zavrieť x

02.11.2022

882

V roku 2022 sme odrekreovali viac ako 11 000 detí!

Oficiálne sme jesennými školami v prírode ukončili už našu 26. sezónu. Aj tento rok bol pre nás veľmi úspešný, pretože sa nám podarilo aj napriek náročnejším predchádzajúcim rokom z dôvodu pandémie ochorenia Covid-19, odrekreovať viac ako 11 000 detí! Je to neskutočné číslo, za ktoré vám veľmi pekne ďakujeme. Číslo 11 000 pre nás znamená, že veci robíme dobre, kvalitne, odborne, a že sa viete na nás spoľahnúť.

Lyžiarske výcviky

Sezónu sme odštartovali niekoľkými lyžiarskymi výcvikmi vo Vernári, Vysokých TatráchČertove. Lyžiarske výcviky sú veľmi obľúbené, pretože základným a stredným školám ponúkame kompletný balík – dokážeme zabezpečiť lyžiarskych inštruktorov, skipasy, zdravotníka, animátorov či bezpečnú a pohodlnú dopravu. Z toho dôvodu sme sa rozhodli rozšíriť našu ponuku o ďalšie krásne lokality, v ktorých organizujeme lyžiarske výcviky. Ponuku lyžiarskych výcvikov nájdete už na našom webe.

Školy v prírode

Po krátkej pauze sme sa opäť stretli v školách v prírode, ktoré organizujeme po celom Slovensku. Do našej ponuky sme pridali nové a jedinečné strediská, ako napríklad Trnavá Hora, Park pod Borovicou a iné. Tisíce detí absolvovalo školu v prírodeedukačno-zábavným animačným programom, ktorý je u detí a pedagógov veľmi obľúbený. Tento rok mal animačný program názov Rodný môj kraj. Deti spoznali naše remeslá, folklór, tradície, zvyky a sviatky jednotlivých období roku, ktoré k nim neodmysliteľne patria. Pri príprave novej sezóny na ďalší školský rok, vždy dôsledne dbáme napríklad na výber stredísk, školenie animátorov, individuálnu komunikáciu s pedagógmi, materiálno-technické zabezpečenie a ďalšie. Ponuku škôl v prírode na jar 2023 nájdete už na našom webe.

Chceme sa vám poďakovať za dôveru a recenzie, ktoré nás posúvajú vpred.

Ďakujeme za Vaše služby, veľmi ústretový prístup a bezproblémovú komunikáciu s CK Slniečko. Základná škola Blatnica

Deťom sa veľmi páčilo. Animátorky deti rešpektovali. Používali vhodné pomôcky. Bolo to pekne tematicky ladené. Program bol zaujímavý. Súťaže boli odmenené hodnotnými cenami. Diskotéka detí bavila.  Základná škola Liptovský Mikuláš

Letné tábory 2022

Počas jari pripravovali naše manažérky spolu s hlavnými vedúcimi letné tábory, ktoré sa u detí a tínedžerov každým ďalším rokom stávajú populárnejšie a navštevovanejšie. Ide o náročný a odborný proces prípravy a plánovania. Z toho dôvodu s nami spolupracujú kvalifikovaní vedúci a animátori, ktorí sú vo veľkej miere pedagógmi na základných či stredných školách alebo študentami vysokých pedagogických škôl. Tento rok sme v letných táboroch odrekreovali viac ako 3 000 detí a tínedžerov. Prvé objednávky prišli len pár minút po zverejnení ponuky letných táborov, ktorú každoročne predstavujeme 1. decembra. Za pár týždňov sa nám podarilo vypredať niekoľko turnusov letného tínedžerského tábora Pohoďák, ktorý sme už druhý rok po sebe organizovali v chate Trubárka v Kubrici. Viac ako 700 tínedžerov si užilo letné párty pod holým nebom, skvelé workshopy, paintball, vodný futbal a ďalšie atrakcie, ktoré sú lákadlom pre každého jedného tínedžera či dieťa.

Najväčšou zmenou bola lokalita pre náš najväčší letný tábor SunnyGAMES. Prvýkrát sme ho organizovali v Trnavej Hore, ktorá ponúka kapacitu až pre 150 detí. Stredisko ponúka bazén, amfiteáter, basketbalové, futbalové, volejbalové ihrisko a iné. Aj tento letný tábor je veľmi obľúbený, pretože deti si tvoria doobedný program samy. Ten je rozdelený na tréningy, atrakcie a workshopy, ktoré rozvíjajú zručnosti. Ide o jedinečný koncept letného tábora, ktorým sa inšpirujú aj iné cestovné kancelárie na Slovensku. Tento rok sme organizovali aj naše táborové klasiky – letný tábor pre najmenších Slniečkovo, akčný letný tábor vo Vysokých Tatrách SunnyACTION, vojenský letný tábor Misia Orava, SunnyRELAX v Duchonke, parkourový letný tábor SunnyParkourCAMP a letný tábor pre milovníkov prírody s názvom SunnyForestCAMP. Pripravili sme aj dve novinky – letný tábor pre YouTuberov s názvom SunnySTAR a pri budúcich hercov a herečky – SunnyTHEATRO, ktorý bol súčasťou letného tábora SunnyGAMES. Aj tu sa chceme veľmi pekne poďakovať deťom, tínedžerom, rodičom, firmám za prejavenú dôveru.

Tento rok som tam bola už štvrtýkrát a som naozaj spokojná. Animátori sú vždy priateľskí,obetaví a milí. Som veľmi rada, že som si opäť raz vybrala Pohoďák. Ďakujem za všetko.  Peťa

Syn bol u vás nadšený a to už druhým rokom, vytvoril si priateľstva, má pekné zážitky. Veľká spokojnosť, čo viac si rodič môže priať. Určite sa zúčastňí aj o rok.  Zuzana

Ďakujeme!

Sme šťastní, že sme stále jednotkou v detskej rekreácií na Slovensku. A to všetko vďaka vám! Robíme všetko preto, aby ste vždy odchádzali z lyžiarskych výcvikov, škôl v prírode a letných táborov spokojní a naplnení krásnymi spomienkami a zážitkami na celý život. Ďakujeme aj všetkým kolegom a partnerom. Ste dôležitou a neodmysliteľnou súčasťou nášho tímu.

f