zavrieť x

Vianočná Budapešť


Navštívte so Slniečkom metropolu nášho južného suseda, ktorá je jedným z najkrajších miest Európy!
Budapešť je hlavným a zároveň najväčším mestom Maďarska, právom je nazývaná aj Perlou na Dunaji, či Parížom východu. Na svoje si prídu nielen milovníci histórie, ale aj milovníci dobrého jedla a tých pravých maďarských špecialít. Spoločne sa pristavíme pri týchto top atrakciách: Budatínsky hrad s výhľadmi na Budapešť, Kráľovský palác, Matyášov chrám, Rybárska bašta, Széchenyiho reťazový most cez Dunaj, nábrežie Dunaja s Parlamentom, Bazilika sv. Štefana.
Samozrejme k dispozícii bude aj osobné voľno na "nasatie" atmosféry jedného z najkrajších vianočných trhov na Námestí Vörösmarty tér! Nechajte sa zlákať na vianočný punč v rozmanitých variáciách, tradičnú maďarskú kuchyňu, ktorá pre vás bude tým pravým kulinárskym zážitkom a bohatý sprievodný program. Atrakciou je tiež veľký adventný kalendár, ktorý každý deň odhalí jedno okienko s umeleckým dielom.  Neopakovateľná atmosféra, ktorú tu zažijete je dôvodom prečo sa sem ľudia stále vracajú.
Termín 1.12.2018 je spojený s návštevou Tropicária, resp. nákupmi v obchodnom centre "CAMPONA", kde sa Tropicárium nachádza. Platba za vstup do Tropicaria bude prebiehať v hotovosti na mieste (dospelá osoba: 10€, dieťa do 18 rokov: 8€).

Termíny

dátum a doprava
dní
cenová ponuka
doprava
20.01.
dní
Iná
Vypredané
VYPREDANÉ

Popis Vianočná Budapešť

Poloha

hlavné mesto Maďarska

Doprava

Luxusným klimatizovaným autobusom vybaveným bezpečnostnými pásmi na trase Trenčín, Nové Mesto nad Váhom, Piešťany, Trnava a Bratislava.
(Možný nástup aj v Žiline a Púchove v termínoch 8.12. a 15.12.2018.)

CK odporúča

  • Európske cestovné poistenie ECP za príplatok 2,60€ (100% krytie stornopoplatkov)
  • nástupné miesto Žilina a Púchov za príplatok 5€

V cene zájazdu

  • doprava luxusným klimatizovaným autobusom
  • sprievodca

Budapešť Maďarsko, Budapešť

Napíšte nám

V prípade záujmu, alebo akýchkoľvek otázok nás kontaktujte. Radi Vás poradíme.

f

Cookies nám umožňujú poskytovať lepšie služby. Používaním stránky vyjadrujete súhlas s anonymným používaním a uchovávaním cookies. Viac informácii

Súhlasím