zavrieť x

Letný tábor v Taliansku - Bellaria

Pri Príchode Pekný Príliv, Parádny Piesok, Potom Pizza a Pohár Pepsi v Plážovom Pube, Pritom Pestrý Program, Proste Príma Pobyt. Asi takto by znela stručná charakteristika nášho najobľúbenejšieho pobytu pre mládež v Taliansku. Mladí klienti milujú všetko talianske. Plytké a teplé more, talianske pobrežné promenády a pláže plné života a zábavy. Ideálne na strávenie času pri mori sú najrôznejšie plážové atrakcie (niektoré za poplatok), plážový volejbalík alebo futbal, stolný tenis ... Pre každého sa tu niečo nájde. Hlavne sem ale jazdíme kvôli nádhernému azúrovému moru. Vlny k vám nepustia vlnolamy a tak sa dá hrať vodná prehadzovaná alebo watterball. Keď už máte pohybu dosť, vystriete sa na ležadlo alebo priamo na horúci piesok. Ten vďačne slúži aj ako stavebný materiál pri populárnych súťažiach v stavbe sôch z piesku. Tieto majú veľký úspech a víťazné družstvo si už neraz vyslúžilo aj obdiv okoloidúcich a zmrzlinu od správcu pláže. Ale aj v Taliansku prichádza večer až potom ako skončí deň a preto musíme nejako vyplniť aj ten. Chalani vytiahnu posledné nezožmuchlané tričko, dievčatá si namaľujú na tvár novú tvár a ide sa „žiť“! Rodičia, môžete byť bez obáv, mládež nevodíme nikam, kde to nie je vhodné alebo nebodaj nebezpečné a každý, kto sa nechce zúčastniť večerného programu, má možnosť zostať na hoteli (samozrejme tiež s animátorom). Rodič má právo pri odchode vyjadriť nesúhlas s účasťou svojho dieťaťa na večernom programe. Diskotéky ale nie sú zďaleka jedinou adrenalínovou akciou. Tou najväčšou je návšteva zábavného parku Mirabilandia. Nahliadnite www.mirabilandia.it. Túto atrakciu ako aj výlet do mini štátiku a mestečka San Marino ponúkame ako nepovinný príplatok a uskutoční sa pri minimálnom počte 30 prihlásených.

Kúpanie: čakajú vás široké pláže s jemnučkým pieskom. Hotel bezplatne poskytuje obmedzený počet ležadiel, na ktorých sa deti bez problémov striedajú. Využíva sa aj bezplatná verejná pláž.

Termíny

dátum a doprava
dní
cenová ponuka
doprava
24.11.
dní
Iná
Vypredané
VYPREDANÉ

Popis Letný tábor v Taliansku - Bellaria

Strava

plná penzia, typická talianska strava.
Raňajky: bufetový stôl (syry, šunka, maslo, vločky, nugeta, nápoje ...). Opakuje sa, ale vy si vyberáte.
Obed: 1. Cestoviny (pasta), 2. Mäso s prílohou + šalát,
Večera: 1. Cestoviny (pasta), 2. Mäso s prílohou, polievka (2-3x za týždeň), 1-2x za týždeň môže byť večera studená.

K jedlám sa podáva voda. Takto to vyzerá obvykle. Zloženie sa môže meniť, objavuje sa pizza a pod. Na taniere sa nakladá toľko, aby sa čo najmenej odnášalo a to zase umožňuje pridať tým, ktorým sa máli. Stačí len požiadať. Ak ale niekto neodolá fastfoodom na pláži, je jasné, že na riadnu stravu už nemá chuť ani miesto a začne sa riešiť strava v tábore ... .

Doprava

klimatizovaným autobusom, odchody z BA večer, príchody ráno. Trasa: cez Rakúsko po diaľnici priamo do Talianska.
Odchody z Košíc a ďalších miest: z ďalších miest Slovenska deti zvážame rýchlikom. Plánovaný odchod z Košíc je cca o 14:00 hod. Na bratislavskej vlakovej stanici bude čakať náš autobus. Počas celej cesty do Bratislavy až k autobusu a naspäť do rúk rodiča deti sprevádza animátor!

Okrem Košíc je nástup možný aj v SNV, PP, LM, RK, ZA, PB, PU, TN, PN a TT, príp. aj v iných staniciach po predchádzajúcej dohode s CK.

V cene tábora

  •   ubytovanie (7x nocľah),
  •   plná penzia,
  •   doprava z BA,
  •   animátori,
  •   materiál,
  •   pobytové poplatky

CK odporúča

  • za príplatok 12€ komplexné cestovné poistenie
  • výlet do Mirabilandie. Uskutoční sa pri min. počte 30 prihlásených (platí sa na mieste).

Doporučený vek

14 - 17,9 rokov

Organizátor tábora

CK Úsmev

hotel Sirena Rimini, Belaria

Poloha

Hotel Sirena, Igea Marina je zrekonštruovaný hotel v Belárii - Rimini, len 100 metrov od pláže a v bezprostrednej blízkosti centra mestečka.

Ubytovanie

Hotel disponuje 3 - 5 lôžkovými izbami, každá má vlastné sociálne zariadenie.

Fotogaléria hotela

Napíšte nám

V prípade záujmu, alebo akýchkoľvek otázok nás kontaktujte. Radi Vás poradíme.

f

Cookies nám umožňujú poskytovať lepšie služby. Používaním stránky vyjadrujete súhlas s anonymným používaním a uchovávaním cookies. Viac informácii

Súhlasím