zavrieť x

Misia Orava

Dobrodružstvo, adrenalín a vojenčina! Máš perfektnú šancu vyskúšať si tvrdý vojenský výcvik. Náš kultový vojenský tábor Misia Orava spraví z teba pravého vojaka! Tak neváhaj a prídi k nám narukovať. Nový hlavný štáb potrebuje doplniť mužstvo do roty kvalifikovaných regrútov. Je len na tebe, ktorý oddiel posilníš a kam ťa tvoja voľba zavedie. Na výber máš variácie výcvikov topografie, maskovania, prieskumu terénu a mnohých ďalších, ktoré sme si toto leto špeciálne pripravili.
Preveríme ťa prespávačkou v lese, zocelíme rambo dráhou, naučíš sa podať prvú pomoc. Môžeš splaviť rieku Oravu a absolvovať jazdu v tanku. No a toto je len výcuc z toho, čo ťa tento ročník čaká a neminie. Po tvrdej drine zaslúžený relax v Bešeňovej v aquaparku. Bažanti, bude to drsné, nová éra začína!

Termíny

Momentálne nie sú dostupné žiadne termíny.

Popis Misia Orava

Strava

5x denne + pitný režim

Doprava

individuálna alebo autobusová z BA, TT, PN, TN, PB a ZA

CK odporúča

  • za príplatok 2,70€ komplexné cestovné poistenie ECP (storno, prerušenie cesty, úraz, zodpovednosť za škodu)
  • za príplatok 5€ cool tričko Misia Orava
  • za príplatok 29€ autobusový výlet do Podbielu (jazda v tanku) a splav rieky Orava
  • za príplatok 29€ autobusový výlet do aquaparku v Bešeňovej

V cene zájazdu

  • ubytovanie, strava 5x denne + pitný režim
  • animátori, zdravotník
  • program, materiálno - technické vybavenie, ceny do súťaží
  • foto z tábora k stiahnutiu na internete
  • atrakcie airsoft, štvorkolky

Doporučený vek

9 - 16 rokov

Spýtaj sa na program

juraj@ckslniecko.sk

Organizátor tábora

CK Slniečko

hotel Belez Orava, Dolný Kubín

Poloha

Horský hotel Belez sa nachádza cca 4km od Dolného Kubína v prekrásnom prostredí Oravy pod úpätím Kubínskej hole.

Ubytovanie

2, 3, 4-lôžkové izby (1 x 6-lôžková) s vlastnými sociálnymi zariadeniami na každej izbe.

Kapacita cca 45 detí.

Vybavenie strediska

Jedáleň, bufet, UFO (spoločenská miestnosť), herňa pre deti, univerzálne prírodné ihrisko, plážový volejbal, stolný tenis, vonkajšie ohnisko, preliezky, trampolína, TV, DVD.

Fotogaléria hotela

Nové veliteľstvo, nový tábor!

Misia dostala nový rozmer. Po odchode nášho dlhoročného generála Horčicu do penzie sa do našich plachiet obul nový vietor. Jeho nasledovníci sa chopili kormidiel a pre Misiu si pripravili mnohé novinky.

Toto leto bude v tábore úplne iné. Čo nás čaká? Dvaja noví velitelia Sony a Džúsik Vás prevedú výcvikom, aký ste ešte nezažili! Prečo? Pretože všetko bude inak a všetko bude nové! Žiadne delenie do družstiev, žiadne názvy či pokriky. Všetko už je totiž pripravené!

Chceš byť kapitánom delostrelectva? FAJN! Si povolaný a presne pre teba máme pripravený špeciálny výcvik, ktorý ťa naučí, čo budeš potrebovať! Chceš byť kapitánom ženijnej divízie? SUPER! Narukuj a prejdeš takým výcvikom, aby si dosiahol svoj vysnívaný cieľ! Naučíme ťa všetko, čo využiješ nielen počas výcviku, ale aj v živote. Možností je pripravených mnoho. Naši plukovníci prešli počas roka osobným výcvikom a sú pripravení podeliť sa o svoje nové skúsenosti. Každý deň ťa čaká iný typ výcviku pod iným vedúcim tak, aby si sa dostal presne tam, kam chceš.

Každý náš bažant sa môže stať plnohodnotným vojakom divízie, každý náš ostrieľaný plukovník zasa veliteľom. Jediné, čo všetci potrebujete, je dobrá nálada, úsmev na tvári a hlavne chuť sa kúsok zablatiť! Hor sa na to, čaká nás kopec roboty a srandy. Budeme tvrdo makať, ale sa aj zabávať! Čakajú nás peckové chvíle pri splave, plno smiechu v aquaparku v Bešeňovej a hlavne adrenalíííín na tankúúúú!!!

Takže, hor sa hustiť do rodičov, že chceš ísť na Misiu! Vytiahni spod postele kufor, nahádž doň maskáče, poriadne boty, nejaký ten nôž či sekerku, všetko, čo si myslíš, že ti pomôže prežiť našu noc v lese a poklusom čakať letný SunBus, ktorý ťa privezie priamo až k nám do výcvikového tábora! Bažanti, tešíme sa!
        

generál Sony a generál Džusik

"Animátori boli úžasní, oddielový vedúci Obelix bol veľmi milý a vtipný, zdravotník vždy pomáhal, keď bolo niekomu zle a hlavný vedúci Horčica bol veľmi vtipný a priateľský." Jasmina, Misia Orava, 2017
"Skvelí. Vždy vyhoveli. Taký hlavný vedúci bol Horčica, ktorému ďakujem za to, že tie roky dokázal svoju prácu odviesť vždy na 100%. Zdravotník Milan alebo Ten z Trenčína. Každý si ho nazve ako chce. Super zdravotník, vždy pomohol a vedel aj rozosmiať. Ostatní vedúci, animátori boli tiež skveli, každý jeden animátor mal v sebe niečo, čo som si cenila." Misia Orava, 2017

"Milujem Misiu, mám za sebou už tri roky a teším sa na budúci rok. Mám vás veľmi rád." Tomáš, Misia Orava, 2016

"Ste úplne cool! Hlavný vedúci Horčica je ten najlepší animátor forever! Inak Horčica, potajomky sme ťa medzi deckami volali kečup ;D. Bucko, s tebou vyhrá úplne každý tím! Síce sme boli druhí, ale je to úplne jedno, pretože sme tá naj-partička. Zuzu je zdravotníček, ktorý vylieči všetko, aj ebolu :D" Andrea, Misia Orava, 2015

"Ďakujem za pekné leto, naučil som sa robiť si poriadok v izbe a poupratovať po sebe. Skúsil som, aké je to byť sám v lese po tme a nezblázniť sa :-). Ďakujem za nových kámošov." Andrej, Misia Orava, 2013
" “Generál, ste tam?“. No nie je to úžasné? ... Naučili ste ma a ostatných bojové umenia a mne sa to pekelne hodí. A aj tak Vás mam zatiaľ zo všetkých generálov najradšej. Vy ste ma naučili nevzdávať sa a vďaka Vám mám o niečo radostnejší život." Marko Satina, Misia Orava, 2013)

Napíšte nám

V prípade záujmu, alebo akýchkoľvek otázok nás kontaktujte. Radi Vás poradíme.

f

Cookies nám umožňujú poskytovať lepšie služby. Používaním stránky vyjadrujete súhlas s anonymným používaním a uchovávaním cookies. Viac informácii

Súhlasím