zavrieť x

Taliansko 18+

Táto ponuka je podobná ponuke do Bulharska, len je v Taliansku a more sa volá inak. Ani tu vás nikto nebude nútiť hrať sa, večierka fakticky zaniká a konzumovať môžete takisto čo chcete (v rámci zákona) v akomkoľvek množstve, koľko vám hrdlo ráči a hlavne peňaženka dovolí. Pokiaľ tým nebudete rušiť ostatných ubytovaných ! V noci vás na každej ulici, ale aj na pláži víta duniaca hudba v rôznych štýloch, k tomu veľa krásnych zábavychtivých báb a chalanov takmer z celého sveta. Ak by náhodou smäd nahradil hlad, všade je veľa rôznych pizzerii, reštaurácii a bufetov. V prípade, že by ste sa predsa len rozhodli z Talianska aj niečo vidieť, za pár euro sa dostanete linkou do San Marina alebo môžete dva dni stráviť v nezabudnuteľnom zábavnom parku Mirabilandia. S organizáciou všetkých prípadných aktivít vám ochotne pomôže delegát CK Úsmev.

Termíny

Momentálne nie sú dostupné žiadne termíny.

Popis Taliansko 18+

Strava

polpenzia, typická talianska strava podávaná v hoteli. Raňajky sú kontinentálne (chlieb, maslo, džem, paštéta, syr, nápoje) a opakujú sa. Na večeru býva polievka a druhé jedlo.

Doprava

klimatizovaným autobusom, odchody z BA večer, príchody ráno. Trasa cez Rakúsko po diaľnici priamo do Talianska.

CK odporúča

  • za príplatok 12€ komplexné cestovné poistenie

V cene zájazdu

  • 7 x nocľah s polpenziou
  • doprava z Bratislavy
  • sprievodca
  • pobytové poplatky

Doporučený vek

18 - 29,9 rokov

Organizátor tábora

CK Úsmev

hostel Rimini, Belaria

Poloha

Mládežnícky hotel Central Park Bellaria s talianskymi tromi hviezdičkami priamo v centre prekrásnej Bellarie, 50m od pešej zóny a tradičného trhu a len 200m od pláže s ležadlami.

Ubytovanie

Izby sú 2 až 4-posteľové s vlastným sociálnym zariadením a balkónom.

Vybavenie strediska

V okolí sú obchodíky, baríky, reštiky a iné "ky" ... skrátka všetko to, čo mládežník k životu potrebuje a čomu sa starší vyhýba :-). Ako spieva český spevák Michal David: "tam to proste žije!". Tento hotel je pre našu CK nový, ale p.majiteľka stále rovnaká, čo je pre nás a našu mládež garanciou spokojnosti.

Fotogaléria hotela

Napíšte nám

V prípade záujmu, alebo akýchkoľvek otázok nás kontaktujte. Radi Vás poradíme.

f

Cookies nám umožňujú poskytovať lepšie služby. Používaním stránky vyjadrujete súhlas s anonymným používaním a uchovávaním cookies. Viac informácii

Súhlasím