zavrieť x

Letný tábor v Bulharsku - Sunnybeach party

12 dní pri mori, to je lepšie ako výhra v lotérii. Obzvlášť to platí medzi vždy usmiatymi a pohodovými bulharmi, s ktorými sme si oddávna veľmi blízki. Široká piesočná pláž je lemovaná rušnými uličkami s obchodíkmi, bufetíkmi a rôznymi inými lákadlami. More je väčšinou teplučké, s miernym vstupom a to spolu s všade prítomnými plavčíkmi a našimi animátormi garantuje maximálnu bezpečnosť pri kúpaní. Kúpanie je síce hlavnou, ale zďaleka nie jedinou atrakciou. Aktívnejší si môžu zahrať plážový futbal, či volejbal, petang, kolky, atď. Medzi najobľúbenejšie aktivity ale patrí vonkajší hotelový bazén. Kto nevidel, tak neuverí, ako sa dá vyblázniť na takej malej ploche ... .

Slnečné pobrežie je známe a rušné letovisko s pomerne hustou zástavbou. Nenájdeme tu les ani lúku a preto tu nemôžeme organizovať klasický táborový program ako na Slovensku. Sem sa chodí slniť, kúpať, športovať a zabávať sa.

Starší z účastníkov sa tešia hlavne na večer, kedy zvykneme zakotviť na niektorej z diskoték. Je ich tu mnoho a naši skúsení animátori už vedia, kam môžeme vstúpiť. Treba si uvedomiť, že diskotéky sú hlavne pre mládež a tá sem chodí „žiť“. Aj samotným podnikom na ich reputácii a bezpečnosti záleží.

Mládež nevodíme nikam, kde to nie je vhodné alebo nebodaj nebezpečné a každý, kto sa nechce zúčastniť večerného programu, má možnosť zostať na hoteli (samozrejme tiež s animátorom). Rodič má právo pri odchode vyjadriť nesúhlas s účasťou svojho dieťaťa na večernom programe.
Kúpanie: široká piesková pláž, voda teplá, vstup do mora je mierny.

Termíny

dátum a doprava
dní
cenová ponuka
doprava
24.11.
dní
Iná
Vypredané
VYPREDANÉ

Popis Letný tábor v Bulharsku - Sunnybeach party

Strava

plná penzia, nápoje k jedlám. Niektoré jedlá sme ich už naučili „po našom“, ale budú vás hostiť hlavne domácou balkánskou kuchyňou, t.j. veľa jedál z kvalitného mletého mäsa, ryby, zelenina, šaláty a niektoré pre nás nezvyklé špeciality. Takže aj tu platí, že sa treba vedieť prispôsobiť. Poznávanie jedál je súčasťou poznávania krajiny a aj preto predsa cestujeme.

Doprava

klimatizovaným autobusom, cesta trvá s prestávkami cca 20 hodín, trasa cez Maďarsko a Srbsko, odchody z BA ráno, príchody popoludní

V cene tábora

  • 9x nocľah s plnou penziou, večera v deň odchodu
  • autobusová doprava z BA
  • animátori, materiál
  • pobytové poplatky

CK odporúča

  • za príplatok 14,40€ komplexné cestovné poistenie
  • návšteva neďalekého aquaparku v cene cca 20€ (objednáva a platí sa na mieste)
  • balíček na cestu späť v cene cca 6€ (objednáva a platí sa na mieste)

Doporučený vek

12 - 17,9 rokov

Organizátor tábora

CK Úsmev

hostel 415 Bulharská riviéra, Slnečné pobrežie

Poloha

Moderný mládežnícky hostel vzdialený len 10 minút chôdze od pláže a tiež neďaleko obľúbeného aquaparku. Nachádza sa v najväčšom a najpopulárnejšom letovisku v krajine, kde to naozaj žije - Miami Beach Bulharska so všetkým, čo k tomu patrí.

Ubytovanie

priestranné a pekné 2- až 6-posteľové izby s klimatizáciou, vlastným sociálnym zariadením a balkónom

Vybavenie strediska

recepcia, bar, bazén, wifi, klimatizácia, reštaurácia, plážový volejbal

Napíšte nám

V prípade záujmu, alebo akýchkoľvek otázok nás kontaktujte. Radi Vás poradíme.

f

Cookies nám umožňujú poskytovať lepšie služby. Používaním stránky vyjadrujete súhlas s anonymným používaním a uchovávaním cookies. Viac informácii

Súhlasím