zavrieť x

VITALYty

Hovorí sa, že slnko a more sú balzamom na telo a aj na dušu a preto skúsime využiť účinok týchto medikamentov v našom novom projekte zameranom na seba samých.   Celý rok sa stretávate s rôznymi problémami a množstvom povinností, tak prečo aspoň na chvíľu nevypnúť a zopár dní sa nevenovať len svojmu telu a svojej duši. Pri mori a v letnom tábore v Taliansku je vždy móóóre času na drobné aj väčšie hlúposti a aj na zábavu, tak prečo neriešiť aj niečo užitočné? Budete mať jedinečnú možnosť profesionálne a zároveň neoficiálne sa poradiť o všetkom, čo vás trápi pod kožou i na nej, čo vás zaujíma a predebatovať vaše problémy. Pokúsime sa zaujať vás diskusiami o vašich úspechoch a neúspechoch, o vašich vzťahoch, o možnostiach, ktoré sa vám každý deň otvárajú a v neposlednom rade aj o tom, ako sa venovať sami sebe.   Popracujete tiež na vylepšení svojho outfitu, ktorý je veľmi dôležitý a podporuje sebavedomie. Prezradíme tiež niekoľko jednoduchých trikov ako si vylepšiť účes, postaráme sa o dievčenskú či chlapčenskú pleť, príp. poradíme s výberom vhodných prípravkov. Všetky získané poznatky a účinky nového „maskovania“ môžete vyskúšať na večernej diskotéke. Ak sa nové maskovanie ukáže ako neúčinné, máte celý ďalší deň na jeho zmenu.  

Tí aktívnejší majú možnosť na vylepšenie svojej kondičky pri športových aktivitách. Nie je nič zdravšie ako ranný beh pri východe slnka naboso po prázdnej pláži, na ktorej si len lenivé a nechápajúce medúzy pozerajúc na vás ťukajú po slizkom čele.  

Tento špeciálny táborový pobyt nasiaknutý pohodovou prímorskou atmosférou pripravia skúsení animátori v spolupráci s odborníkmi v daných oboroch.  

Okrem uvedeného si užijete veľa kúpania, opaľovania a všetkého, kvôli čomu každý do tábora na Rimini chodí. Pláž ponúka plážový volejbal, stolný tenis, petang, vodné bicykle. Večer ako inak, ide sa žiť na niektorú z diskoték. O tom, ktorú diskotéku navštívite a ako dlho sa na nej zdržíte, rozhoduje výlučne vedúci zájazdu podľa „zvládnuteľnosti“ a správania sa účastníkov.  

Rodičia by mali s možným neskorším návratom z diskoték rátať alebo pri nástupe môžu individuálne vyjadriť svoj nesúhlas. Je to takmer dospelácka dovolenka pre nedospelých. Keby sa náš pobyt zdal niekomu príliš voľný, ubezpečujeme Vás, že vždy a všetko sa deje pod priamym dohľadom skúsených animátorov a že dospeláckosť pobytu sa týka len programu. Magická veková hranica „18“ zostáva pre nás záväzná.

Termíny

Momentálne nie sú dostupné žiadne termíny.

Popis VITALYty

Strava

plná penzia, typická talianska strava

Doprava

Klimatizovaným autobusom, odchody z BA večer, príchody ráno. Trasa: cez Rakúsko po diaľnici priamo do Talianska.

Odchody z Košíc a ďalších miest Slovenska:  

Deti zvážame rýchlikom s miestenkami. Plánovaný odchod z Košíc je cca o 14:00hod. Na bratislavskej vlakovej stanici bude čakať náš autobus. Celá preprava detí do Bratislavy až k autobusu a naspäť, do rúk rodiča, prebieha pod dozorom animátora! 

Okrem Košíc je nástup možný aj v: SNV, PP, LM, RK, ZA, PB, PU, TN, PN a TT, príp. aj v iných staniciach po predchádzajúcej dohode s CK.

V cene tábora

 • ubytovanie (7x nocľah)
 • plná penzia
 • doprava
 • animátori
 • výlet do San Marina
 • materiál na aktivity
 • pobytové poplatky

CK odporúča

za príplatok 12€ cestovné poistenie ECP

hotel Rinaldi Rimini, Torre Pedrera

Poloha

Nenápadný hotel Rinaldi stojí v tichej oblasti Torre Pedrera. Je vnorený medzi stromy a má vlastnú záhradku. Na pláž je to len 10 minút pohodovej chôdze.

Ubytovanie

Hotel má 2,3,4-posteľové izby, väčšinou s balkónom. Váčšie izby majú vlastné sociálne zariadenie. Menšie izby majú sociálne zariadenie riešené bunkovým systémom, t.j. spoločné vždy pre dve izby. (Ak nevychádzajú ch/d, môžu sa objaviť aj 5-posteľové izby).

Vybavenie strediska

Príjemne a útulne pôsobí trojhviezdičkový interiér hotela, ktorý nie príliš náročným hosťom spoľahlivo poskytne všetko, čo sa od neho očakáva. Dominuje mu veľmi pekná jedáleň a spoločenské priestory pod ňou. Na recepcii hotela je bufet. 
 • jedáleň
 • spoločenská miestnosť
 • recepcia
 • bufet

Napíšte nám

V prípade záujmu, alebo akýchkoľvek otázok nás kontaktujte. Radi Vás poradíme.

f

Cookies nám umožňujú poskytovať lepšie služby. Používaním stránky vyjadrujete súhlas s anonymným používaním a uchovávaním cookies. Viac informácii

Súhlasím