zavrieť x

Letný tábor So Slniečkom v sedle

Ak si milovník zvierat, prírody, miluješ jazdu na koni alebo si ju chceš prvýkrát vyskúšať, tak poď aj ty s nami prežiť neopakovateľný týždeň na jednom z najkrajších westernových rančov na Slovensku. Čakajú ťa tu jazdiarne v krásnom prostredí, zaujímavé dobrodružstvá so skúsenými inštruktormi, tiež sa dozvieš to najpodstatnejšie o ranči a koňoch. Toto v jednom balíku ponúka Ranč na Striebornom jazere neďaleko mesta Galanta. Okrem jazdenia na koni sa budeme aj starať o štvornohé tátoše, učiť sa bezpečne s nimi zaobchádzať a kŕmiť ich, ale budeme aj stajne čistiť. V pláne máme množstvo športu a zábavy vrátane tímových súťaží, opekačku, diskotéky, táborové tance a mnoho iných letných aktivít.  Zaslúžený relax a oddych po náročných dňoch nájdeme v aqauparku v Trnave, kde sa poriadne vyšantíme a vytobogánujeme. Tak dlho nerozmýšľaj a poď s nami na ranč plný pohody, fantastických animátorov a skvelých letných zážitkov! Nenechaj si to ujsť!

Termíny

dátum a doprava
dní
cenová ponuka
doprava
28.09.
dní
Iná
Vypredané
VYPREDANÉ

Popis Letný tábor So Slniečkom v sedle

Strava

5x denne + pitný režim

Doprava

individuálna

V cene tábora

 • ubytovanie, strava 5x denne + pitný režim
 • animátori na bohatý športový a zábavný program, zdravotník
 • materiálno - technické vybavenie na šport a kreatívnu tvorbu
 • základný jazdecký výcvik (1x info o výstroji, o práci s koňmi + 3x jazda na koni)
 • denná starostlivosť o kone
 • inštruktori, jazdecké prilby, profesionálne jazdiarne
 • prednáška o chove koní a pretekaní na nich, o ranči, o výstroji
 • foto z tábora k stiahnutiu na internete
 • ceny do súťaží

CK odporúča

 • za príplatok 3,10€ komplexné cestovné poistenie ECP (storno, prerušenie cesty, úraz, zodpovednosť za škodu) 
 • za príplatok 10€ táborové tričko CK Slniečko
 • za príplatok 30€ autobusový výlet do Aquaparku Trnava

Doporučený vek

8 - 16 rokov

Spýtaj sa na program

slniecko@ckslniecko.sk

Organizátor tábora

CK Slniečko

ranč na Striebornom jazere Podunajsko, Galanta

Poloha

Ranč na Striebornom jazere neďaleko Galanty je 8-hektárový, oplotený, zalesnený a strážený areál len 68km od Bratislavy, 25km od Trnavy, 40km z Nitry a 100km z Trenčína.

Ubytovanie

Hlavná budova s 3 a 4-lôžkovými izbami, wc a sprchy spoločné.

Kapacita 30 účastníkov.

(*neplatí pre denný tábor)

Vybavenie strediska

Dve nádherné jazerá, potok, vonkajšie a kryté jazdiarne, stajne s cca 30 koňmi, útulné ubytovanie, spoločenské miestnosti a jedáleň vo westernovom štýle, 8m vysoká vyhliadková veža, ohniská, trampolína, lezecká pyramída, voliéry s dravými a okrasnými vtákmi, adrenalínová prekážková dráha

Ahojte naši koniari a koniarky!

Ak miluješ jazdu na koni alebo si chceš jazdu vyskúšať po prvý krát, nech sa páči, vitaj! Budeme radi, ak s nami prežiješ neopakovateľný týždeň na jednom z najkrajších westernových rančov na Slovensku.

Čaká ťa u nás krásna príroda, kone, plno dobrodružstiev, skúsení inštruktori, jazdiarne, tiež sa dozvieš všetko o ranči a koňoch. Naše koníky budeme aj kŕmiť, čistiť im stajne, čaká ťa aj prednáška o koňoch a naučíš sa, ako sa bezpečne starať o kone. Pri západe slnka sa zvykneme aj prejsť po výbehoch pre kone.

Na úvod tábora sa rozdelíme do tímov podľa prírodných živlov - OHEŇ, VODA, ZEM, VZDUCH. Zažijete športové súťaže, spoločenské aktivity, prednášku a vedomostnú hru. Čaká nás určite aj disco, táborák, táborové tance, prešmyčky, večerné snemy pri ohni a relaxačný deň.

Vaši animátori :)

Napíšte nám

V prípade záujmu, alebo akýchkoľvek otázok nás kontaktujte. Radi Vás poradíme.

f