zavrieť x

Malta - rajská angličtina

Na Malte sa v angličtine zdokonalíte na betón. Tento nádherný, kľudný a malebný európsky raj leží na malom ostrove v Stredozemnom mori, neďaleko Sicílie. Kedysi bola Malta (súčasný člen EÚ) britskou kolóniou. Tento fakt sa odráža na prekrásnej architektúre historických častí mesta. Je tu všetko: história, more, teplo, svetlo, stredomorská exotika, zábava a aj vzdelanie. Už len vy tu chýbate. A čo tu budete robiť? Dopoludnia vás čaká výučba a popoludní superatraktívny program, ktorý pre vás tiež pripraví škola a sprevádzať vás bude náš slovenský sprievodca.

Jazyková škola je umiestnená priamo v centre mesta Mdina a výučba prebieha každý deň v dopoludňajších hodinách v rozsahu 20 vyučovacích hodín týždenne, t.j. 40 hodín za pobyt. Výučba vedená kvalifikovanými lektormi je zameraná predovšetkým na konverzáciu. V triede je maximálne 12 študentov. Na záver samozrejme dostanete certifikát o absolvovaní kurzu, aby vám doma verili, že ste neležali len na pláži. Všetok potrebný študijný materiál vám dodá škola. Inými slovami, je v cene.

POZOR!
Z dôvodu zakúpenia leteniek odporúčame prihlásiť sa na pobyt čo najskôr.

Cena letenky sa pri včasnom nákupe pohybuje do 200€.

 

Termíny

Momentálne nie sú dostupné žiadne termíny.

Popis Malta - rajská angličtina

Strava

Stravu poskytuje rodina, s ktorou raňajkujete a máte večeru, obedy sú formou balíčka (packed lunch), nakoľko ani malťania nevymysleli nič lepšie, ako získať peniaze a tak cez deň, tak ako my, chodia do práce. Spoločné stolovanie je jedinečnou príležitosťou, ako si beztrestne vyskúšať angličtinu v praxi.

Doprava

letecká z BA na Maltu. Letenka nie je v cene pobytu.

POZOR! Nakoľko sa cena leteniek mení, odporúčame prihlásiť sa na pobyt čo najskôr. Cena letenky sa pri včasnom nákupe pohybuje okolo 200€.

V cene tábora

  • ubytovanie na 14 nocí, strava v hostiteľskej rodine
  • obojsmerný transfer z letiska
  • 40 vyučovacích hodín anglického jazyka, študijný materiál
  • poobedňajšie aktivity každý deň vrátane výletov a výlety vrátane vstupov
  • miestny školský sprievodca
  • slovenský sprievodca CK

CK odporúča

  • za príplatok 2,80€/deň/osoba komplexné cestovné poistenie so zvýšeným poistením storna až do 3000€ (42€/celý pobyt)

Podrobnosti o pobyte

Popoludňajší program.
To je ďalšia z vecí, na ktoré sa oplatí tešiť. Medzi najobľúbenejšie určite patria návštevy miestnych pláží ako je Golden Bay, Mellieha Bay, či Paradise Bay, na ktorej si dokonca vyskúšate kajakovanie. Medzi najzaujímavejšie aktivity patrí určite výlet do hlavného mesta Valetta, presnejšie do mesta Mdina, kde nepúšťajú autá. Z tých divokejších zábav určite za to stojí penová party alebo hneď uvítacia party na lodi, nočný okruh po ostrove, viacero výletov po meste s ukážkami všetkého, čo stojí za videnie. Perlou programu je určite celodenný výlet do Modrej lagúny na ostrovčeku Cominu, ktorý má len 7 stálych obyvateľov. Celkovo si škola pre vás pripravila 4 poldňové výlety a jeden celodenný.

Doporučený vek

13 - 17,9 rokov

Organizátor tábora

CK Úsmev

hostiteľská rodina Malta, Mdina

Poloha

bývalé hlavné mesto ostrova Mdina leží priamo v centre Malty.

Ubytovanie

Účastníci sú ubytovaní v hostiteľských rodinách v 2,3-posteľových izbách. Zavčasu prihlásení majú možnosť požiadať o samostatné ubytovanie v rodine.

Napíšte nám

V prípade záujmu, alebo akýchkoľvek otázok nás kontaktujte. Radi Vás poradíme.

f

Cookies nám umožňujú poskytovať lepšie služby. Používaním stránky vyjadrujete súhlas s anonymným používaním a uchovávaním cookies. Viac informácii

Súhlasím