zavrieť x

Slniečko v sedle

Nádherné oravské lúky a malebné prostredie Oravskej priehrady. Miesto späté s prírodou. Koníky, psíky, mačičky a všakovaké iné zvieratká. A náš letný tábor! Bang!!! Spoločne si na koníkoch nielen zajazdíme, ale sa o ne aj dobre s láskou v stajni postaráme. Dáme im ovos, kus cukru i vodou ich napojíme, po vláskoch pohladíme. Čaká nás aj plavba loďou, kúpanie v bazéne, športové hry. Zahráme si obľúbenú kartovú hru Bang v životnej veľkosti! Plň úlohy, získavaj ťahy, bav sa s nami a spievaj! Veď to predsa poznáte - Naaa Ooorave dobre, naaa Ooorave zdraaavooo :-)  

Na lúkach Oravy kone idú,na chrbtoch svojich mladých jazdcov nesú. V západ slnka svoje podkovy smerujú, ktovie kam nás nakoniec dovezú. Na stole balík kariet rozdaný už je, a nás osud sa dnes na ňom rozvinie. Divoký západ kariet plný oživíme a tento týždeň všetko možné uvidíme. Pozývame ťa na neskutočný ranč, tak sa pri koníčkoch trošku snaž. Koníky sa sedlajú, bazénik už napúšťa snáď uvidíš aj  malé líšča. Všetko je už pripravené, tak neváhaj, a vyskúšaj si hru Bang v životnej veľkosti...

Divoký západ bol od vekov spojený s koňmi, kovbojmi, saloonmi, širokou prériou  a a kartami. U nás to môžete zažiť všetko naraz a oveľa lepšie! Cítiš vôňu hnoja, sena a stajní? Máš to rád rovnako ako my? Tak o čom ešte stále rozmýšľaš? Plň úlohy, získavaj ťahy a zahraj si hru Bang v životnej veľkosti! Čaká nás plavba loďou, bazén, športové hry, stajne, ranč a hlavne BANG, BANG BANG!  Koníky sú osedlané, postavy rozdelené, si pripravený na hru? Neváhaj a pridaj sa k nám do našej bláznivej hry!

Termíny

Momentálne nie sú dostupné žiadne termíny.

Popis Slniečko v sedle

Strava

5 x denne + pitný režim

Doprava

individuálna

V cene tábora

 • ubytovanie, strava 5x denne + pitný režim
 • animátori, zdravotník
 • program, materiálno - technické vybavenie, ceny do súťaží
 • denná starostlivosť o koníky, prístup do stajne, 1x jazda na koni denne, teória jazdenia
 • foto z tábora k stiahnutiu na internete
 • plavba loďou po Oravskej priehrade

 • CK odporúča

  • za príplatok 2,70€ komplexné cestovné poistenie ECP (storno, prerušenie cesty, úraz, zodpovednosť za škodu)
  • za príplatok 4€ táborové tričko CK Slniečko
  • za príplatok 28€ intenzívnejšie jazdenie na koni v rozsahu 1 hodiny denne /4 dni

  hotel Ranč u Edyho Orava, Námestovo

  Poloha

  Ideálne situované miesto pre oddych i zábavu na ranči u Edyho v Námestove pri Oravskej priehrade, ktoré ponúka rôzne možnosti pre milovníkov koní a krásnej prírody. www.rancuedyho.sk

  Ubytovanie

  2,3-lôžkové izby v hotelovej časti s vlastnými sociálnymi zariadeniami. Kapacita 40 detí

  Vybavenie strediska

  Jedáleň, bufet, spoločenská miestnosť, bazén, terasa, ohnisko, tenisové kurty, ihrisko, stajňa, jazdecká škola pre začiatočníkov aj pokročilých, wifi ...
  • jedáleň
  • spoločenská miestnosť
  • stajňa
  • bazén
  • ihrisko
  • wifi
  • tenis
  • ohnisko
  • terasa
  • bufet

  Fotogaléria hotela

  Bolo u vás super a Žužu bol veľmi smiešny :) … Mušu, Beky, Karma ... je mi za vami smutno. (Sebastián, Slniečko v sedle, 2016)  

  Všetci boli ústretoví a pomohli mi pobyt v tábore úspešne zdolať, lebo to bol môj prvý pobyt mimo domu ... takže to nebolo jednoduché. (Barborka, Slniečko v sedle, 2016)  

  Nemám čo komentovať, všetko bolo na jednotku. Najviac sa mi páčili jazdy na koni a súťaže. (Tamara, Slniečko v sedle, 2016)  

  Bolo mi tam super! Chýbajú mi animátori a kone. Dobré jedlo, ale najviac animátori boli super. Škoda, že ten týždeň tak rýchlo ubehol :-( Posledný deň bol ten najhorší, lebo sme sa museli lúčiť, baliť atď ... . Tak rada by som ten čas vrátila späť! (Viki, Slniečko v sedle, 2015)  

  Animátori boli skvelí, zodpovední, milí, usmievaví, obetaví ... proste super. Moja vedúca bola strašne priateľská a mala som šťastie, že som dostala práve ju. Zdravotník bol tiež super, plnil si svoje povinnosti super a vždy bol tam, kde ho bolo treba. Žofka bola strašne super vedúca, bolo na nej vidieť, že tú úlohu berie vážne a to bolo super. Dúfam, že o rok bude vedúca zasa :) Chcem im len odkázať, že lepších animátorov ako boli oni (Žofka, Darth, Pištík a Hapčí) sme dostať ani nemohli. Boli super, mala som ich strašne rada a dúfam, že tam budú aj o rok. STE SUPER <3 (Dominika, Slniečko v sedle, 2015)  

  Program bol pestrý a plný zábavy. Najviac ma pobavila nočná hra (nakoľko som tiež strašila), hry v areáli boli zauijímavé a rozcvičky ma síce nebavili, ale vždy som sa aspoň zasmiala hneď na ráno. (Linda, Slniečko v sedle, 2015)  

  Tak za program určite dávam 1* :) Bol strašne zaujímavý. Bavili ma hry s témou "divoký západ" a obchodníci boli úplne super :3 Najmenej ma bavil štafetový beh :-( Taktiež nočná hra bola super a aj tej dávam 1*. Fakt som sa dosť zabavila :3 (Dominika, Slniečko v sedle, 2015)  

  Dúfam, že na budúci rok sa aj s animátormi stretneme na tom istom mieste. Ďakujem! (Veronika, Slniečko v sedle, 2015)

  Napíšte nám

  V prípade záujmu, alebo akýchkoľvek otázok nás kontaktujte. Radi Vás poradíme.

  f

  Cookies nám umožňujú poskytovať lepšie služby. Používaním stránky vyjadrujete súhlas s anonymným používaním a uchovávaním cookies. Viac informácii

  Súhlasím