zavrieť x

Misia Orava

Vojenské manévre 2017 sú tu! Vyskúšaj si svoju schopnosť prežiť! Naša kultová Misia Orava opäť otvára svoje brány a veru je sa na čo tešiť! Veľký turnaj v airsofte, štvorkolky, aquapark, splav - to všetko tu už bolo, ale isto ste všetci zvedaví, čo pripravujeme tento rok nové … :-)  Pribudne “Hlavný stan” na večerné programy, ktorý bude situovaný počas celého leta na našej centrálnej lúke, odkiaľ budeme vyrážať na všetky perfektné aktivity. Aby ste však boli úplne spokojní, tak okrem množstva nových športových a bojových hier pribudne aj “Strážna veža”, ktorú si postavíme počas prvých letných dní! Nočný pochod lesom s prespatím, stavanie dreveného obydlia, tradične chutný gulášik, … a čo tak tank!? Misia 2017! Bažanti, nástup!

Termíny

Momentálne nie sú dostupné žiadne termíny.

Popis Misia Orava

Strava

5 x denne + pitný režim

Doprava

individuálna alebo autobusová z BA, TT, PN, TN, PB a ZA

V cene tábora

 • ubytovanie, strava 5x denne + pitný režim
 • inštruktori, zdravotník
 • program, materiálno - technické vybavenie, ceny do súťaží
 • foto z tábora k stiahnutiu na internete
 • cool tričko Misia Orava
 • splav na rieke Orava    

CK odporúča

 • za príplatok 2,70€ komplexné cestovné poistenie ECP (storno, prerušenie cesty, úraz, zodpovednosť za škodu)
 • za príplatok 22€ fakultatívny autobusový výlet do Podbielu /jazda v tanku/ a 4 - hodinový vstup do AquaRelaxu v Dolnom Kubíne (www.aquakubin.eu)

hotel Belez Orava, Dolný Kubín

Poloha

Horský hotel Belez sa nachádza cca 4km od Dolného Kubína v prekrásnom prostredí Oravy pod úpätím Kubínskej hole (www.belez.sk)

Ubytovanie

 Pekné 2,3,4-lôžkové izby (1 x 6-lôžková) s vlastným sociálnym zariadením na každej izbe Kapacita cca 50 lôžok v hlavnej budove.

Vybavenie strediska

jedáleň, bufet, UFO (spoločenská miestnosť), herňa pre deti, univerzálne prírodné ihrisko, plážový volejbal, stolný tenis, vonkajšie ohnisko, preliezky, trampolína, TV, DVD
 • volejbal
 • jedáleň
 • spoločenská miestnosť
 • trampolína
 • stolný tenis
 • TV
 • prírodné ihrisko
 • ihrisko
 • ohnisko
 • bufet
 • herňa pre deti

Fotogaléria hotela

Milujem Misiu, mám za sebou už tri roky a teším sa na budúci rok. Mám vás veľmi rád. (Tomáš, Misia Orava, 2016)  

Misia mi splnila všetky priania, je to ten najlepší tábor, vidíme sa o rok. (Anet, Misia Orava, 2016 Prácu, ktorú robíte, robíte dobre, určite ďalší rok (už tretí) Vaše služby využijeme. Tentokrát aj pre dcérku. (Matabi, Misia Orava, 2016)  

Chodím s vami do tábora už 3 roky a to väčšinou 2x za leto. Som véééľmi spokojná a budem s vami chodiť, kým budem mať vek na tábory :-) (Andrea, Misia Orava, 2015)  

Ďakujeme za super program, aj keď bol menší problém, vyriešil sa k veľkej spokojnosti. Preto chceme navštíviť tábor znovu! Bolo supeeer :-) (Lukáš a Martin, Misia Orava, 2015)  

Ste úplne cool! Hlavný vedúci Horčica je ten najlepší animátor forever! Inak Horčica, potajomky sme ťa medzi deckami volali kečup :-) Bucko, s tebou vyhrá úplne každý tím! Síce sme boli na druhom mieste, ale je to úplne jedno, pretože sme tá najpartička. Zuzu je zdravotníček, ktorý vylieči všetko, aj ebolu :-) (Andrea, Misia Orava, 2015)  

Animátori boli vynikajúci a hlavne zábavní. S každým som sa vedel porozprávať či o tábore alebo o iných veciach. Zdravotník, to bol proste Žužu, zábavný a dokonca vedúci môjho tímu. Hlavný vedúci Horčica je vynikajúci a som rád, že som s ním mohol byť aspoň tých 10 dní. Na budúci rok chcem ísť do tohto tábora aj kvôli animátorom. Chcel by som im odkázať, aby nezabudli na “východniara” a že sú skvelí. (Východňár, Misia Orava, 2014)  

Všetci animátori, zdravotníčka, aj hlavný vedúci /Horčica/ v našom tábore Misia Orava boli výborní, priateľskí a starostliví. Chceli by sme sa im veľmi poďakovať - aj Marek Stehlík, aj mamka. (Marek, Misia Orava, 2014)  

Sme spokojní, že chodíme do táborov práve cez Slniečko, nakoľko sa vráti naše dieťa spokojnejšie, šťastnejšie a samostatnejšie ako bolo pred odchodom. Ďakujeme!!! (Martina Melichová, Misia Orava, 2013)                                          

Ďakujem za pekné leto, naučil som sa robiť si poriadok v izbe a poupratovať po sebe. Skúsil som, aké je to byť sám v lese po tme a nezblázniť sa :-). Ďakujem za nových kámošov! (Andrej, Misia Orava, 2013)                                          

Dúfam, že budúci rok sa mi podarí opäť sa k vám dostať, aby som mohol Generálovi ukázať, že som nič nezabudol. (Maťko, Misia Orava, 2013)                                          

Generál, ste tam? No nie je to úžasné? ... Naučili ste ma a ostatných bojové umenia a mne sa to pekelne hodí. A aj tak Vás mam zatiaľ zo všetkých generálov najradšej. Vy ste ma naučili nevzdávať sa a vďaka Vám mám o niečo radostnejší život. (Marko Satina, Misia Orava, 2013)

Napíšte nám

V prípade záujmu, alebo akýchkoľvek otázok nás kontaktujte. Radi Vás poradíme.

f

Cookies nám umožňujú poskytovať lepšie služby. Používaním stránky vyjadrujete súhlas s anonymným používaním a uchovávaním cookies. Viac informácii

Súhlasím