zavrieť x

Taliansko - Pasta a basta

Véééľmi podobná ponuka ako tá do Bulharska. Až na to, že pláž aj celé Taliansko je o niečo bližšie, ceny o niečo vyššie, more o niečo teplejšie a v hoteli podstatne kľudnejšie. Aspoň pokiaľ neprídeme. Navyše, Taliansko je predsa Taliansko. Napriek tomu dokonca aj tu, v Taliansku, prichádza večer až potom ako skončí deň a preto musíme nejako vyplniť aj ten. Keďže je tu prevaha teenagerov a teplo ako v Afrike, nič lepšie ako kúpanie sa v mori, polehávanie na lehátku so slúchadlami na ušiach, občasný mierny pohyb s volejbalkou ešte nikto nevymyslel. Okrem toho pobyt pri mori je maximálne zdravý bez ohľadu na to, čo, koľko a ako robíte. Napriek tomu nájdu sa aj takí (dospeláci), ktorí sa v hustej prímorskej zástavbe, na pláži medzi lehátkami, vo fritovacom teple pýtajú na "táborový program".
Rovnako ako v Bulharsku, aj tu sa ožíva, keď slnko zapadá. Chalani vytiahnu posledné nezožmuchlané tričko, dievčatá si namaľujú na tvár tvár, ktorú ešte nikto nevidel a ide sa. Kam? No „žiť!
Pretože sú predstavy a obavy niektorých rodičov na základe prikrášlených rozprávaní mládeže, možno prehnané, aj tu musíme nakopírovať text z Bulharska: Mládež nevodíme nikam, kde to nie je vhodné alebo nebodaj nebezpečné a každý, kto sa nechce zúčastniť večerného programu, má možnosť zostať na hosteli (samozrejme tiež s animátorom). Napriek tomu, že tým rodič sčasti zničí svojej ratolesti pobyt, má právo pri odchode vyjadriť nesúhlas s večerným programom. Je ale dobré si uvedomiť, že aj mnohí majitelia diskoték sú rodičia, majitelia CK sú rodičia, aj mnohí animátori sú rodičia a magická veková hranica "18" zostáva pre všetkých záväzná! Žiaden strach, diskotéky nie sú zďaleka jedinou adrenalínovou akciou. Tou najväčšou je návšteva zábavného parku Mirabilandia. Nahliadnite (www.mirabilandia.it). Túto atrakciu ako aj výlet do mini štátiku a mestečka San Marino ponúkame ako nepovinný príplatok a uskutoční sa pri minimálnom počte 30 prihlásených.

Termíny

Momentálne nie sú dostupné žiadne termíny.

Popis Taliansko - Pasta a basta

Strava

plná penzia, typická talianska strava, niekedy priam špeciality, ale "Slováčisko" nie a nie si zvyknúť a preto ...

... Čítaj pozorne!   

Raňajky: bufetový stôl (syry, šunka, maslo, vločky, nugeta, nápoje ...). Opakuje sa, ale vy si vyberáte.

Obed: 1.Cestoviny (pasta), 2.Mäso s prílohou + šalát

Večera: 1.Cestoviny (pasta), 2.Mäso s prílohou, polievka (2-3x za týždeň), 1-2x za týždeň môže byť večera studená

Dezert: k hlavným jedlám sa podáva ovocie alebo dezert (domáci koláč). Takto to vyzerá obvykle. Zloženie sa môže meniť, objavuje sa pizza a pod.

Na taniere sa nakladá toľko, aby sa čo najmenej odnášalo a to zase umožňuje pridať tým, ktorým sa máli. Stačí len požiadať. Ak ale niekto neodolá fastfoodom na pláži, je jasné, že na riadnu stravu už nemá chuť a začne sa riešiť strava v tábore ... .

Doprava

klimatizovaným autobusom, odchody z BA večer, príchody ráno. Trasa cez Rakúsko po diaľnici priamo do Talianska.


V cene tábora

  • ubytovanie (7 x nocľah)
  • plná penzia
  • doprava z BA
  • animátori
  • materiál
  • pobytové poplatky

CK odporúča

  • za príplatok 12€ komplexné cestovné poistenie 
  • výlet do Mirabilandie. Uskutoční sa pri min. počte 30 prihlásených (platí sa na mieste)

Doporučený vek

14 - 17,9 rokov

Organizátor tábora

CK Úsmev

hostel Rimini, Belaria

Poloha

Mládežnícky hotel Central Park Bellaria s talianskymi tromi hviezdičkami priamo v centre prekrásnej Bellarie, 50m od pešej zóny a tradičného trhu a len 200m od pláže s ležadlami.

Ubytovanie

Izby sú 2 až 4-posteľové s vlastným sociálnym zariadením a balkónom.

Vybavenie strediska

V okolí sú obchodíky, baríky, reštiky a iné "ky" ... skrátka všetko to, čo mládežník k životu potrebuje a čomu sa starší vyhýba :-). Ako spieva český spevák Michal David: "tam to proste žije!". Tento hotel je pre našu CK nový, ale p.majiteľka stále rovnaká, čo je pre nás a našu mládež garanciou spokojnosti.

Fotogaléria hotela

Napíšte nám

V prípade záujmu, alebo akýchkoľvek otázok nás kontaktujte. Radi Vás poradíme.

f

Cookies nám umožňujú poskytovať lepšie služby. Používaním stránky vyjadrujete súhlas s anonymným používaním a uchovávaním cookies. Viac informácii

Súhlasím