zavrieť x

20.02.2023

2059

Letné tábory 2023 so zvieratkami 🐑

Majú vaše deti radi zvieratká? Radi spoznávajú zvieraciu ríšu a ich život? Ako sa o zvieratká starať, aby sa mali dobre? Určite ich vaše deti chcú bližšie vidieť a dotknúť sa ich. V ponuke CK Slniečko máme pre deti, ktoré chcú zažiť leto pri zvieratkách pripravené letné tábory so zvieratkami. 

V týchto letných táboroch si deti upevňujú vzťah k zvieratkám a prírode, či už individuálne alebo v skupine. Ak hľadáte takýto tábor, sme tu pre vás a ponúkame vám zoznam najlepších táborov pre deti, ktoré milujú zvieratá! Poďme si spoločne priblížiť túto ponuku, ktorá zahŕňa letný tábor So Slniečkom na ryby a letný tábor So Slniečkom v sedle. 

Pre získanie vzťahu k rybárčeniu alebo už vaše dieťa rybárčí a chce svoj vzťah k rybárčeniu upevniť a zlepšiť, ponúkame vám letný tábor So Slniečkom na ryby. Nezáleží na tom, či už si zdolal veľa rýb alebo si nikdy nedržal udicu v ruke, ale chceš skúsiť niečo nové tento tábor je presne pre Teba. Deti čaká zaujímavá prednáška od inštruktorov rybárov o rybolove na krásnych dvoch jazerách, ktoré na ranči máme. Dozvieš sa viac o rybárskych technikách, ale aj o tom ako by sme sa mali správať či už ku rybám alebo k ľuďom okolo nás. Pri dennom rybolove deti zažijú určite aj jednu nočnú rybačku do skorého rána. Tento zážitok ich čaká na konci týždňa ako odmena a chytať ryby v predposledný večer môžu pokiaľ nezaspia od únavy. Počas celého týždňa sa ti budú venovať skúsení animátori, ktorí už majú chytené svoje úlovky a radi ťa naučia všetko čo o vedia a ešte trochu viac.

Okrem rybolovu sa môžeš tešiť aj na skvelé súťaže, zábavné a športové hry, súboje tímov, diskotéky a osviežiť sa pôjdeme do Relax Aqua centra v Trnave. Spoznáte tu nových kamarátov a prežijete nezabudnuteľné zážitky.  A kde sa toto všetko bude konať? Predsa na Ranči na Striebornom jazere, ktorý sa nachádza neďaleko Galanty a je vybavený všetkým potrebný pre naše aktivity. Tak neváhaj a príď na ranč na nádherné jazerá plné krásnych rýb. Skúsení a skvelí inštruktori rybolovu sa na Teba tešia.

Jeden z najkrajších Westernových rančov na Slovensku je Ranč na Striebornom jazere pri Galante a my tu pre vaše deti ponúkame letný tábor So Slniečkom v sedle. Toto miesto je prekrásne a plné možností na nezabudnuteľné zážitky. Nachádzajú sa tu dve jazerá, štýlové westernové budovy z čias divokého západu, otvorená aj krytá jazdiareň. Tento ranč zdobí majestátna vyhliadková veža na ktorej musíš uhádnuť, ktoré zo 4 schodov sú správne, aby si sa dostal hore a poobzeral si si nádherný ranč. Najkrajšie výhľady z tej veže sú hlavne pri západe slnka, ktorý si radi pozerajú deti spoločne s animátormi. Pod vežou si každý večer sadneme k ohnisku na snem a zhodnotíme si celý deň. 

Profesionálny tím lektorov, nádherné kone a veselý tím animátorov sa už na vás tešia. Na deti čaká nielen jazda na koni, ale aj starostlivosť o kone, čistenie stajní, bezpečnosť pri práci s koníkmi a ich kŕmenie. Okrem koníkov môžete vidieť na ranči aj okrasné vtáky, emu, zajačiky. Pre vaše deti máme pripravené aj množstvo športových a zábavných hier, tímové súťaže, opekačku, disco, táborové tance, vyrobíme si náramky priateľstva a pôjdeme na výlet do Relax Aqua centra Trnava. Ranč je jedno čarovné miesto, kde zažiješ veľa zážitkov a spoznáš nových priateľov. Tešíme sa na Teba. 

f