zavrieť x

Sunnybeach party

Chorvátske a talianske štrky, skaly a biely piesok vymeníme za žltý piesok. Morských ježkov vymeníme za medúzy a azúrovo modré more za Čierne ...  prirátame priemerne 2 st.C., ceny vydelíme dvomi a sme v Bulharsku na Slnečnom pobreží :)  

Je to najväčšie a najpopulárnejšie letovisko v krajine, kde to naozaj žije - Miami Beach Bulharska so všetkým, čo k tomu patrí. Kúpanie, slnenie, skákanie do vĺn, bláznenie sa v mori, leňošenie pri bazéne, pre aktívnych plážový volejbal. Asi tak vyzerá aj každodenný program nášho letného tábora pre násťročných v Bulharsku. Vykúpaní a dochrumkava opečení si radi prídete odpočinúť do moderného hostelu s bazénom a barom s wi-fi.  

Hostel sa nachádza 10 minút pešej chôdze od pláže a tiež neďaleko obľúbeného aquaparku. Navštevuje ho mládež z celého sveta, takže o nové kontakty a zábavu nie je núdza. Komu to cez deň nestačí, môže sa večer „doraziť“ v niektorej z desiatok diskoték (v sprievode animátorov), pretože rovnako ako do Talianska, aj sem sa chodí „žiť“ a do postele sa rozhodne nechodí o 22:00hod.  

Toto nie je úplne klasický detský tábor, ako ho máme ešte niektorí v pamäti alebo ako si ho možno predstavujeme. Doba pokročila a pri mori to funguje inak, či sa nám to páči alebo nie. A mládeži sa to páči. Rodičia by preto mali byť s týmto posunutým režimom zmierení. Mládež nevodíme nikam, kde to nie je vhodné a každý, kto sa nechce zúčastniť večerného programu, má možnosť zostať na hosteli.

Termíny

Momentálne nie sú dostupné žiadne termíny.

Popis Sunnybeach party

Strava

Plná penzia v hotelovej reštaurácii, nápoje k jedlám. Domáca balkánska kuchyňa, t.j. veľa jedál z kvalitného mletého mäsa, ryby, zelenina, šaláty a niektoré pre nás nezvyklé špeciality.

Doprava

Klimatizovaným autobusom, cesta trvá s prestávkami cca 21 hodín, trasa cez Maďarsko a Srbsko, odchody z BA ráno, príchody popoludní.

V cene tábora

  • 7x (9x) nocľah s plnou penziou, večera v deň odchodu
  • doprava, animátori, pobytové poplatky, materiál

CK odporúča

  • za príplatok 12€ (14,40€) komplexné cestovné poistenie ECP
  • návšteva neďalekého aquaparku (cena cca 18€, objednáva a platí sa na mieste)
  • balíček na cestu späť v cene cca 4€  (objednáva a platí sa na mieste)

hostel 415 Bulharská riviéra, Slnečné pobrežie

Poloha

Moderný mládežnícky hostel vzdialený len 10 minút chôdze od pláže a tiež neďaleko obľúbeného aquaparku. Nachádza sa v najväčšom a najpopulárnejšom letovisku v krajine, kde to naozaj žije - Miami Beach Bulharska so všetkým, čo k tomu patrí.

Ubytovanie

priestranné a pekné 4 až 6-posteľové izby s klimatizáciou, vlastným sociálnym zariadením a balkónom.

Vybavenie strediska

recepcia, bar, bazén, wifi, klimatizácia, reštaurácia, plážový volejbal

  • volejbal
  • wifi
  • recepcia
  • reštaurácia

Napíšte nám

V prípade záujmu, alebo akýchkoľvek otázok nás kontaktujte. Radi Vás poradíme.

f

Cookies nám umožňujú poskytovať lepšie služby. Používaním stránky vyjadrujete súhlas s anonymným používaním a uchovávaním cookies. Viac informácii

Súhlasím