zavrieť x

01.12.2020

1995

Najlepšie letné tábory pod Slniečkom

A je to tu! Predstavujeme najlepšie tábory, v najkrajších rekreačných strediskách, s najlepšími animátormi, s najkrajšími zážitkami - letné tábory CK Slniečko 2021 sú pre vás pripravené!

My vieme, že ste sa na našu ponuku letných táborov veľmi tešili a my sme sa opäť snažili, aby sme Vám ju predstavili čo najskôr. Príprava každej novej sezóny je vždy pre nás veľká výzva. Niekoľko mesiacov sme pre Vás vyberali najvhodnejšie lokality a pripravovali najlepšie programy a táborové témy. Pri príprave novej ponuky sme si zaspomínali aj na časy spred 25 rokov, ako sme začínali s prvým táborom s desiatkami detí. Za 25 rokov prešli našimi tábormi tisícky deti. Našou kvalitnou prácou a spoľahlivosťou sa každoročne zúčastní na našich slniečkových pobytoch viac ako 14.000 detí. Tak, ako sa snažíme v CK Slniečko od začiatku pripravovať pre Vás tie najlepšie tábory, chceme pokračovať aj v ďalších rokoch.

V našej novej a pestrej ponuke prinášame aj táborové novinky, aké tu ešte neboli. Samozrejme nesmú chýbať ani najlepšie, rokmi overené klasiky. Prvou tohtoročnou novinkou je spolupráca s organizáciou Born to Trick Trenčín v podobe tábora SunnyParkourCamp. Druhou novinkou v ponuke je letný tábor KravMagaCamp, čo je výsledkom spolupráce s Krav Maga Orava a Krav Maga Academy. Priamo na brehu Oravskej priehrady v lone krásnej prírody na vás čaká týždeň plný priateľstva, disciplíny, zážitkov, dobrej nálady a chvíle s unikátnym sebaobranným systémom Krav Maga. Už druhú sezónu si odkrútia letné tábory SunnyFUNNY - tábor pre táborových nadšencov a Od Tatier k Dunaju - tábor s pravou slovenskou tematikou. Už klasikou v našej ponuke sa stali naše najväčšie letné tábory PohoďákSunnyGAMES. Síce ide o naše klasiky, ale tento rok Vás prekvapia zmenou destinácie, vynoveným programom, zaujímavými hosťami a atrakciami. Samozrejme aj najlepší letný tábor pre najmenších Slniečkovo je opäť pripravený.

Veríme, že sa Vám najlepšia ponuka letných táborov bude páčiť a vyberiete si. Práve teraz je ideálny čas vybrať si ten najlepší letný tábor! Máte tak možnosť výberu z najširšej ponuky tém, ale najmä termínov. A ako je u nás zvykom, pred Vianocami klientom ponúkame zľavu až 30€ do 31.12.2020. Zľavu za skorý nákup 25€ je možné využiť do 31.03.2021. Do tohto termínu je možné si rozdeliť aj platbu za tábor na tri alebo štyri splátky. U nás môžete využiť aj rezerváciu letného tábora bez zálohy s úhradou 30 dní pred začiatkom pobytu. Nezabudnite, že na letný tábor si môžete uplatniť rekreačný poukaz od zamestnávateľa. V prípade, ak by sa situácia v lete 2021 zhoršila a letné tábory by nebolo možné uskutočniť, garantujeme vám vrátenie peňazí v plnej výške.

Naše tábory sú bezpečné. Pri organizovaní letných táborov sa neustále riadime aktuálnymi usmerneniami Úradu verejného zdravotníctva. Pri prípravách a aj pri realizácii táborov dodržiavame prísne hygienické štandardy. Využite naše dlhoročné skúsenosti a garanciu poskytovania služieb na vysokej úrovni. Sme tu s Vami už 25 rokov aj vďaka Vašej spokojnosti a zodpovednej práci našich zdravotníkov, animátorov, manažérov, kolegov v teréne a aj v office. Na CK Slniečko  sa môžete vždy spoľahnúť!

Nech sa páči, pohodlne sa usaďte a pozrite si najlepšiu ponuku letných táborov. Dúfame, že sa Vám bude páčiť a stretneme sa v lete!

f

Cookies nám umožňujú poskytovať lepšie služby. Používaním stránky vyjadrujete súhlas s anonymným používaním a uchovávaním cookies. Viac informácii

Súhlasím