zavrieť x

Škola v prírode Chvojnica

Táto naša škola v prírode leží v miernom pásme a v nadmorskej výške 618m. Je to ideálne miesto na hodnotné aktivity pre deti a pedagógov v škole v prírode. Nájdete tu ubytovanie v krásnom a čistom horskom prostredí v hotelových izbách a zrubových chatkách s celkovou kapacitou 98 lôžok, výbornú kuchyňu, športoviská v areáli hotela a aj krytú športovú halu. Jednoducho palec hore! 

Termíny

dátum a doprava
dní
cenová ponuka
25.04. - 29.04.
5 dní od 122 €
od 122 €
02.05. - 06.05.
5 dní od 125 €
od 125 €
09.05. - 13.05.
5 dní od 125 €
od 125 €
16.05. - 20.05.
5 dní od 125 €
od 125 €
23.05. - 27.05.
5 dní od 125 €
od 125 €
30.05. - 03.06.
5 dní od 125 €
od 125 €
06.06. - 10.06.
5 dní od 128 €
od 128 €
13.06. - 17.06.
5 dní
Vypredané
VYPREDANÉ
20.06. - 24.06.
5 dní od 128 €
od 128 €

Popis Škola v prírode Chvojnica

Strava

5x denne + pitný režim

Doprava

Do školy v prírode a z nej späť domov Vás spoľahlivo odvezieme modernými autobusmi. S cenou, kvalitou dopravy a prístupom pána šoféra budete spokojní. Vyžiadajte si od nás kalkuláciu!

CK odporúča

Animačný program:
Neváhajte nad animačným programom s CK Slniečko! Využite možnosť zabezpečiť si ho už od 40€/žiak a Vaša ŠvP hneď dosiahne iný level ... ! Starostlivosť o Vaše deti od 14:00 do 21:00 preberajú naši animátori s každoročne novými zaujímavými aktivitami a kompletným materiálom potrebným na ich realizáciu. Do našich animátorov sa zamilujete :-)
  

Slniečko plus:
Našou špecialitou je obľúbený bonusový balíček Slniečko plus. Za príplatok len 13€/žiak získate odmenu 100€ na 10 platiacich detí a atraktívny autobusový výlet do Bojníc vrátane vstupu do zoologickej záhrady. V prípade objednania služby Slniečko+ pri počte nižšom ako 40 platiacich detí, objednávateľ doplatí za výlet paušálnu sumu 5€/chýbajúce dieťa do počtu 40, ak na výlet bude potrebné zabezpečiť aj druhý autobus, objednávateľ doplatí paušálnu sumu 5€/chýbajúce dieťa do počtu 80.


Poistenie:
Pre Váš maximálny komfort a pokoj v ŠvP Vám zabezpečíme komplexné cestovné poistenie ECP (poistenie storna, úrazové poistenie, poistenie prerušenia cesty, poistenie zodpovednosti za škodu) za cenu 3€/žiak/pobyt.


Zdravotník:
 
Nemáte vlastného zdravotníka do ŠvP? No problem :-) My Vám ho zabezpečíme vrátane lekárničky za 390€ na celý pobyt.


1 deň naviac:
Príplatok 25€/dieťa 

V cene švp

Každá ŠvP s CK Slniečko má už v základnej cene zahrnuté ubytovanie, stravu 5x denne, pitný režim, 1 dospelého zdarma na 10 detí, darček pre každého účastníka ŠvP a DPH.

Zľavy

Zľava za skorý nákup:
Neváhajte s rezerváciou ŠvP! Nepremeškáte šancu získať Váš ideálny termín a miesto ŠvP. A k tomu získate automaticky Zľavu za skorý nákup vo výške 20€/žiak. POZOR! Platí pre rezervácie jarných ŠvP do termínu 15.12.2021.


Zľava za vernosť:
Ak nestihnete do 15.12.2021 využiť zľavu za skorý nákup a Vaša škola využila služby našej CK v rokoch 2017 až 2021, získate od nás zľavu 10€/žiak.

Turnusy

Naše turnusy ŠvP sú štandardne 6 alebo 5-dňové. Slniečko na základe skúseností doporučuje začať ŠvP už v nedeľu! Ak máte záujem o ešte dlhšiu ŠvP, dajte nám vedieť, vybavíme!

Možnosti výletov

nenáročné vychádzky v bezprostrednom okolí
obec Chvojnica - 1km
Bojnice - 22km
Vodný svet Sebedražie - 23km
Rajecká Lesná - 26km
Aquapark Turčianske Teplice - 26km
Čičmany - 37km

horský hotel Magura Ponitrie, Chvojnica

Poloha

Horský hotel Magura*** sa nachádza v malebnom údolí Strážovskej pahorkatiny obklopenej Tužinskou, Rudnianskou a Chvojnickou dolinou. Umiestnený je 26km od Prievidze a 35km od Martina.

Ubytovanie

Pekné 2, 3, 4-lôžkové izby s vlastným sociálnym zariadením.
Kapacita 80 lôžok v hlavnej budove.

Vybavenie strediska

jedáleň, spoločenská miestnosť, bufet, TV, telocvičňa, detské ihrisko, ohnisko na opekanie, hojdačky, stolný tenis, wifi.

Fotogaléria hotela

Strava bola vhodne volená pre žiakov i dospelých, pitný režim bol volený veľmi dobre, mali sme k dispozícii čaj i malinovku, ktorú sme mohli celodenne čerpať, olovrant i desiata bola taktiež vhodne volená ovocím, čo bolo pre deti osviežujúce a postačujúce, nakoľko porcie hlavných jedál boli veľmi dostačujúce. Sme maximálne spokojní. Spolupráca na veľmi dobrej úrovni a určite plánujeme spolupracovať i naďalej. Spojená škola, Čajkovského, Trnava, apríl 2017

Celý animačný program bol výborne zorganizovaný, deti sa tešili na všetky aktivity od rannej rozvičky až po večerné disco. Najviac ich bavili skupinové hry, hry vo dvojiciach. Všetko. Animátori boli k deťom veľmi milí, empatickí, deti ich poslúchali a tešili sa na nich každý deň. Strava dobrá, aj pitný režim dodržaný. Ste super, len tak ďalej :-))) ZŠ Fándlyho, Sereď, máj 2017

Animátori na vysokej úrovni, komunikácia super. Animátorov pozdravujeme a dúfame, že sa s nimi ešte stretneme. Spolupráca na vysokej úrovni, ďakujeme CK za ochotu pri riešení rôznych otázok. Želáme veľa spokojných zákazníkov! ZŠ Vinohradská, Šenkvice, jún 2017

Animačný program zodpovedal našim očakávaniam. Aj napriek nepriaznivému počasiu mali animátori pripravený pútavý program pre deti. Deti na animátorov reagovali veľmi pozitívne. Animátori nás pravidelne informovali o pripravovaných aktivitách. Počas vyhodnotenia ŠvP rozdali deťom pekné darčeky (diplomy, tričká, náramky, taštičky). Ďakujeme Vašim animátorom za príjemne prežitý týždeň! ZŠ a MŠ Chorvátsky Grob, Galanta, ŠvP Chvojnica, hotel Magura 2015

Animátorky deti zvládali, nadviazali si dobrý vzťah - kamarátsky, ale s autoritou. Program mali zostavený dobre, vychádzali sme si navzájom v ústrety, boli flexibilné. Pochvala pre ne. ZŠ a MŠ Veľký Grob, ŠvP Chvojnica, hotel Magura 2015

Deti boli z animačného programu nadšené. Tešili sa na ROZPRÁVKOVO, riešenie indícií, Chvojnický tanec, večerný program. Veľmi pekne ďakujeme v mene detí aj pedagógov. Animátorov brali ako kamarátov, veľmi si ich obľúbili. Spolupracovať s vami je RADOSŤ! Vaša ústretovosť a ochota poradiť a pomôcť je na 1 s hviezdičkou. Ste výnimkou v slovenskom podnikaní. ĎAKUJEME!!! ZŠ a MŠ Cádrová, Bratislava - ŠvP Chvojnica, hotel Magura 2015

Napíšte nám

V prípade záujmu, alebo akýchkoľvek otázok nás kontaktujte. Radi Vás poradíme.

Mohlo by vás zaujímať

Škola v prírode Duchonka - Slniečko

Lokalita: Ponitrie

Stredisko: Duchonka

Termíny: Apr - Sep

Škola v prírode Duchonka - Fortunato

Lokalita: Ponitrie

Stredisko: Duchonka

Termíny: Apr - Jun

Škola v prírode Trubárka

Lokalita: Stredné Považie

Stredisko: Trenčín

Termíny: Apr - Jun

Škola v prírode Vršatec

Lokalita: Stredné Považie

Stredisko: Vršatské Podhradie

Termíny: Apr - Jun

Škola v prírode Dudince

Lokalita: Hont

Stredisko: Dudince

Termíny: Apr - Jun

Škola v prírode Čertov - František

Lokalita: Horné Považie

Stredisko: Čertov

Termíny: Apr - Jun

f

Cookies nám umožňujú poskytovať lepšie služby. Kliknutím na tlačidlo "Súhlasím" vyjadrujete súhlas s anonymným používaním a uchovávaním cookies. Viac informácii

Súhlasím