zavrieť x

Letný tábor v Taliansku - Pasta a basta

Letný pobyt pre „teenov“ v Taliansku je už tradične veľmi obľúbeným a zároveň aj najnáročnejším pobytom pre našich animátorov :-) Mladí klienti milujú plytké a teplé more, talianske pobrežné promenády a pláže plné života a zábavy. Ideálne na strávenie času pri mori sú najrôznejšie plážové atrakcie (niektoré za poplatok), plážový volejbalík alebo futbal, stolný tenis, kolky, ... . Pre každého sa tu niečo nájde. Hlavné je ale to, kvôli čomu sa sem chodí a to je nádherné azúrové more. Vlny k vám nepustia vlnolamy a tak sa dá hrať vodná prehadzovaná alebo watterball. Keď už máte pohybu dosť, vystriete svoje „staré kostí“ na ležadlo alebo priamo na horúci piesok. Ten vďačne slúži aj ako stavebný materiál pri populárnych súťažiach v stavbe sôch z piesku. Tieto majú veľký úspech a víťazné družstvo si už neraz vyslúžilo aj obdiv okoloidúcich a zmrzlinu od správcu pláže. Ale aj v Taliansku prichádza večer až potom, ako skončí deň a preto musíme nejako vyplniť aj ten. Aj v Taliansku sa ožíva, keď slnko zapadá. Chalani vytiahnu posledné nezožmuchlané tričko, dievčatá si namaľujú na tvár tvár, ktorú ešte nikto nevidel a ide sa „žiť"! Ale môžete byť bez obáv, mládež nevodíme nikam, kde to nie je nevhodné alebo nebodaj nebezpečné a každý, kto sa nechce zúčastniť večerného programu, má možnosť zostať v hosteli (samozrejme tiež s animátorom). Napriek tomu, že tým rodič sčasti zničí svojej ratolesti pobyt, má právo pri odchode vyjadriť nesúhlas s večerným programom.
Je ale dobré si uvedomiť, že aj mnohí majitelia diskoték sú rodičia, majitelia CK sú rodičia, aj mnohí animátori sú rodičia a magická veková hranica „18“ zostáva pre všetkých záväzná! Žiaden strach, diskotéky nie sú zďaleka jedinou adrenalínovou akciou. Tou najväčšou je návšteva zábavného parku Mirabilandia. Nahliadnite www.mirabilandia.it Túto atrakciu ako aj výlet do mini štátiku a mestečka San Marino ponúkame ako nepovinný príplatok a uskutoční sa pri minimálnom počte 30 prihlásených.
Kúpanie:
Čakajú vás široké pláže s jemnučkým pieskom. Hotel bezplatne poskytuje obmedzený počet ležadiel, na ktorých sa deti bez problémov striedajú. Využíva sa aj bezplatná verejná pláž.

Termíny

dátum a doprava
dní
cenová ponuka
doprava
16.07. - 25.07.
10 dní od 410 €
od 410 €
Individuálna
16.07. - 25.07.
10 dní od 520 €
od 520 €
Autobusová
23.07. - 01.08.
10 dní od 410 €
od 410 €
Individuálna
23.07. - 01.08.
10 dní od 520 €
od 520 €
Autobusová

Popis Letný tábor v Taliansku - Pasta a basta

Strava

Plná penzia, typická talianska strava.
Raňajky: bufetový stôl (syry, šunka, maslo, vločky, nugeta, nápoje ...). Opakuje sa, ale vy si vyberáte.
Obed: 1. Cestoviny (pasta), 2. Mäso s prílohou + šalát.   
Večera: 1. Cestoviny (pasta), 2. Mäso s prílohou, polievka (2-3x za týždeň), 1-2x za týždeň môže byť večera studená. K jedlám sa podáva voda.

Takto to vyzerá obvykle. Zloženie sa môže meniť, objavuje sa pizza a pod.

Na taniere sa nakladá toľko, aby sa čo najmenej odnášalo a to zase umožňuje pridať tým, ktorým sa máli. Stačí len požiadať.

Doprava

individuálna alebo autobusová klimatizovaným busom, odchody z TN, TT a BA večer, príchody ráno. Trasa: cez Rakúsko po diaľnici priamo do Talianska.

V cene tábora

  • 7x nocľah s plnou penziou
  • animátori
  • materiál
  • pobytové poplatky

CK odporúča

  • za príplatok 15€ komplexné cestovné poistenie (1,50€/deň)
  • za príplatok 5€ táborové tričko CK Slniečko
  • za príplatok výlet do Mirabilandie. Uskutoční sa pri min. počte 30 prihlásených (objednáva sa a platí na mieste)

Doporučený vek

14 - 17,9 rokov

Organizátor tábora

CK Slniečko

hotel Sirena Rimini, Belaria

Poloha

Hotel Sirena, Igea Marina je zrekonštruovaný hotel v Belárii - Rimini, len 100 metrov od pláže a v bezprostrednej blízkosti centra mestečka.

Ubytovanie

Hotel disponuje 3- až 5-lôžkovými izbami, každá má vlastné sociálne zariadenie.

Fotogaléria hotela

Napíšte nám

V prípade záujmu, alebo akýchkoľvek otázok nás kontaktujte. Radi Vás poradíme.

Mohlo by vás zaujímať

Letný tábor v Chorvátsku - Malý morský koník

Lokalita: Kvarnerská riviéra

Stredisko: Selce

Termíny: 07.07.2021 - 16.07.2021

Letný tábor v Bulharsku - Sunnybeach party

Lokalita: Bulharská riviéra

Stredisko: Slnečné pobrežie

Termíny: 01.07.2021 - 11.07.2021
09.07.2021 - 19.07.2021

f

Cookies nám umožňujú poskytovať lepšie služby. Používaním stránky vyjadrujete súhlas s anonymným používaním a uchovávaním cookies. Viac informácii

Súhlasím