zavrieť x

Letný tábor Taliansko, Rimini - hotel Sirena

Véééľmi podobná ponuka ako tá do Bulharska. Až na to, že pláž aj celé Taliansko je o niečo bližšie, ceny o niečo vyššie, more o niečo teplejšie a v hoteli podstatne kľudnejšie. Ale aj tu, v Taliansku, prichádza večer až potom ako skončí deň a preto musíme nejako vyplniť aj ten. Ideálne sú na to najrôznejšie plážové atrakcie (niektoré za poplatok), plážový volejbalík alebo futbal, stolný tenis, kolky ...

Pre každého sa tu niečo nájde. Hlavné je ale to, kvôli čomu sa sem chodí a to je nádherné azúrové more. Je plytké a teplé, vlny k vám nepustia vlnolamy a tak sa dá hrať vodná prehadzovaná alebo watterball. Keď už máte pohybu dosť vystriete svoje „staré kostí“ na ležadlo alebo priamo na horúci piesok. Ten vďačne slúži aj ako stavebný materiál pri populárnych súťažiach v stavbe sôch z piesku. Tieto majú veľký úspech a víťazné družstvo si už neraz vyslúžilo aj obdiv okoloidúcich a zmrzlinu od správcu pláže.

Rovnako ako v Bulharsku, aj tu sa ožíva keď slnko zapadá. Chalani vytiahnu posledné nezožmuchlané tričko, dievčatá si namaľujú na tvár tvár, ktorú ešte nikto nevidel a ide sa „žiť! Ale môžete byť bez obáv, mládež nevodíme nikam, kde to nie je vhodné alebo nebodaj nebezpečné a každý, kto sa nechce zúčastniť večerného programu, má možnosť zostať na hosteli (samozrejme tiež s animátorom). Rodič má právo pri odchode vyjadriť nesúhlas s večerným programom. Je ale dobré si uvedomiť, že aj mnohí majitelia diskoték a animátori sú rodičia a magická veková hranica „18“ zostáva pre všetkých záväzná ...

Žiaden strach, diskotéky nie sú zďaleka jedinou adrenalínovou akciou. Tou najväčšou je návšteva zábavného parku Mirabilandia. Nahliadnite www.mirabilandia.it . Túto atrakciu ako aj výlet do mini štátiku a mestečka San Marino ponúkame ako nepovinný príplatok a uskutoční sa pri minimálnom počte prihlásených.
Kúpanie: čakajú vás široké pláže s jemnučkým pieskom. Hotel bezplatne poskytuje obmedzený počet ležadiel, na ktorých sa deti bez problémov striedajú. Využíva sa aj bezplatná verejná pláž.  

Termíny

dátum a doprava
dní
cenová ponuka
doprava
26.07. - 04.08.
10 dní od 449 €
od 449 €
Autobusová

Popis Letný tábor Taliansko, Rimini - hotel Sirena

Strava

plná penzia, typická talianska strava.
Raňajky: bufetový stôl (syry, šunka, maslo, vločky, nugeta, nápoje ...). Opakuje sa ale vy si vyberáte.
Obed: 1. Cestoviny (pasta), 2. Mäso s prílohou + šalát,
Večera: 1.Cestoviny (pasta), 2.Mäso s prílohou, polievka (2-3x za týždeň) 1-2x za týždeň môže byť večera studená.

K jedlám sa podáva voda. Takto to vyzerá obvykle.  Zloženie sa môže meniť, objavuje sa pizza a pod. Na taniere sa nakladá toľko,  aby sa čo najmenej odnášalo a to zase umožňuje pridať tým, ktorým sa máli. Stačí len požiadať. Ak ale niekto neodolá fastfoodom na pláži je jasné, že na riadnu stravu už nemá chuť ani miesto a začne sa riešiť strava v tábore ....

Doprava

klimatizovaným autobusom, odchody z BA večer, príchody ráno. Trasa: cez Rakúsko po diaľnici priamo do Talianska.
Odchody z Košíc a ďalších miest: z ďalších miest Slovenska deti zvážame rýchlikom. Plánovaný odchod z Košíc je cca o 14.00 hod. Na bratislavskej vlakovej stanici bude čakať náš autobus. Počas celej cesty do Bratislavy až k autobusu a naspäť do rúk rodiča deti sprevádza animátor!

Okrem Košíc je nástup možný aj v SNV, PP, LM, RK, ZA, PB, PU, TN, PN a TT, príp. aj v iných staniciach po predchádzajúcej dohode s CK.

V cene tábora

  •   ubytovanie (7x nocľah),
  •   plná penzia,
  •   doprava z BA,
  •   animátori,
  •   materiál,
  •   pobytové poplatky

CK odporúča

  • za príplatok 12€ komplexné cestovné poistenie
  • výlet do Mirabilandie. Uskutoční sa pri min. počte 30 prihlásených (platí sa na mieste).

Doporučený vek

14 - 17,9 rokov

Organizátor tábora

CK Úsmev

hotel Sirena Rimini, Belaria

Poloha

Hotel Sirena je zrekonštruovaný hotel v Belárii - Rimini , len 60 metrov od pláže a v bezprostrednej blízkosti centra mestečka.

Ubytovanie

Hotel disponuje 3 – 4 lôžkovými izbami, každá má vlastné sociálne zariadenie a balkón. Hotel má vlastnú pláž.

Fotogaléria hotela

Napíšte nám

V prípade záujmu, alebo akýchkoľvek otázok nás kontaktujte. Radi Vás poradíme.

Mohlo by vás zaujímať

Letný tábor Bulharsko, Sunnybeach party

Lokalita: Bulharská riviéra

Stredisko: Slnečné pobrežie

Termíny: 04.07.2019 - 15.07.2019
13.07.2019 - 24.07.2019
22.07.2019 - 02.08.2019

Letný tábor Chorvátsko, Malý morský koník

Lokalita: Kvarnerská riviéra

Stredisko: Selce

Termíny: 28.06.2019 - 08.07.2019
06.07.2019 - 15.07.2019

Letný tábor Taliansko Rimini - hotel Milano

Lokalita: Rimini

Stredisko: Gatteo A Mare

Termíny: 12.07.2019 - 21.07.2019
19.07.2019 - 28.07.2019

f

Cookies nám umožňujú poskytovať lepšie služby. Používaním stránky vyjadrujete súhlas s anonymným používaním a uchovávaním cookies. Viac informácii

Súhlasím