zavrieť x

05.10.2021

956

Všetko o našej práci a prípravách na ďalšiu sezónu

Leto ubehlo ako voda, letné tábory skončili a my v CK Slniečko sa už po dovolenkách a teambuildingu nachádzame uprostred víru príprav na ďalšiu jarnú a letnú sezónu, na ktorú sa všetci opäť veľmi tešíme. V tomto článku by sme Vám radi predstavili zákulisie príprav letných táborov a škôl v prírode, zákulisie našej práce, ktorá nás baví.

Všetko sa to začína takmer ihneď po skončení leta – teda až po dovolenkách, troške oddychu a teambuildingu 😉.                       

Jeseň je obdobím, kedy vyberáme lokality pre letné tábory – rekreačné zariadenia, chaty, penzióny vhodné na pobyty pre deti a teenagerov. Manažérky Klára a Katka pracujú na nových témach, programe, scenároch letných táborov a škôl v prírode. V office už  Peťka pripravuje kompletný objednávkový systém tak, aby na začiatku decembra po spustení predaja letných táborov všetko fungovalo na 100%. Grafik Lukáš zatiaľ pracuje na príprave nového katalógu. Pred Vianocami odovzdávame katalóg do tlačiarne. Už tradične na začiatku nového roka posielame poštou našim klientom nový katalóg.

Už viac ako 5 rokov organizujeme aj zájazdy na obľúbené vianočné adventné trhy do Budapešti, Viedne, Krakowa a Olomouca. S našimi sprievodcami klienti zažijú vždy kúzelnú predvianočnú atmosféru.

Aj napriek tomu, že do Vianoc sa vôbec nenudíme, slniečkový vianočný večierok stíhame 😊.

Hneď v úvode roka začíname lyžovať .... začíname lyžiarsku sezónu, vyberáme lyže a lyžiarky a ideme s deťmi a pedagógmi na lyžiarske výcviky.  Kladné recenzie od našich klientov sú dôkazom, že slniečkové zimné lyžiarske výcviky s našimi inštruktormi a animátormi sú naozaj kvalitné a veľmi obľúbené.

Príprava škôl v prírode a letných táborov trvá vždy niekoľko týždňov. V januári až marci prebiehajú castingy a školenia animátorov pre školy v prírode a letné tábory. Animátori a hlavní vedúci prechádzajú pred turnusmi škôl v prírode a letnými tábormi radou školení. Naši kolegovia animátori sú zodpovední, spoľahliví a svoju prácu vykonávajú pre radosť detí.

Pred začiatkom aprílových škôl v prírode pripravujeme potrebný materiál pre deti k realizácii škôl v prírode, darčeky pre deti, slniečkové tričká, atrakcie. Kolega Dušan komunikuje s pani učiteľkami a posiela pokyny, koordinuje celú školu v prírode, výlety a dopravu. Manažérky Klára a Katka pripravia starostlivo všetko potrebné na všetky strediská pre deti a pani učiteľky a sezóna môže začať.

Od apríla do konca júna pracujeme všetci animátori, manažéri a kolegovia v office na plný plyn. Napriek tomu, že sme na 100% zamestnaní školami v prírode, tak zároveň už vrcholia aj prípravy na letné tábory. V office nám denne pribúdajú Vaše prihlášky, maily, telefonáty, ktoré spracovávame a pripravujeme všetko potrebné k odštartovaniu leta. Postupne rozvážame materiál a nové tričká na letné strediská, plánujeme pre Vás dopravu na tábory a z táborov, obsadzujeme najlepších animátorov.  Všetko dolaďujeme tak, aby leto s CK Slniečko  bolo nezabudnuteľné, plné zábavy a nových zážitkov.

A ani sa nezdáme, leto je opäť na konci .... a my sa po oddychu opäť s radosťou a novými nápadmi púšťame do príprav nasledujúcej sezóny.

Touto cestou by sme sa Vám však radi poďakovali za Vašu dôveru v roku 2021, všetkým Vám, ktorí ste sa rozhodli ísť s nami na letný tábor, školu v prírode poprípade ste sa s nami stretli na firemnej akcii alebo evente.

Tešíme sa na Vás už čoskoro!

f

Cookies nám umožňujú poskytovať lepšie služby. Kliknutím na tlačidlo "Súhlasím" vyjadrujete súhlas s anonymným používaním a uchovávaním cookies. Viac informácii

Súhlasím