zavrieť x

Vianočný Krakow

Vyberte sa so Slniečkom stráviť predvianočný čas v nádhernom historickom meste Krakow. Niekdajšie hlavné mesto Poľska a sídlo poľských kráľov má pre svoju bohatú históriu v krajine významné postavenie. Jeho centrum je právom zapísané do zoznamu svetového kultúrneho dedičstva UNESCO. Okrem prehliadky pamiatok navštívite vianočné trhy s unikátnou tržnicou.

Po príchode do Krakowa sa môžete vydať vlastnou cestou alebo sa pridať k nášmu sprievodcovi, ktorý Vás zoznámi s najvýznamnejšími historickými pamiatkami. Cestou spoznáte kráľovský zámok Wavel, katedrálu sv. Stanislava, renesančnú budovu krytého trhoviska Sukiennice, gotický Mariánsky kostol, budovu Radničnej veže, Floriánsku ulicu s Floriánskou bránou a baštu Barbakan.

Samozrejme nemôžeme vynechať najväčšie stredoveké námestie v Európe Rynek Glowny, ktoré sa počas adventu stáva dejiskom jedných z najkrajších trhov v Európe. Nádherne vysvietené námestie, pestrý kultúrny program a tradičné stánky s vianočným tovarom a jedinečnými poľskými špecialitami sú zážitkom, ktorý bezpochyby patrí k predvianočnému času. Nasledovať bude individuálne voľno, počas ktorého budete mať dostatok času na nasatie tej pravej vianočnej atmosféry.

Termíny

Momentálne nie sú dostupné žiadne termíny.

Popis Vianočný Krakow

Poloha

Krakow je centrom južného Poľska a hlavným mestom Malopoľského vojvodstva.

Doprava

Luxusným klimatizovaným autobusom vybaveným bezpečnostnými pásmi na trase Trenčín, Považská Bystrica a Žilina

CK odporúča

  • Európske cestovné poistenie ECP za príplatok 2,50€ (100% krytie stornopoplatkov)

V cene zájazdu

  • doprava luxusným klimatizovaným autobusom
  • sprievodca

Krakow Krakow, Krakow

Napíšte nám

V prípade záujmu, alebo akýchkoľvek otázok nás kontaktujte. Radi Vás poradíme.

Mohlo by vás zaujímať

Otvorené pivnice na sv. Urbana 2018

Lokalita: Bratislavský kraj

Stredisko: Bratislava - Rača

Termíny: 26.05.2018 - 26.05.2018

Zájazd do zábavného parku Energylandia

Lokalita: Zator

Stredisko: Energylandia

Termíny: 08.05.2018 - 08.05.2018

f

Cookies nám umožňujú poskytovať lepšie služby. Používaním stránky vyjadrujete súhlas s anonymným používaním a uchovávaním cookies. Viac informácii

Súhlasím