zavrieť x

06.09.2017

Letné prázdniny nám ubehli ako voda a máme tu nový školský rok. Spolu s ním vám prinášame novú ponuku škôl v prírode. Tešíme sa, že o naše školské pobyty je z roka na rok väčší záujem. Je pre nás potešením a zároveň záväzkom neustále naše produkty vylepšovať.

Dnes je už bežným štandardom v našich školách v prírode špičkový animačný program. Aké výhody má škola v prírode s animátormi?

Animácia prebieha v popoludňajších hodinách od štrnástej a končí večer o dvadsiatej prvej hodine. V tomto čase na deti čaká tematický, no zároveň všestranný program. Deti sa tak môžu tešiť na športové, tvorivé, zážitkové a mnohé ďalšie aktivity.

Tvorbe animačného programu sa venuje tím skúsených hlavných vedúcich a manažérov s dostatočným predstihom tak, aby bolo všetko dôkladne pripravené a premyslené. Jednotlivé prvky animácie sú vhodne poskladané, aby plnili výchovné ciele animačného programu. Samozrejmosťou je kompletné materiálne a technické vybavenie na aktivity a večerné diskotéky či nočný pochod, ktoré sú medzi deťmi veľmi obľúbené.

Našich animátorov vyberáme na základe kastingov a školení, ktoré organizuje naša cestovná kancelária. V prevažnej väčšine ide o študentov pedagogických škôl. Nechávame si záležať na výbere mladých ľudí, ktorých práca s deťmi skutočne napĺňa.

Okrem animátorov a materiálneho vybavenia každoročne vylepšujeme aj našu ponuku atrakcií, ktorá je súčasťou animačného programu. Pre deti máme pripravené štvorkolky, nafukovací hrad, nafukovacie kombo s maxi šmýkačkou, strelnicu, vodný futbal, aqua zorbing, bodyzorbing a pre väčšie deti napríklad paintball a mnohé iné.

V našej ponuke je hneď niekoľko vyhľadávaných rekreačných zariadení. Medzi tie top každoročne patrí Rekreačné zariadenie Prašník s dvomi vonkajšími a jedným vnútorným bazénom. Prašník ponúka krásny areál s plážovým volejbalom a dostatkom miesta na rôzne aktivity. V zlom počasí je k dispozícií  moderná spoločenská miestnosť. Ďalším obľúbeným zariadením je Hotel František na Čertove. Ponúka hneď niekoľko vnútorných priestorov vhodných na program ako aj pre dopoludňajšiu výuku. Hotel ponúka vnútorný bazén, veľkú plochu na hry, ďalej aj futbalové ihrisko a plážový volejbal. No a v neposlednej rade nemôžeme zabudnúť na Rekreačné zariadenie Tesáre. Ide o jeden z najväčších a najvybavenejších areálov pre detskú rekreáciu. Ponúka niekoľko športovísk, dve spoločenské miestnosti, amfiteáter, učebne a veľký vonkajší bazén s toboganom.   

Na každom z našich stredísk je pripravený atraktívny výlet do blízkeho okolia. Medzi veľmi obľúbené patrí výlet do Mini ZOO v Bojnej alebo napríklad výlet do Trenčína. Výlety sú súčasťou balíčka Slniečko plus.

Na rezerváciu vašej školy v prírode nie je nikdy neskoro. Najlepšie ceny máme v jesenných termínoch, kedy si môžete pobyt zakúpiť už od 69 eur. Ak ste sa rozhodli rezervovať si školu v prírode v jarnom termíne, naša akcia na najlukratívnejšie termíny potrvá do konca novembra. Využite zľavu až 10€. Naviac na všetky školy v prírode máte možnosť čerpať štátnu dotáciu až do výšky 100€!

Veríme, že si vyberiete z našej širokej ponuky škôl v prírode a školských zájazdov.

f

Cookies nám umožňujú poskytovať lepšie služby. Používaním stránky vyjadrujete súhlas s anonymným používaním a uchovávaním cookies. Viac informácii

Súhlasím