AKTUÁLNY PREHĽAD: Posledné voľné miesta so zľavou 👉 Letné tábory 2024 

Akčné letné tábory 2024 s CK Slniečko

O táboroch 12.03.2024 3239x

Letné prázdniny sa už pomaly blížia, preto je dôležité ich začať postupne plánovať. Naša cestovná kancelária má pre deti a tínedžerov široký výber letných táborov. Tentokrát sa pozrieme na naše dva skvelé akčné tábory.

Akčné letné tábory 2024 s CK Slniečko

Ak majú vaše deti radi adrenalínové zážitky, tak v našej ponuke nájdete dva akčné tábory – letný tábor SunnyACTIONletný tábor Misia. V tomto blogu sa dočítate, čo všetko deti čaká v týchto jedinečných táboroch.

Vojenský letný tábor so skutočnými vojakmi

Prvý si predstavíme akčný letný tábor s vojenskou tematikou – MISIA. Dobyli sme už oravské kraje aj územie Bielych Karpát a uplynulý rok sa nám podarilo vybudovať nové výcvikové stredisko MISIA v prostredí krásneho zámočku Antonstál! Tento rok zažijeme útok nepriateľa, naučíme sa stratégiu prežitia a o čiastočný adrenalínový zážitok sa postarajú profesionálni vojaci – partnerom letného tábora sú Ozbrojené sily Slovenskej republiky.

Priučíme sa tímovej práci, disciplíne a naučíme sa aj vojenské taktiky. Vyskúšame si, čo je to strážiť tábor pred nepriateľmi cez deň i v noci a zažijeme aj tvrdý boj pri splavovaní rieky Váh. No a taktiež nebude chýbať ani rambo dráha a airsoft pod dohľadom inštruktorov.

Dobrodružstvo v tme bude pokračovať aj v Laser aréne, kde sa stratégia a taktika stávajú rozhodujúcimi. Zvíťazíš alebo budeš porazený? Do ktorého tímu sa chceš dostať? Tábor nezostane len v obmedzenom priestore, ktorý sme už minulý rok začali obývať. Potrebujeme rozšíriť svoje územie a obhájiť svoje postavenie a preto sa tento rok vyberieme spoločne dobývať územie Lipovca, ktoré sa nachádza v susedstve poľovníckeho zámočka Antonstál. O zámoček však neprídeme, bude to stále naša základňa. A úplnou novinkou tohtoročnej Misie je nákup vojenských lietadiel v leteckom múzeu v Slávnici, kde si na pár chvíľ vyskúšame, aké je to byť pilotom ozbrojených síl.

Paintball, štvorkolka, turistika, relax – to všetko v letnom tábore SunnyACTION

Druhým letný táborom, ktorý sa radí medzi akčné je SunnyACTION. Akcia, adrenalín, zábava a dobrodružstvo – najakčnejší letný tábor je tu znova. Tento rok nám svoje brány otvorí naša novinka horský hotel Mních, ktorý sa nachádza v krásnom horskom prostredí Liptova. Pripravili sme mnoho nových atrakcií. Poriadnu dávku adrenalínu nám dopraje jazda na štvorkolke. Tímovosť a akčnosť si vyskúšame s paintballovou zbraňou v ruke, fyzickú kondíciu si preveríme na horskej cyklistike alebo na pešej turistike a spoznáme spolu kus krásnej prírody Liptova.

Relax, aktívny chill a zábava na vodných atrakciách nás čaká v jednom z najväčších aquaparkov na Slovensku, v Tatralandii. Ten pravý adrenalín zažijeme v raftových člnoch na vodách najdlhšej rieky Váh. Pripravený máme program plný zábavných a tímových aktivít a nebudú chýbať ani neodmysliteľné táborové párty. Akčný tím animátorov sa už na vás teší.

Objednajte si najlepší letný tábor pre vaše deti už teraz!

Výhodou skorej rezervácie letného tábora CK Slniečko je najširšia ponuka voľných termínov, ktoré neskôr v ponuke už nemusia byť. Vďaka zľave za skorý nákup do 31.03. môžete ušetriť až 35 €. Do tohto termínu ponúkame aj možnosť uhradiť letný tábor na splátky s minimálnou úhradou 25% z celkovej ceny tábora. Aj v roku 2024 je opäť možnosť využiť rekreačný príspevok od zamestnávateľa na kúpu letného tábora.

Akčné letné tábory

 


Novinky a články

Aby vám neunikli novinky