozerať okolitú prírodu, venovať sa učeniu, či si trochu pospať. Ak sa vám práca zapáči, môžete si zapísať aj ďalšie termíny a uchádzať sa o animátorské miesto aj v letných táboroch.

Dúfame, že sa uvidíme na castingoch a rozbalíme zábavu v školách v prírode a neskôr v letných táboroch. A nezabudnite, hľadáme animátorov, hlavných vedúcich, plaveckých, lyžiarskych inštruktorov a zdravotníkov. Ak viete o niekom, kto sa hodí na jednu z týchto pozícií, poteší nás, ak im dáte o nás vedieť a budete zdieľať tento blog.

f