AKTUÁLNY PREHĽAD: Posledné voľné miesta so zľavou 👉 Letné tábory 2024 

Letné umelecké tábory 2024 - tanec, divadlo a umenie

O táboroch 21.02.2024 2940x

Leto je obdobím, kedy deti majú príležitosť opustiť školské lavice a vkročiť do sveta nekonečných možností a zážitkov. A práve preto sme tu my. Naša cestovná kancelária predstavuje svoje umelecké tábory, ktoré sú viac než len letným prázdninovým programom. Sú to brány otvorené pre objavovanie, učenie, budovanie vzťahov medzi rovesníkmi a pre objavovanie seba samého.

Letné umelecké tábory 2024 - tanec, divadlo, umenie

Leto strávené s nami nie je len o vytváraní umeleckých diel, ale umožňujeme deťom preskúmať rôzne umelecké sféry, hľadať inšpiráciu v každom okamihu a rozvíjať svoj jedinečný umelecký výraz. Veríme, že každé dieťa má v sebe skrytý poklad talentov a naša úloha je pomôcť im tieto poklady odhaliť a rozvinúť.

Milí rodičia, v týchto letných táboroch rozkvitnú nielen umelecké schopnosti vašich detí, ale aj priateľstvá a spomienky, ktoré ich budú sprevádzať po celý život.

Letný tábor SunnyARTS - vyskúšaj rôzne kretívne techniky

V letnom tábore SunnyARTS dávame voľný priebeh detskej fantázii. Tento tábor je pre mladých umelcov, ktorí majú radi farby, štetce, modelovaciu hmotu a iné kreatívne veci a techniky. Každý deň bude plný nových a vzrušujúcich nápadov, ktoré budú deti objavovať spoločne s našimi animátormi.

V SunnyARTS sa učíme od šikovných umelcov a tvoríme svoje jedinečné umelecké diela, ktoré si potom odnesieme domov ako výnimočné spomienky! Každý deň v tábore bude výnimočným zážitkom plným farieb a zábavy, kde budete mať príležitosť vyjadriť svoje myšlienky a emócie prostredníctvom umeleckých techník.

SunnyARTS nie je len o tvorbe umeleckých diel, ale aj o objavovaní vlastného umeleckého smeru a to, čo ťa robí jedinečným. Takže, ak máš rád/a maľovanie, modelovanie a ďalšie kreatívne veci, tak ťa čakáme v letnom tábore SunnyARTS! 🎨✨

Tanečný detský tábor - SunnyDANCE

V detskom tábore SunnyDANCE vstupujeme do sveta tancovania, kde sa stretáva radosť z pohybu s kúzlom tanca. S našimi úžasnými tanečnými inštruktormi objavíte rôzne tanečné štýly, zdokonalíte sa v pohybe a vytvoríte jedinečné tanečné choreografie. Každý deň bude naplnený hudbou, rytmom a zábavnými tanečnými kvízmi, ktoré ti pomôžu zlepšovať tanečné schopnosti a rozvíjať kreativitu.

SunnyDANCE je miesto pre deti, ktoré milujú tanec a radi vytvárajú nové tanečné kúsky. Nie je to len o krôčikoch a nohách, ktoré sa hýbu, ale aj o vyjadrovaní emócií a uvoľnení svojej tanečnej kreativity.

Ak máš radosť z tancovania a chceš sa zdokonaliť v tanci, tak SunnyDANCE je skvelá voľba! 💃

Vstúp do kúzelného sveta divadla v SunnyTHEATRO

Je to miesto, kde sa môžeš stať skutočným hercom/herečkou na malom javisku. V divadelnom tábore SunnyTHEATRO nie sme diváci, sme tie hlavné hviezdy! Spolu s našimi super divadelnými animátormi objavíme tajomstvá herectva a naučíme sa tvoriť vlastné príbehy. Každý deň bude plný smiechu, zábavy, skúšania, hrania a hereckých tipov.

Na konci letného tábora predvediete skvelé divadelné predstavenie a ukážete, akí ste skvelí herci.🎭

Objednajte si najlepší letný tábor pre vaše deti už teraz!

Výhodou skorej rezervácie letného tábora CK Slniečko je najširšia ponuka voľných termínov, ktoré neskôr v ponuke už nemusia byť. Vďaka zľave za skorý nákup do 31.03. môžete ušetriť až 35 €. Do tohto termínu ponúkame aj možnosť uhradiť letný tábor na splátky s minimálnou úhradou 25% z celkovej ceny tábora. Aj v roku 2024 je opäť možnosť využiť rekreačný príspevok od zamestnávateľa na kúpu letného tábora.

 


Novinky a články

Aby vám neunikli novinky