zavrieť x

Letný tábor v Chorvátsku - Malý morský koník

Aj tento rok sme ostali verní typickému prímorskému mestečku Selce. Čaká nás malý, kľudný, útulný rodinný hostelík a apartmány v okolí pláže. Keďže náš „Malý morský koník“ (tak sa hostel volá) poskytuje kľud a bezpečie a nie je ďaleko od štrkovej pláže s pozvoľným vstupom do mora, je ideálnym miestom práve pre detský letný kemp. Zostaneme verní aj kapitánovi Ronymu a jeho štýlovej pirátskej lodi, s ktorým brázdime vlny Jadranu už takmer 20 rokov. Tak ako sľubujeme, všetko zostane pri starom a pri tom v úplne novom. Starostlivosť o deti je vzorná a môžu sa zúčastniť aj menšie deti od 8 rokov.

Na pláži nás čakajú tobogány, trampolíny a iné známe atrakcie a doobjednať sa dá bláznivá jazda na banáne, či vodných kolesách na mori, fakultatívne plavba loďou na ostrov Krk s prehliadkou mestečka Vrbnik.
Kúpanie: typická chorvátska pláž s drobným štrkom, vstup do mora je postupný, prispôsobený deťom. Na pláži sú väčšinou len deti z hostela. Ostatní hostia utečú hneď, ako ich počujú prichádzať :-) 

Termíny

dátum a doprava
dní
cenová ponuka
doprava
24.11.
dní
Iná
Vypredané
VYPREDANÉ

Popis Letný tábor v Chorvátsku - Malý morský koník

Strava

plná penzia, raňajky sú kontinentálne (chlieb, maslo, džem, paštéta, syr, nápoje) a opakujú sa. Strava je podávaná v hostelíku. Obedy aj večere sú teplé a sú podávané v neďalekej reštaurácii s výhľadom na more. Nemusíte sa teda báť „táborovej stravy“. Niektoré kombinácie sú pre nás neobvyklé, ale strava je objektívne veľmi chutná, takže komu ani tu nebude chutiť, tomu niet pomoci :-)

Doprava

klimatizovaným autobusom, odchody z BA večer, príchody ráno. Trasa vedie cez Maďarsko priamo do Chorvátska a po diaľnici k moru.

V cene tábora

  • 8x nocľah s plnou penziou
  • autobusová doprava z BA
  • program, animátori, materiál
  • pobytové poplatky

CK odporúča

  • za príplatok 13,20€ komplexné cestovné poistenie
  • za príplatok 15€ poldňovú plavbu loďou (platí sa na mieste)

Doporučený vek

8 - 16,9 rokov

Organizátor tábora

CK Úsmev

hostel Little sea horse Kvarnerská riviéra, Selce

Poloha

Hostel Karlovac sa nachádza len 505km od Bratislavy, v prímorskom mestečku Selce na Kvarnerskej riviére Chorvátska.

Ubytovanie

Malý rodinný hostelík s kapacitou 60 miest s vlastnou terasou. V hosteli sú rôzne typy izieb, každá tak chorvátsky trochu iná, ale všetky majú vlastné sociálne zariadenie, čo je oproti minulosti revolučná zmena.
(https://www.littleseahorse.eu/sk-sk

Vybavenie strediska

Súčasťou hostela je vonkajšia terasa a vo vnútri spoločenská miestnosť. V celom objekte a aj na izbách je WIFI. Celý objekt slúži len nám a našim potrebám!

Napíšte nám

V prípade záujmu, alebo akýchkoľvek otázok nás kontaktujte. Radi Vás poradíme.

f

Cookies nám umožňujú poskytovať lepšie služby. Používaním stránky vyjadrujete súhlas s anonymným používaním a uchovávaním cookies. Viac informácii

Súhlasím