zavrieť x

28.04.2022

1539

Čo ťa čaká na Pohoďáku 2022?

Hoci je školský rok v plnom prúde, my už myslíme na leto a pripravujeme pre teba novinky na Pohoďák. Kde? No predsa na Trubárke.

Najväčšou novinkou je jedinečný 10-dňový turnus, ktorý si ako správny Pohoďák či Pohoďáčka nemôžeš nechať ujsť. Čaká ťa 10 dní so super animátormi, premakanými hrami, workshopmi, večernými párty, výletmi a zaujímavými hosťami. Pozor! Je to však len jeden jediný turnus a miesta sa rýchlo zapĺňajú.

Súboj o slnečníky sa vracia.

Čierni puci, Ružoví panteri, Žltá rodinka, Zelené čerešne, Modrá krv, Červené papričky. To je šesť tímov, ktoré budú medzi sebou súťažiť o slnečníky. Ako? Je to jednoduché. Na Pohoďáku ťa každý deň čakajú premakané hry, v ktorých si môžeš zmerať nielen silu a rýchlosť, ale aj logické myslenie či kreativitu. Za tieto hry zbieraš so svojím tímom slnečníky na svoj ostrov. Že nie si zrovna súťaživý typ? To vôbec nie je podstatné. Určite si nájdeš niečo, čo ťa bude baviť.

Program podľa seba? Nie je problém.

Snažíme sa Pohoďák tvoriť tak, aby si počas dňa každý našiel to svoje, čo ho baví. Preto máš vždy možnosť výberu. Ponúkame ti na výber z workshopov a je len na tebe, čo si vyberieš. Môžeš sa ísť schladiť do bazéna, opaľovať sa na lehátku alebo sa zrelaxovať v chillzóne s nejakou zaujímavou knihou alebo časákom. Ak si skôr športový typ, môžeš si ísť zahrať futbal, volejbal, bedminton a tento rok nám medzi športové atrakcie pribudne aj bodyzorbing. Nebude chýbať ani poriadna dávka adrenalínu v podobe paintballu. Ak by si náhodou nemal záujem tráviť poobedie vonku, mysleli sme aj na to. Prichystáme ti kino, v ktorom si môžeš vybrať film, alebo play zónu s kalčetom, pingpongom a playkom. Tvoju kreatívnu dušu nasýti úplne nový workshop, na ktorom môžeš dať svojmu oblečeniu úplne nový farebný rozmer.

Nenechaj si ujsť ani pohoďácke výlety.

Samozrejme, k správnemu Pohoďáku patrí aj výlet. Jeden? Ale kdeže! Tento rok ťa čakajú hneď tri výlety. Ak pocítiš náramnú túžbu vypľahočiť sa v bazéne, ale jeden ti nestačí, poď s nami do Aquaparku Senec, kde na teba čaká hneď 7 bazénov, rôzne tobogány a šmýkačky.

Ak máš rád rýchlu jazdu, motokáry a chceš si otestovať svoje šoférske schopnosti, musíš s nami vyskúšať motokárovú halu v neďalekom Trenčíne 1600 m2 plochy dráhy.

Posledný výlet bude taktiež do Trenčína, konkrétne do laser arény, kde si zahráš laser game. Laser game je bezbolestná akčná hra, ktorá sa hrá v tmavej miestnosti vybavenej rôznymi druhmi prekážok.

Toto je Pohoďák, tu sa vždy každý baví.

Kde sa baví? No predsa na večerných párty. Tento rok ťa okrem klasickej párty čaká aj retro párty plná retro outfitov a starých vypaľovačiek z playlistu tvojich rodičov. O kvalitu sa postará DJ Triple P, ktorý je posledné tri roky stálicou na Pohoďáku. Vyblázniť sa môžeš aj v pene na penovej párty a dúfam, že necháš dušu na parkete pri brutálnej záverečnej párty. Bonusom je tento rok hip-hop párty na 10-dňovom, teda 7.turnuse.

Stále málo? K tomuto všetkému sa na teba teší aj Matúš Kolárovský a.k.a. Yael, známy zo seriálu Pán profesor, s ktorým si môžeš pokecať, odfotiť sa s ním a vypočuť si jeho hudobnú tvorbu.

Toto je iba ochutnávka z toho, čo všetko ťa čaká. Pohoďák jednoducho musíš zažiť na vlastnej koži.

f