zavrieť x

Školský výlet Praha

Pani učiteľky, vezmite svojich žiakov na spoznanie krás a histórie hlavného mesta našich západných susedov. V bežný deň sa v nej nachádza viac ako dva milióny ľudí. V "Stovežatej" zavítame na tieto naj miesta: Staromestské námestie, Karlov most, Vyšehrad či Hradčany. Nemožno vynechať pražskú ZOO, ktorá sa pýši titulom štvrtej najkrajšej zoologickej záhrady sveta či vrch Petřín so známou rozhľadňou.

Termíny

dátum a doprava
dní
cenová ponuka
24.07.
dní
Vypredané
VYPREDANÉ

Popis Školský výlet Praha

Doprava

Na školský výlet a späť domov Vás spoľahlivo odvezieme našimi modernými autobusmi. S cenou, kvalitou dopravy a prístupom pána šoféra budete spokojní. Vyžiadajte si od nás kalkuláciu!


CK odporúča

Komlexné cestovné poistenie ECP za príplatok 1,50€/na deň.

 

V cene zájazdu

2x ubytovanie s polpenziou, 2 dospelí grátis, ZOO Praha, Múzeum voskových figurín, veža Staromestskej radnice, Hradčany, vstup Petřín (veža + bludisko), metro (2 x 24 hodín), delegát, DPH.

Doplňujúca informácia

Termín zájazdu je orientačný a dá sa prispôsobiť požiadavkám kolektívu.

Je nutné, aby žiaci a študenti mali so sebou potvrdenie o štúdiu - ID card.

Praha* Česká Republika, Praha

Poloha

Hlavné mesto Českej republiky

Podrobnosti o pobyte

Prvý deň zájazdu príchod do Prahy, ubytovanie je možné od 14:00, v tento deň začneme s prehliadkou pamätihodností až do večere, ktorú budeme mať nachystanú cca o 19:00. Počas 3 dní pobytu absolvujeme toho naozaj dosť. Navštívime historickú štvrť Hradčany, ktorej značnú časť zaberá jeden z najznámejších európskych hradov a najväčší hradný komplex na svete - Pražský hrad. Cez Zámecké schody a Malostranské námestie sa postupne presunieme až ku slávnemu Karlovmu mostu. Z najstaršieho pražského mosta prejdeme do srdca Prahy - na Staromestské námestie, kde si prezrieme Staromestskú radnicu a pražský orloj. Nevynecháme pražskú ZOO, Petřín, atď. (Program v Prahe je možné zmeniť podľa vašich požiadaviek.) Posledný tretí deň sa po raňajkách odubytujeme z hotela, stihneme ešte to, čo sme nestihli a odchádzame nadšení a spokojní domov na Slovensko, kam dorazíme vo večerných hodinách.

Napíšte nám

V prípade záujmu, alebo akýchkoľvek otázok nás kontaktujte. Radi Vás poradíme.

f

Cookies nám umožňujú poskytovať lepšie služby. Používaním stránky vyjadrujete súhlas s anonymným používaním a uchovávaním cookies. Viac informácii

Súhlasím