zavrieť x

27.05.2020

1683

V čom sme iní a výnimoční? Prečítajte si.

Na našich klientoch nám záleží. Chceme vám ukázať, že naše služby sú špičkové a len ťažko hľadajú konkurenciu. Dôkazom sú najmä naši dlhoroční klienti, ktorí sa rok čo rok vracajú do našich táborov a majú v nás dôveru.

Vychovávame, vzdelávame a v neposlednom rade zabávame

Zábava je iba jeden z benefitov, ktoré ponúkajú letné tábory či školy v prírode. Výber letného táboru by však nemal závisieť iba od toho. V našich letných táboroch máme vytvorené animačné programy, ktoré prepájajú zábavu s neformálnym vzdelávaním. Využívame rôzne overené formy a metódy, pomocou ktorých sa deti učia novým poznatkom a schopnostiam. U detí rozvíjame okrem rozumovej stránky aj socio-afektívnu, či psycho-motorickú. V našich táboroch ich vedieme k zodpovednosti, kreativite, novým zručnostiam, samostatnosti, pomoci druhým, budovaniu sebadôvery, tvorivosti či spolupráci.

Patríme medzi najstaršie detské cestovky na Slovensku

1996 bol rokom, ktorý jednoznačne stanovil našu cestu a vznikla naša detská cestovná kancelária. Dnes sme už v pozícii lídra. Ročne odrekreujeme v našich školách v prírode a v detských táboroch tisícky detí. Spolupracujeme s najlepšími rekreačnými strediskami, hotelmi a penziónmi a od roku 2016 tiež disponujeme vlastnou autobusovou dopravou SunBus. CK Slniečko je na trhu cestovného ruchu už 25 rokov a je dlhodobou jednotkou v poskytovaní detskej rekreácie. Našou povinnosťou, ako aj každej cestovnej kancelárie, je mať zabezpečenú ochranu voči úpadku formou poistenia proti insolventnosti. 

Kvalitný výber animátorov

Naši hlavní vedúci a animátori prechádzajú pred turnusmi niekoľkými školeniami. Sú to práve plecia hlavného vedúceho, ktoré nesú „ťarchu“ vytvorenia bezpečného prostredia pre vaše dieťa v tábore. Pri veľkokapacitných táboroch sú zhmotnením zodpovednosti a kvality celého táboru dvaja hlavní vedúci. Stanú sa nimi iba tí najlepší, ktorí majú aj vlastnosti manažéra. Každý animátor prechádza procesom podmieneným povinnou účasťou na castingoch, školeniach, online vzdelávaní a následnom testovaní. Počas absolvovania je budúci animátor oboznámený s metódami vykonávania animátorskej činnosti prostredníctvom workshopov. Metódy v sebe obsahujú základy psychológie, prácu s dynamikou skupiny, základy prvej pomoci, práva a povinnosti animátora a potrebné kompetencie tak, aby v žiadnom prípade nedochádzalo k porušovaniu práv a záujmov dieťaťa.

Naši kolegovia sú zodpovední, spoľahliví a svoju prácu vykonávajú pre radosť detí. Na prvom mieste v tomto neľahkom období je ale zodpovedný prístup nás všetkých. Veríme, že sa situácia do prvých letných turnusov úplne upokojí a nič nebude vašim deťom brániť užiť si dobrodružstvá v táborovom kolektíve rovesníkov, ktoré im v poslednej dobe trošku chýbali. Naše animačné tímy sú pripravené v plnej zbroji zvládnuť letné tábory aj v sťažených podmienkach s najvyššími hygienickými nárokmi.

Tešíme sa na Vás a Vaše deti! 

f

Cookies nám umožňujú poskytovať lepšie služby. Používaním stránky vyjadrujete súhlas s anonymným používaním a uchovávaním cookies. Viac informácii

Súhlasím