Nezabudnuteľné letné tábory so zľavou 35 €. Letné tábory 2024

Letné umelecké tábory 2023 - tvorte umenie popri dobrodružstve

O táboroch 20.02.2023 2032x

Ak máte doma umeleckú dušičku, ktorá sa už nevie dočkať leta, tento blog vám pomôže naplánovať letné prázdniny pre vášho malého umelca. Pri výbere letného tábora je vždy dôležité zamerať sa na to, čo Vaše dieťa zaujíma a čo mu robí radosť. V sekcii umelecké tábory ponúkame tábory SunnyARTS, SunnyDANCE, SunnyTHEATRO a SunnySTAR – všetky pod hlavičkou tábora SunnyGAMES.

Letné umelecké tábory 2023 - tvorte umenie popri dobrodružstve

Ak máte doma umeleckú dušičku, ktorá sa už nevie dočkať leta, tento blog vám pomôže naplánovať letné prázdniny pre vášho malého umelca. Pri výbere letného tábora je vždy dôležité zamerať sa na to, čo Vaše dieťa zaujíma a čo mu robí radosť. V sekcii umelecké tábory ponúkame tábory SunnyARTS, SunnyDANCE, SunnyTHEATRO a SunnySTAR – všetky pod hlavičkou tábora SunnyGAMES.

Radi spolu doma niečo vyrábate, lepíte, pletiete či majstrujete? Pre zručných a tvorivých táborníkov je ako stvorený SunnyARTS. Tvorivé dielne v réžii našich animátorov prinesú výtvarným umelcom potešenie nielen z vytvorených diel, ale aj kopec srandy či zaujímavých nových techník. Na umeleckom workshope môžu deti tvoriť bez hraníc - vyrábať ozdoby, kvety, dekorovať tričká, maľovať či vyrábať škrabošku na párty alebo pozdravy, plagáty, bannery či podieľať sa na výrobe rekvizít pre mladých divadelníkov. Nebudeme samozrejme celý týždeň sedieť iba za stolom, poobedia budú patriť bláznivým hrám, atrakciám či bazénu spolu so všetkými v tábore SunnyGAMES v rekreačnom areáli Trnavá Hora.

Ďalším obľúbeným umeleckým táborom je SunnyDANCE a jeho neodmysliteľnou súčasťou je Just Dance na PS4. Naučíte sa nové kroky, zaujímavé variácie a na záver tábora predvediete zvyšku tábora dokonalú choreografiu, na ktorej ste spolu s animátorom pracovali. Ak máte doma sólového tanečníka alebo len tanečného nadšenca, určite ocenia aj poobedný oddych a klasické táborové aktivity a hry v SunnyGAMES.

Samostatne vytvorený tábor SunnyTHEATRO je pre všetkých budúcich hercov, herečky, spevákov či recitačných nadšencov. Divadelné dosky sú pripravené pre táborové komédie, muzikály či stand-upy. Od dobrého nápadu, cez písanie scenára, až po heroické umelecké výkony. Zdokonalíme sa v herectve, vycibríme svoj zmysel pre detail či rétoriku a prejav. Divadelný workshop je pre začínajúcich, ale aj už pokročilých divadelníkov.

Vo všetkých spomenutých táboroch čakajú skvelí animátori, úžasné rekreačné zariadenie s krásnym areálom a prostredím, nové zábavné hry, netradičné športy, výlet do BOUNCE PARK 17 v Banskej Bystrici, bazén, hostia, zábava, priatelia a mnoho neopakovateľných zážitkov.

Štvoricu umeleckých táborov uzatvára letný tábor SunnySTAR, ktorému chystáme miesto spolu s ostatnými umeleckými tábormi pod jednou strechou. Byť súčasťou YouTubu a Tik-Toku a byť tvorcom v onlinovom svete je veľká zodpovednosť. Zábavnou formou sa deti dozvedia, ako bezpečne a zodpovedne využívať médiá a digitálne technológie. Doobeda absolvujú aktivity zamerané na prácu s našou technikou a rekvizitami v rámci workshopu. Okrem toho bude priestor na skvelú príležitosť si spraviť foto a porozprávať so zaujímavými hosťami, ktorí sú hviezdami na YouTube a Tik-Toku.

Objednajte si najlepší letný tábor pre vaše deti už teraz!

Výhodou skorej rezervácie letného tábora CK Slniečko je najširšia ponuka voľných termínov, ktoré neskôr v ponuke už nemusia byť. Vďaka zľave za skorý nákup do 31.03. môžete ušetriť až 35€. Do tohto termínu ponúkame aj možnosť uhradiť letný tábor na splátky s minimálnou úhradou 25% z celkovej ceny tábora. Aj v roku 2023 je opäť možnosť využiť rekreačný príspevok od zamestnávateľa na kúpu letného tábora.

Už teraz sa na Vás tešia najlepší animátori CK Slniečko, ktorí sa školia, aby si pre deti mohli pripraviť zábavné a zároveň poučné aktivity, ktoré si vaše deti zamilujú. Divadelný, tanečný a výtvarný ateliér zatiaľ zívajú prázdnotou. Už len párkrát sa vyspíme a opäť si ich dosýta užijeme.


Novinky a články

Aby vám neunikli novinky