zavrieť x

02.04.2022

1191

Akčné letné tábory 2022 s CK Slniečko

Letné prázdniny sa blížia a preto je dôležité si ich poriadne naplánovať. CK Slniečko má široký výber letných táborov. Tentokrát si povieme niečo o našich akčných letných táboroch. Ak si aj ty milovník adrenalínu, máme v ponuke dva akčné tábory, a to Sunny ActionMisia Orava. Poďme sa spoločne pozrieť, čo nás tam čaká.

Ako prvý by sme Vám radi predstavili letný tábor SunnyACTION, ktorý organizujeme na severe Slovenska uprostred prekrásneho horského prostredia. Hostiť nás bude overený a odskúšaný penzión Medvedica, ktorý sa nachádza v Tatranskom Lieskovci. Ako nováčikovia určite tušíte, alebo ako skúsení „Ekšňáci“ viete, že nás čakajú dni nabité aktivitami a výletmi. Tento rok sme si pripravili skvelé novinky. Vychillovať a zrelaxovať sa pôjdeme do vodného sveta zábavy a oddychu - Aquacity Poprad, kde si užijeme kopec zábavy. Vybláznime sa aj na vlnách Dunajca, úžasnej slovenskej rieky, kde sa budeme spolu plaviť v raftových člnoch a užívať si ten pravý adrenalín. Nadýchať sa čerstvého vzduchu a spoznať kus našich veľhôr pôjdeme na peší výlet do pohoria Vysokých Tatier. Po ceste navštívime v Starom Smokovci sídlo Horskej záchrannej služby a vypočujeme si zaujímavosti o ich práci. Ani na tatranských chodníkoch nebude chýbať zábava. Počas voľnejších dní sa budeme zdokonaľovať v lukostreľbe a vybláznime sa na nafukovacej horolezeckej stene. Tešiť sa môžete na rôzne súťaže a nadupané párty. Svojho tímového ducha a súdržnosť budeš musieť ukázať aj v tímových hrách. Bez obáv, aj pri nich si užiješ kopec zábavy. Taktiež sme si pre vás pripravili aj návštevu zaujímavého hosťa, ktorý sa venuje cestovaniu a lezeniu po horách.  Teší sa na teba akčný tím animátorov. Takýchto akčných 8 letných dní môžeš prežiť aj ty. Pridaj sa teda k partii „Ekšňákov“ a preber opäť svoje telo a zmysly!

Druhým v poradí je náš akčný tábor s vojenskou tematikou - Letný tábor Misia Orava. Drsných osem dní akčného programu plného adrenalínu, ktorý je doplnený o BOMBOVÉ výlety. Jedným z výletov, na ktoré sa môžete tešiť je splav rieky Orava. Oddýchnuť a zregenerovať sa pôjdeme do Aquarelax Dolný Kubín, a svoju obratnosť a rovnováhu si pôjdeme otestovať na lanovú dráhu po Kubínsku Hoľu. Svoje zručnosti, rýchlosť a silu si otestujete na našej odskúšanej rambo dráhe. Tak isto, ako každý rok, nesmie na Misii Orava chýbať ani tradičná prespávačka v lese. Stratégiu, akčnosť a bojovnosť si vyskúšate v lese pri airsofte. Tento rok nás čakajú novinky v podobe workshopov, ktoré pre našich „vojakov“ pripravia skauti. Naučia ich rôznym činnostiam a zručnostiam ako prežiť v lese. Skutoční vojaci? Áno, aj presne to nás čaká v akčnom a vojenskom tábore Misia Orava. Naši plukovníci sú pripravení dať vám do tela a spolu zakopete svoju lenivosť pod chladnú oravskú zem. Avšak bez tvojej pomoci nedokážu rozlúštiť kód Enigma, ktorý budeme potrebovať k tajnej stopovačke. Nechaj sa prekvapiť a vstúp do vojenskej služby výcvikového tábora MISIA ORAVA skôr, ako ťa niekto predbehne.

V CK Slniečko sme sa rozhodli uľahčiť a podporiť Vaše rozhodnutie rezervovať si letný tábor. Ponúkame Vám možnosť rezervovať letný tábor s minimálnou úhradou 25% z celkovej ceny tábora, možnosť rozdeliť úhradu za letný tábor na 4 splátky a v prípade, že by sa letné tábory nemohli uskutočniť z dôvodu zhoršenej pandemickej situácie, garantujeme Vám vrátenie peňazí. Využite naše dlhoročné skúsenosti, komfort pri organizovaní a garanciu poskytovania služieb na vysokej úrovni. Teraz  je ideálny čas vybrať si ten najlepší letný tábor.

Tento rok môžu rodičia výrazne ušetriť pri nákupe letného tábora vďaka rekreačným poukazom od zamestnávateľa. Viac informácií ako uplatniť rekreačný poukaz nájdete v našom článku: Rekreačný poukaz aj na kúpu letného tábora.

Tešíme sa na Vás v lete!

f