zavrieť x

Sunny Arts

Umenie nepozná hranice a práve preto v Slniečku opäť otvárame dvere do zákulisia hviezd a umelcov, medzi ktorých môžeš patriť aj ty! V našej "Akadémii umenia" si sám vyberieš to, k čomu máš najbližšie. Ak si aspoň trošku kreatívny, rád maľuješ, tvoríš alebo miluješ film, divadlo či muzikál, tak tu si na správnej adrese. Či už si skúsený umelec alebo práve začínaš, vďaka naším tematicky ladeným animátorom a hosťom posunieme tvoj talent o kus ďalej. Svetlá reflektorov, táborová galéria, pódium, youtube kanál, či umelecká dielnička sú pripravené. A nech toho nie je málo, aj ty si domov odnesieš krásne (vlastnými rukami vyrobené) "umelecké predmety". Staň sa hviezdou Sunny Arts!
Máš rád farby alebo radšej niečo vyrábaš, tvoríš, lepíš, spájaš? Sú tu pre teba tvorivé dielne. Príď a ukáž, čo je v tebe a nauč sa nové techniky. Budeš môcť tvoriť bez hraníc, pretože kreativite sa medze nekladú. Chceš byť hviezdou internetu? Strieborného plátna? Alebo radšej dosiek, ktoré znamenajú svet? Práve pre teba je tu divadelný kurz. Zdokonaľ sa v herectve, vycibri svoj hudobný sluch, nauč sa točiť a strihať. Cez náš youtube kanál upozorníme na tvoj talent celý svet. A ktovie, možno aj ty získaš Oscara či cenu Emmy.

Termíny

Momentálne nie sú dostupné žiadne termíny.

Popis Sunny Arts

Strava

5x denne + pitný režim

Doprava

inidividuálna alebo autobusová z BA, TT a NR

V cene tábora

 • ubytovanie v chatke, strava 5x denne + pitný režim
 • animátori, zdravotník
 • program, materiálno - technické vybavenie, ceny do súťaží
 • foto z tábora k stiahnutiu na internete
 • atrakcie
 • nafukovacia lezecká stena
 • hostia

CK odporúča

 • za príplatok 2,70 € komplexné cestovné poistenie ECP (storno, prerušenie cesty, úraz, zodpovednosť za škodu)
 • za príplatok ubytovanie v hlavnej budove
 • za príplatok 5€ táborové tričko CK Slniečko
 • za príplatok 30€ autobusový výlet do Tropicaria Budapešť

Doporučený vek

9 - 15 rokov

Spýtaj sa na program

klara@ckslniecko.sk

Organizátor tábora

CK Slniečko

Rekreačné zariadenie Tesáre Ponitrie, Tesáre

Poloha

Špičkovo vybavené zariadenie RZ Tesáre pri Topoľčanoch. Krásny areál obklopený lesmi a krásnou prírodou s mnohými ihriskami, bežeckou dráhou a aj bazénom s tobogánom. Patrí k tým najlepšie vybaveným strediskám pre detskú rekreáciu na Slovensku. http://www.relaxtesare.sk/ 

Ubytovanie

Útulné a účelné 4 až 6-lôžkové izby (s vlastným sociálnym zariadením).
Kapacita cca 120 lôžok v hlavnej budove (prípadne v 19-tich štvorlôžkových chatkách bez príslušenstva).

Vybavenie strediska

Jedáleň, bar, spoločenská miestnosť, bazén s tobogánom (garantovaná prevádzka od 10.6.), 2 tenisové kurty s umelou trávou, volejbalové a nohejbalové ihrisko, bežecká dráha, basketbalové koše, stolný tenis, prírodný amfiteáter, ozvučenie areálu, ohnisko s jazierkom.

Fotogaléria hotela

Napíšte nám

V prípade záujmu, alebo akýchkoľvek otázok nás kontaktujte. Radi Vás poradíme.

f

Cookies nám umožňujú poskytovať lepšie služby. Používaním stránky vyjadrujete súhlas s anonymným používaním a uchovávaním cookies. Viac informácii

Súhlasím