zavrieť x

Zájazd do zábavného parku Energylandia

Medzi vlajkové lode našej cestovnej kancelárie dlhodobo patrí letný tábor Pohoďák. Tábor, ktorý sa stal v posledných rokoch komunitou tínedžerov. Naši Pohoďáci sa nestretávajú len raz do roka v tábore, ale sami si organizujú rôzne stretnutia po celom Slovensku. Nám sa ich iniciatíva veľmi páči, a tak sme sa ju rozhodli podporiť niekoľkými výletmi v priebehu školského roku. Tým prvým bol výlet do jedného z najväčších aquaparkov v Čechách a na Slovensku - Aqualandu Moravia.

Pre veľký úspech sme sa rozhodli v tejto novovzniknutej tradícii pokračovať. Ďalšou zastávkou je obrovský zábavný park len kúsok od Krakova - Energylandia. Výlet je určený pre našich Pohoďákov, ale aj pre ich kamarátov a ďalších záujemcov, ktorí by radi okúsili atmosféru tohto tábora. Samozrejme nemôžu chýbať aj známe tváre animátorov, ktorí sa postarajú o zábavu a pohodový priebeh výletu. Pohoďákov si osobne vyzdvihneme na zastávkach v Bratislave, Trnave, Piešťanoch, Trenčíne a Žiline. Následne sa Sunbusom presunieme do Energylandie, v ktorej strávime perfektných päť hodín plných adrenalínu na takmer stovke atrakcií. Zator sa nachádza 50km od Krakova a len necelých 90km od slovenských hraníc. Areál ponúka množstvo horských dráh, kolotočov a ďalších atrakcií.

Termíny

dátum a doprava
dní
cena od
Doprava
08.05.
1 dní od 33 €
od 33 €
Autobusová

Popis Zájazd do zábavného parku Energylandia

Poloha

Park Energylandia je umiestnený v krásnom malebnom okolí pri obci Zator, na hranici dvoch najväčších južných aglomerácií Sliezska a Małopolska, necelú pol hodinu cesty z Katovíc a Krakova.

Doprava

Luxusným klimatizovaným autobusom vybaveným bezpečnostnými pásmi na trase Bratislava, Trnava, Piešťany, Trenčín a Žilina.

Odchody autobusov: 05:00 Bratislava, 05:30 Trnava, 06:00 Piešťany, 06:45 Trenčín, 07:30 Žilina.        

 

CK odporúča

 • Vstupné do zábavného parku sa platí delegátovi na mieste:
  Dieťa do 13 rokov 16€
  Dieťa od 13 do 16 rokov 18€
  Dieťa od 16 do 18 rokov 23€
  Dospelá osoba 28€
 • Európske cestovné poistenie ECP za príplatok 2,50€

Poznámka:
Vzhľadom na prechod štátnymi hranicami je nevyhnutné mať pri sebe platný občiansky preukaz alebo cestovný pas.

V cene zájazdu

 • autobusová doprava
 • animátori

Energylandia Zator, Energylandia

Napíšte nám

V prípade záujmu, alebo akýchkoľvek otázok nás kontaktujte. Radi Vás poradíme.

Mohlo by vás zaujímať

Otvorené pivnice na sv. Urbana 2018

Lokalita: Bratislavský kraj

Stredisko: Bratislava - Rača

Termíny: 26.05.2018 - 26.05.2018

f

Cookies nám umožňujú poskytovať lepšie služby. Používaním stránky vyjadrujete súhlas s anonymným používaním a uchovávaním cookies. Viac informácii

Súhlasím