zavrieť x

Pasta a basta

Večný boj toho, čo chcete, s tým, čo nesmiete, bude aj tento rok prebiehať na Rimini. Rimini už asi mnohí poznáte a niektorí aj osvedčený nenápadný hotel Rinaldi, ktorý stojí v tichej oblasti Torre Pedrera. Je vnorený medzi stromy a má vlastnú záhradku. Na pláž je to len pár minút pohodovej chôdze (vzdialenosť je vidieť na jednej z fotografii).

Rovnako príjemne a útulne pôsobí aj jeho trojhviezdičkový interiér, ktorý nie príliš náročným hosťom spoľahlivo poskytne všetko, čo sa od neho očakáva. Dominuje mu veľmi pekná jedáleň a spoločenské priestory pod ňou. Na recepcii hotela je bufet.   

Kto čaká klasický táborový program, ten bude sklamaný. Ani tu nebudeme organizovať štafetový beh medzi ležadlami, či hrať Safari na kolonáde alebo inú „táborovku“. Nie je na to miesto a väčšinou ani záujem. O to viac si užijete kúpania, opaľovania a všetkého, kvôli čomu každý na Rimini chodí. Pláž ponúka: plážový volejbal, stolný tenis, petang, vodné bicykle. Večer ako inak, ide sa žiť na niektorú z diskoték. O tom, ktorú diskotéku navštívite a ako dlho sa na nej zdržíte, rozhoduje výlučne vedúci zájazdu podľa „zvládnuteľnosti“ a správania sa účastníkov.  

Rodičia by mali s možným neskorším návratom z diskoték rátať alebo pri nástupe môžu individuálne vyjadriť svoj nesúhlas. Je to takmer dospelácka dovolenka pre nedospelých. Keby sa náš pobyt zdal niekomu príliš voľný, ubezpečujeme vás, že vždy a všetko sa deje pod priamym dohľadom skúsených (!) animátorov a že dospeláckosť pobytu sa týka len programu. Magická veková hranica „18“ zostáva pre nás záväzná ... .  

Diskotéky nie sú zďaleka jedinou adrenalínovou akciou. Tou najväčšou je návšteva zábavného parku Mirabilandia. Nahliadnite www.mirabilandia.it. Túto atrakciu ponúkame ako nepovinný príplatok a uskutoční sa pri určenom minimálnom počte 30 prihlásených. Ďalšou atrakciou je výlet do mini štátiku a mestečka San Marino. Výlet je zahrnutý v cene a účasť na ňom je súčasťou programu.

Termíny

Momentálne nie sú dostupné žiadne termíny.

Popis Pasta a basta

Strava

plná penzia

Doprava

Klimatizovaným autobusom, odchody z BA večer, príchody ráno. 

Trasa: cez Rakúsko po diaľnici priamo do Talianska. 

Odchody z Košíc a ďalších miest Slovenska:  

Deti zvážame rýchlikom. Plánovaný odchod z Košíc je cca o 14:00hod. Na bratislavskej vlakovej stanici bude čakať náš autobus. Celá preprava detí do Bratislavy až k autobusu a naspäť do rúk rodiča prebieha pod dozorom animátora!

Okrem Košíc je nástup možný aj v: SNV, PP, LM, RK, ZA, PB, PU, TN, PN a TT, príp. aj v iných staniciach po predchádzajúcej dohode s CK.

V cene tábora

 • ubytovanie (7x nocľah)
 • plná penzia
 • doprava z BA
 • animátori
 • materiál na aktivity
 • pobytové poplatky
 • výlet do San Marina

CK odporúča

za príplatok 12€ cestovné poistenie ECP

hotel Rinaldi Rimini, Torre Pedrera

Poloha

Nenápadný hotel Rinaldi stojí v tichej oblasti Torre Pedrera. Je vnorený medzi stromy a má vlastnú záhradku. Na pláž je to len 10 minút pohodovej chôdze.

Ubytovanie

Hotel má 2,3,4-posteľové izby, väčšinou s balkónom. Váčšie izby majú vlastné sociálne zariadenie. Menšie izby majú sociálne zariadenie riešené bunkovým systémom, t.j. spoločné vždy pre dve izby. (Ak nevychádzajú ch/d, môžu sa objaviť aj 5-posteľové izby).

Vybavenie strediska

Príjemne a útulne pôsobí trojhviezdičkový interiér hotela, ktorý nie príliš náročným hosťom spoľahlivo poskytne všetko, čo sa od neho očakáva. Dominuje mu veľmi pekná jedáleň a spoločenské priestory pod ňou. Na recepcii hotela je bufet. 
 • jedáleň
 • spoločenská miestnosť
 • recepcia
 • bufet

Napíšte nám

V prípade záujmu, alebo akýchkoľvek otázok nás kontaktujte. Radi Vás poradíme.

f

Cookies nám umožňujú poskytovať lepšie služby. Používaním stránky vyjadrujete súhlas s anonymným používaním a uchovávaním cookies. Viac informácii

Súhlasím