zavrieť x

Bahama Banana

Počuješ tú sladkú bahamskú melódiu dlhých letných večerov? Po slove „ha-fa-na-na“ sa ti určite hneď roztancujú boky a ak nie, neboj sa, my ti ukážeme, ako spolu so super partiou odpáliť najväčšiu ostrovnú párty tohto roka! Ostrovná kráľovná, Party man či najväčší frajer ostrova Boss ťa aj toto leto očakávajú v penzióne Lagáň neďaleko malebnej obce Radava a ver, že lepších miest, kde stráviť najkrajšie dni tohto leta, nie je. Ten, kto nás nepozná, sa má na čo tešiť!

Vonkajší veľký bazén, veľa slnka a každý deň kopec zábavných hier. To, že si môžeš počas voľných chvíľ zaskákať na veľkom nafukovacom hrade, zažiť pravú penovú párty pod holým nebom alebo pocítiť štipku adrenalínu v aquazorbingu je len veľké plus. Najdlhšia vodná šmýkačka, akú si videl na vlastné oči, nové priateľstvá a super výlety do aquaparku v Podhájskej alebo dobrodružný výlet do Ostrihomu spojený s kúpaliskom. A pozor! Ten najväčší párty tím ostrova bude len ten, ktorý pomocou veľa smiechu a vždy dobrej nálady získa čo najväčší počet bahamských kvetov na tímový veniec. Nech žije naša BAHAMA BANANA!

Termíny

Momentálne nie sú dostupné žiadne termíny.

Popis Bahama Banana

Strava

5x denne + pitný režim

Doprava

individuálna alebo autobusová z BA, TT a GA

V cene tábora

  • ubytovanie, strava 5x denne + pitný režim
  • animátori, zdravotník
  • program, materiálno - technické vybavenie, ceny do súťaží
  • foto z tábora k stiahnutiu na internete
  • atrakcie: aquazorbing, nafukovací hrad, penová párty

CK odporúča

  • za príplatok 2,70€ komplexné cestovné poistenie ECP (storno, prerušenie cesty, úraz, zodpovednosť za škodu)
  • za príplatok 5€ táborové tričko CK Slniečko
  • za príplatok 25€ autobusový výlet do Ostrihomu (aquapark a bazilika)
  • za príplatok 10€ autobusový výlet do aquaparku v Podhájskej

Doporučený vek

9 - 15 rokov

Spýtaj sa na program

juraj@ckslniecko.sk

Organizátor tábora

CK Slniečko

penzión Lagáň Podunajsko, Radava

Poloha

Penzión Lagáň sa nachádza v prostredí tradičného koloritu úrodných viníc a slnečnicových polí. Táto oáza relaxu a pohody v strede trojuholníka Nitra, Levice a Nové Zámky je vzdialená len 100km od Bratislavy alebo Budapešti. Diaľničná sieť napojená z Viedne cez Bratislavu vedie až do Nitry, ktorá je od penziónu vzdialená 40km. 

Ubytovanie

2,3,4,5-lôžkové izby s vlastným sociálnym zariadením, cca 50 pohodlných izieb, 120 lôžok

Vybavenie strediska

jedáleň, zakrytá terasa, bufet, vonkajší bazén, ohnisko, preliezky, stolný tenis, TV, futbalové a volejbalové ihrisko, spoločenská miestnosť s data projektorom, hojdačky,  ...

Fotogaléria hotela

Ahojte bahamáci!

Predstavuje sa vám kráľovná Bahamy Banany. Moje meno je Veronika Brlášová a animátorskú šnúru budem ťahať spolu s Bahamou už piaty rok. Minulý rok som mala tú česť pracovať po prvýkrát na tábore Bahama Banana, kedy sme začali takzvanú “novú éru ostrovov”. Tento tábor som si veľmi užila a teraz sa už neviem dočkať na všetky staré ale aj nové tváre našich bahamských ostrovov.

Brány penziónu Lagáň sa aj tento rok otvoria pre priaznivcov teplého, slnečného počasia, veľkého bazénu, krytej terasy, tej najlepšej kuchyne a tento rok aj s novou telocvičňou. Kopec miesta na hry a výborné ubytovanie nie je však jediné, na čo môžete byť zvedaví.

Minulý rok obsadili ostrov mafiáni, ktorých sme sa snažili z ostrova vyhnať a aj sa nám to podarilo. Teraz sú ostrovy už len tichým miestom vhodným na odpočinok, kopec zábavy, hier a večerných párty. Tento rok sa bude niesť pod názvom “Bahamský veniec”. Na ostrove vládne radosť a šťastie a tak sa obyvatelia rozhodli vyhlásiť súťaž o najpozitívnejší tím ostrova a teda tím, ktorý sa vie vždy zabávať a užívať si chvíle s priateľmi plnými dúškami. Tímy majú každý večer ostrovné stretnutie, kde sa vždy vyhodnotia tí najlepší a získajú pre svoj tím obrovský bahamský kvet na ich tímový veniec. Najlepší tím je ten, ktorý si vďaka smiechu od ucha k uchu vybojuje víťazstvo :-)

Aj tento rok sa môžete tešiť na neskutočne peckový animačný tím, ktorý je už viac než zohraný a vytvorí pre vás len tú najlepšiu atmosféru.

Tak isto sa môžete tešiť na nové hry, super aktivity a workshopy, či oddych pri bazéne. Tento rok, tak ako po iné, sme si pre vás pripravili aj výlety, ktoré určite stoja za to! Novinkou tohto roku je naozaj dobrodružný výlet, na ktorom sa naozaj nudiť nikto nebude. Prvou zastávkou bude známa katedrála Ostrihom, pýšiaca sa nad Dunajom a potom nemôže byť nič lepšie, ako si ísť buď oddýchnuť alebo sa vyšantiť ešte viac do aquaparku v Ostrihome. Nebude chýbať ani výlet do Podhájskej, kde sú určite hlavným cieľom všetkých tobogány, kde sa môžete do sýta vyšantiť. Veď kto by odolal?

Medzi tie najväčšie topky patria aj diskotéky pri bazéne pod holým nebom ako napríklad pravá penová párty, bahamská žúrka, kde si vyskúšaš, ako sa zabávajú praví ostrovní obyvatelia či white party, kde naozaj zažiariš! Parádne budú aj atrakcie ako nafukovací hrad či aquazorbing, pri ktorých zažiješ štipku adrenalínu a neskutočnú srandu.

Milí rodičia, aj na vás sa teší nový kolektív, s ktorým len na chvíľku, ale dúfame plným dúškom, naberiete silu z pravej táborovej atmosféry. Vaše ratolesti budú mať to najkrajšie leto plné smiechu a nových priateľstiev.

Teší sa na vás kráľovná spolu s obyvateľmi bahamských ostrovov!

Vaša kráľovná.


"Animátori boli dokonale zohraní. Veľmi sa mi páčilo, že sa o nás zaujímali a boli tu pre nás. Všetci animátori boli úplne skvelí a nikdy na nich nezabudnem. Program bol úplne dokonalý. Tento tábor, na ktorom som bola už nemohol byť lepší. Preplakali sme 2 dni, najťažšie bolo rozlúčiť sa :( Na tých ľudí nezabudnem ♡"  (Emka, Bahama Banana 2017)

"Animátori boli všetci super, každý bol v niečom výnimočný. Vo všetkom nám pomáhali. Vždy bola s nimi zábava a boli priateľskí. Zdravotníčky boli tiež priateľské. Som rada, že som mohla ísť do tohto tábora, lebo som spoznala veľa skvelých ľudí a zažila nezabudnuteľné zážitky." (Laura, Bahama Banana 2017)

"Najlepší animátori na svete, boli tu vždy, keď sme potrebovali. Tento tábor bol úžasný ❤ strašne mi z neho chýbajú ľudia, plakala som veľmi, dúfam, že sa ešte stretneme ❤❤" (Alexandra,Bahama Banana 2017)

"Super animátori, boli naozaj zodpovední a zohratí. Mám pre vás odkaz: chcem vás aj na budúci rok! Ďakujem za super zážitok, super ľudí, animátorov a super tábor." (Maroš, Bahama Banana 2017)

"Strava bola fajnová, animátori boli skvelí a program bol výborný. Boli to super dni, dúfam, že sa ešte stretneme s našimi animátormi" (Patrik, Bahama Banana 2017)

Napíšte nám

V prípade záujmu, alebo akýchkoľvek otázok nás kontaktujte. Radi Vás poradíme.

f

Cookies nám umožňujú poskytovať lepšie služby. Používaním stránky vyjadrujete súhlas s anonymným používaním a uchovávaním cookies. Viac informácii

Súhlasím