zavrieť x

Vianočná Praha

CK Slniečko Vás pozýva na predvianočný zájazd do Zlatého mesta a jedného z najkrajších miest sveta, do Prahy!

Advent v metropole Česka je zážitkom, ktorý nepochybne patrí k predvianočnému času. Na prechádzke mestom so sprievodcom spoznáte najkrajšie zákutia Prahy. Klenot mesta - najväčší hradný komplex na svete Pražský hrad, katedrálu sv. Víta, historickú mestskú štvrť Malá strana, prejdete sa po najstaršom zachovanom moste cez Vltavu - Karlovom moste a prehliadku ukončíte v srdci Prahy - na Staroměstském náměstí s jednou z najznámejších turistických atrakcií - pražským orlojom.

Romantickú predvianočnú atmosféru obklopenú históriou zažijete práve tu. Na svoje si prídu všetky vaše zmysly. Čakajú na vás krásne vyzdobené stánky s ponukou rôzneho ľudovo-umeleckého a ručne vyrábaného tovaru, lahodných tradičných špecialít, kvalitného "svařáku" a piva a nebude chýbať pestrý kultúrny program a vianočný strom, v ktorého blízkosti stoja jasličky so živými zvieratkami.

Termíny

dátum a doprava
dní
cenová ponuka
doprava
20.01.
dní
Iná
Vypredané
VYPREDANÉ

Popis Vianočná Praha

Poloha

hlavné mesto Českej republiky ležiace na rieke Vltava

Doprava

Luxusným klimatizovaným autobusom vybaveným bezpečnostnými pásmi s odchodom z Trenčína. Možný nástup aj v Púchove.

CK odporúča

  • Európske cestovné poistenie ECP za príplatok 2,60€ (100% krytie stornopoplatkov)
  • nástupné miesto Púchov za príplatok 5€

V cene zájazdu

  • doprava luxusným klimatizovaným autobusom
  • sprievodca

Praha Česká Republika, Praha

Poloha

hlavné mesto Českej republiky

Podrobnosti o pobyte

Odchod autobusu bude z vybraného nástupného miesta v skorých ranných hodinách. Predpoludním príchod do Prahy, nasledovať bude prehliadka mesta so sprievodcom. Prechádzku mestom začnete v historickej štvrti Hradčany, ktorej značnú časť zaberá jeden z najznámejších európskych hradov a najväčší hradný komplex na svete - Pražský hrad. Cez Zámecké schody a Malostranské námestie sa postupne presuniete až ku slávnemu Karlovmu mostu. Z najstaršieho pražského mosta prejdete do srdca Prahy - na Staromestské námestie, kde si prezriete Staromestskú radnicu a pražský orloj. (Program v Prahe je možné zmeniť podľa vašich požiadaviek.) Vo večerných hodinách návrat späť na Slovensko.

Napíšte nám

V prípade záujmu, alebo akýchkoľvek otázok nás kontaktujte. Radi Vás poradíme.

f

Cookies nám umožňujú poskytovať lepšie služby. Používaním stránky vyjadrujete súhlas s anonymným používaním a uchovávaním cookies. Viac informácii

Súhlasím