AKTUÁLNY PREHĽAD: Posledné voľné miesta so zľavou 👉 Letné tábory 2024 

Čo ťa čaká na Pohoďáku? Letný tábor pre tínedžerov

O táboroch 16.04.2024 4471x

Leto, na ktoré žiadny tínedžer nezabudne, zažije jedine v letnom tábore Pohoďák. Osvedčená klasika, ktorá si každoročne získava viac než 600 mladých ľudí kde sa ich letným sídlom stáva Chata Trubárka.

Letný tábor Pohoďák 2024: Nezabudnuteľné leto

Pohoďák nie je len tábor. Je to značka, ktorú poznajú stovky tínedžerov a miesto kde sa stretávajú mladí ľudia z rôznych kútov Slovenka. Vytrvalou prácou sa nám podarilo byť jednotkou v teenage táboroch na Slovensku. Každoročne sa Pohoďáku zúčastní viac než 600 tínedžerov, ktorí chcú uniknúť od bežnej reality všedných dní a zažiť leto, na ktoré budú spomínať ešte dlho. Pravidelne na turnusoch stretávame známe tváre, ktoré sa na Pohoďák vracajú každý rok, čo je pre nás vizitka, že to robíme dobre a udržiavame si stálu klientelu. Veríme, že aj tento rok sa s nimi opäť stretneme na Chate Trubárka v rekreačnej oblasti Kubrica v Trenčíne.

Program na mieru tínedžerom

Program tábora je špeciálne prispôsobený pre mladých vo veku 13 až 17 rokov, ktorí už majú dosť klasických táborových aktivít a hľadajú niečo viac. Pripravovať a realizovať kvalitný program pre danú vekovú skupinu je pre nás výzvou. Celoročne hľadáme inšpiráciu a snažíme sa reflektovať programové potreby tínedžerov. Hodnotenia našich táborov však hovoria samé za seba. U nás na Pohoďáku sa nudiť rozhodne nebudeš! Od športových súťaží cez kreatívne workshopy až po nespočetné množstvo zábavy a dobrodružstva – máme pre teba pripravené všetko!

Najlepší letný tábor pre tínedžerov

Pohoďáci a Pohoďáčky budú aj tento rok súperiť o územie svojho ostrova v šiestich tímoch. Každý deň pre teba skvelý tím animátorov vytvorí mix tých najlepších tímových hier, v ktorých môžeš ukázať, čo v tebe je. Za tieto hry zbieraš so svojím tímom slnečníky na svoj ostrov. Ktorý tím tento rok ovládne táborovú mapu?

10-dňový turnus bol aj minulý rok veľkým hitom, a preto si ho nesmieš nechať ujsť! Je to jeden z najviac obsadených turnusov už 2. rok po sebe a preto s registráciou netreba váhať! Takisto aj tento rok bude za DJ-ským pultom stáť DJ Tripple-P, ktorý sa postará o jedinečný mix tých najlepších párty pesničiek. Nebude chýbať ani špeciálny hosť a tiež nočné hry, ktoré ti poskytnú dávku adrenalínu. Si na to pripravený/á?

Aktivity pre každého

Na Pohoďáku máme pre každého niečo – každý si môže vždy vybrať z pestrej ponuky workshopov a atrakcií, ktoré sú pre teba vždy pripravené. Program totiž tvoríme tak, aby si počas dňa našiel každý to svoje. Či už si športový typ, milovník umenia alebo si len chceš oddýchnuť a relaxovať, Pohoďák má pre teba z každého niečo! Naša ponuka aktivít zahŕňa paintball, loptové hry, stolný futbal, stolný tenis, playstation, bodyzorbing, kreatívne workshopy a ešte oveľa viac. Nezabudli sme ani na tých, ktorí radi oddychujú pri bazéne alebo sledujú filmy.

Nemusíš byť iba na Trubárke

Na Pohoďáku sme pre teba pripravili skvelú ponuku až troch výletov. Pre milovníkov adrenalínu a akčných hier je Laser Aréna ideálnym miestom. Presunuli sme sa však do OC Laugaricio, kde sa aj ostrieľaný pohoďák môže zapojiť do vzrušujúcich súbojov. Pre tých, ktorí milujú rýchlosť a vzrušenie, je tu Volt Racing Center kde si na 230 metroch môžeš vyskúšať jazdu na elektrických motokárach. Úplnou novinkou je výlet do Aquaparku Senec, kde máš možnosť užiť si celodennú zábavu v niekoľkých bazénoch, tobogánoch, šmykľavkách a mnohých ďalších atrakciách. Okrem týchto adrenalínových aktivít ponúka okolie tábora aj krásne prírodné miesta na prechádzky a výlety.

Toto je Pohoďák, tu sa vždy každý baví!

Ale to nie je všetko! Večer sa tábor mení na miesto plné zábavy a vzrušujúcich aktivít. Naše legendárne open-air párty prinútia tancovať ozaj každého. Penová párty privodí tú pravú letnú atmosféru a veríme, že si budeš priať aby naložená záverečná párty nikdy neskončila. Novinkou tohto roka na Pohoďáku je UV párty so špeciálnymi svetlami. S fluorescenčnými farbami a UV osvetlením si môžeš vychutnať tanečné vystúpenia, hudbu rôznych žánrov a nezabudnuteľnú atmosféru pod hviezdami. Nezabudni si preto zbaliť svetlé oblečenie!

Na Pohoďáku sa vždy niečo deje!

Letný tábor Pohoďák je miestom, kde sa vytvárajú nové priateľstvá a každý deň je plný vzrušujúcich aktivít a dobrodružstiev. Ak hľadáš letný tábor, kde sa rozhodne nebudeš nudiť, pridaj sa k nám na Trubárku a zaži leto na ktoré nezabudneš! Náš skúsený tím animátorov je plný energie, aby vám priniesol ten najlepší letný táborový zážitok. Pohoďák je iba jeden!

 


Novinky a články

Aby vám neunikli novinky