zavrieť x

05.04.2018

504

Letné tábory 2018 od Slniečka

Noci sa skracujú, dni sa predlžujú. Pomaly, ale isto sa nám blíži leto a my ti prinášame prehľad letných dobrodružstiev, ktorých sa môžeš zúčastniť aj ty.

Rozprávkové bytosti v čarovnom svete sa už neúnavne pripravujú na letnú sezónu, oprašujú svoje najlepšie šaty, zhromažďujú čarovný prach a testujú technické závady na svojich kočoch, aby mohli vyraziť práve za tebou. Ich radosť však vystriedal smútok. Rozprávky totiž zmizli nevedno kam. Tento rok je tábor Slniečkovo jedna veľká záhada. Na jej vyriešenie potrebuje Neznámy deťúrence od 5 do 10 rokov, ktoré sa vyberú na penzión Fortunato pri Duchonke. Pri lúštení záhady sa môžeš vyjašiť v bazéne, zaskákať si na trampolíne či oddýchnuť si na výlete do Bojníc.

Ak v tebe drieme hrdina a máš chuť zachrániť fantáziu, neváhaj a prihlás sa na 13. komnatu. Tá svoje brány otvorí na hoteli Severka v krásnom prostredí Kysúc s vonkajším bazénom.  Tábor plný strategických hier, šifier, či šialenou Akadémiou živlov. Chceš zažiť niečo nevídané, napríklad Vianoce v lete? Žiadny problém. Tvoja úloha je jasná, nájsť recept na zázračný elixír, ktorý zachráni mystický svet. Ak to zvládneš, čaká na teba odmena v podobe výletu do Energylandie, najväčšieho zábavného parku v strednej Európe. Príď nám pomôcť pri vybudovaní Sorpesi.

Potrebuješ defragmentovať svoj mozgový hard disk či získať nové expy? Rekreačné stredisko Prašník čaká na teba, kde otvára svoju firewall bránu. Stretneš sa tu s počítačovými hrdinami v reálnom svete. Príď si vychutnať skutočnú grafiku prírody, kde ťa do svojej rodiny Next Level príjmu kamoši vo veku od 9 do 15 rokov. Tábor je plný radosti, smiechu a priateľstiev. K víťazstvu ťa povedú staronoví animátori, ktorí už teraz pre teba vytvárajú tú najlepšiu počítačovú hru v realite. Svoje technické zdatnosti si môžeš vyskúšať vo Vida parku v Brne a konečne sa môžeš dostať na dno...priekopy v Moravskom krase.

Na tankyyyy! Nemááááme! Ale máááme! Presne tieto slová sa budú ozývať v okolitých lesoch hotela Belez na Orave. Ak doma potajomky nacvičuješ maskovanie tváre pred zrkadlom, máš jedinečnú šancu prejsť si naozajstným vojenským výcvikom. A že si nepočul ešte húkať nočnú sovu? Pri prespávačke v lese si s ňou dokonca môžeš pokecať. Hneď po tom, ako odoženieš všetkých mravcov, ktorý sa nenápadne budú snažiť ukradnúť si kus bravčového z práve uvareného guláša. Sily môžeš načerpať v termálnom parku Bešeňová. A že zelená ide tento rok do módy, ti určite nemohlo ujsť. Misia Orava ťa čaká!

Zaujal ťa pokec so sovou, ale tvrdá drina nie je nič pre teba? A čo tak kone? Na Ranči u Edyho ťa už očakávajú. Slniečko v sedle ťa čo to naučí o tom, ako sa o ne postarať. Že nuda? Ale kdeže. Večer na teba čakajú bláznivé, zábavné hry. Aha! Jednorožec! Kde? Veď táááám. Ak si myslíš, že fantastické zvery nemajú čo na divokej Orave robiť, príď sa presvedčiť o opaku. Kapitán lode, ktorá sa plaví do neznáma na Oravskej priehrade, už upratuje palubu, aby si práve ty videl plaviace sa delfíny v oravských vodách. Nájdi si kamošov vo veku od 8 do 15 rokov a nezabudni si zbaliť so sebou cukor. Kockový J

Chceš zažiť tú najmocnejšiu párty tohto leta? Hviezdy nad tvojou hlavou, hudba na plné pecky a úsmev na tvári? Má to však jednu podmienku. Musíš sa zabávať ako najviac vieš a získať čo najviac bahamských kvetov na tímový veniec. Penzión Lagáň so svojimi dvoma bazénmi je dokonalé prostredie na tábor Bahama Banana. Nové hry, super aktivity či relax na bahamských ostrovoch je to pravé dobrodružstvo pre teba, ak máš od 9 do 15 rokov. Tento rok sa môžeš ísť presvedčiť na vlastné oči, že v Maďarsku sú také isté hviezdy ako u nás. Výlet do Ostrihomu je ten pravý oddych pre teba!

A túto poznáš? Robiť to čo chcem, že bol môj sen. Že nie? Možno nebudeš veriť vlastným očiam ale na tábore Sunny Games si môžeš vybrať to, čo chceš robiť. Pestrá ponuka workshopov od športu, kreatívneho tvorenia, chillovania až po extrémne výstupy na horolezeckú stenu či točenie vlogu so Zrebným alebo Frlajsom. Príď sa presvedčiť sám na rekreačné stredisko Tesáre pri Topoľčanoch s bazénom a nekonečnými možnosťami využitia voľného času. Funny Town tento rok organizuje prvý ročník Gamesackého jarmoku, na ktorom si srdečne vítaný. Ak ťa omrzia kamoši na izbe, pokecať si môžeš zo žralokom v maďarskom Tropicáriu.

Áno, čítam tvoje myšlienky. Že vylihovanie pri bazéne nie je nič pre teba, že ty potrebuješ akciu. Krv v žilách ti stuhne pri peckových adrenalínových výletoch počas tábora Sunny Action už tradične na penzióne Medvedica v Štrbe. Splav Dunajca, lanový park, výlet do Energylandie v Poľsku, šantenie sa v tatranských vodách Aquacity Poprad, peší výlet na Popradské pleso, a že ti nestačí? Tak ti ešte k tomu pridáme streľbu z luku a k tomu všetkému animačný program, počas ktorého budeš postupne objavovať všetky nástrahy hotela. Ponáhľaj sa, na výber máš už iba dva termíny!

Priatelia, puberťáci – je tu váš čas! Kámo, ak sa nechceš zrážať s krpcami na chodbe, toto je jednoznačná voľba pre teba! Pohoďák nie je tábor, je to životný štýl, je to párty – penová, neónová či retro, neskutočné množstvo atrakcií a možnosť vytvoriť si vlastný program. Tento rok brány Prašníka navštívi aj Delik, ktorý tebe a tvojím kámošom zarapuje priamo pred tvojimi očami. A počul si už o tom, že vraj príde aj niekto iný? Tak príď sa presvedčiť sám. A už tradične čakajú na teba divoké vody Aqualandu Moravia a kontroverzný „orloj“ v Brne. Teenegeri od 13 do 17 rokov, hybaj sem!

Ale že ty chceš maximálny chill? Nechce sa ti riešiť žiadne záhady a zapájať mozgové závity? Sunny relax na penzióne Slniečko pri Duchonke je tá správna destinácia pre teba. Okrem vylihovania pri bazéne a chytania bronzu, ťa predsa len čaká nejaká tá hra so super animátormi. Pred rozpáleným slnkom sa nachvíľku skryješ do chladných komnát Bojnického zámku a úsmev na tvári ti vyčaria hravé surikaty v ZOO. A potom sa opäť vycapíš pri bazén, kde spoločne pokvákaš s kamošmi a vytvoríš si tak nezabudnuteľné spomienky.

Ak bažíš po viac informáciách, klikaj tu na letné tábory 2018, kde sa dozvieš viac. Vyber si ten správny tábor pre seba a preži peckové leto s nami. Hlavní vedúci a animátori sa už neúnavne pripravujú na letnú sezónu a tešia sa aj na tvoju spoločnosť.

Sonyja Rio Paulovičová

f

Cookies nám umožňujú poskytovať lepšie služby. Používaním stránky vyjadrujete súhlas s anonymným používaním a uchovávaním cookies. Viac informácii

Súhlasím