zavrieť x

Letný tábor SunnyStory

Myslíš si, že realita je nudná a svoj čas radšej tráviš vo “fantasy” svete? Naskočili ti zimomriavky pri slove SUPERHRDINA? Driemu v tebe superschopnosti, ale ešte si nemal možnosť sa poriadne predviesť? Usmievaš sa pri pohľade na mená, ako je Kapitán America, Iron man, Thor či Black Widow? Tak to máme pre teba úplnú bombu! Pridaj sa ku Kapitánke Marvel a zachráň svet!

Zem sa spamätáva z vojny, ktorá v celom vesmíre nemá obdobu. Thanos vyhral, Kamene nekonečna sa roztratili a o chvíľu svet ako ho poznáme, zanikne. Je tu už len jedna jediná možnosť: Nájsť všetkých šesť Kameňov nekonečna a vrátiť čas. Táto misia bola zverená Kapitánke Marvel, ktorá s pomocou ostatných superhrdinov vybuduje akadémiu. Pre koho? Pre TEBA! Využi všetky svoje schopnosti, vymysli stratégiu a vydaj sa na cestu hľadania Kameňov nekonečna, nájdi Kameň času a zmeň budúcnosť. Buď však opatrný, aby si neuviazol v časovej slučke. Tešiť sa môžeš aj na deň vo Wakande či retro deň s večernou párty v štýle Star-Lorda. Awesome mixtape čaká len na teba! Okrem toho, Kameň priestoru preveríme priamo v poľskej Energylandii, kde sa môžeš vyblázniť na tých najfantastickejších atrakciách.

Termíny

dátum a doprava
dní
cenová ponuka
doprava
17.09.
dní
Iná
Vypredané
VYPREDANÉ

Popis Letný tábor SunnyStory

Strava

5x denne + pitný režim

Doprava

individuálna alebo autobusová z BA, TT, PN, TN, PB a ZA

V cene tábora

  • ubytovanie, strava 5x denne + pitný režim
  • animátori, zdravotník 
  • program, materiálno - technické vybavenie, ceny do súťaží 
  • foto z tábora k stiahnutiu na internete 
  • atrakcia aquazorbing 
  • výlet do najväčšieho zábavného parku v strednej Európe - Energylandie v Poľsku 

CK odporúča

  • za príplatok 2,80€ komplexné cestovné poistenie ECP (storno, prerušenie cesty, úraz, zodpovednosť za škodu)
  • za príplatok 5€ táborové tričko CK Slniečko

Doporučený vek

9 - 15 rokov

Spýtaj sa na program

katarina@ckslniecko.sk

Organizátor tábora

CK Slniečko

hotel Severka Kysuce, Zákopčie

Poloha

Krásne miesto na severe Slovenska, na Kysuciach, neďaleko Čadce. Komfortne zariadený penzión Severka s rozľahlým oploteným areálom. Pekné izby, milý personál, chutná strava, parádny vonkajší bazén, výborné ihrisko, čerstvý vzduch - ideálna kombinácia pre dokonalý pobyt!

Ubytovanie

2 až 5-lôžkové izby s vlastnými sociálnymi zariadeniami.
Kapacita 49 lôžok.

Vybavenie strediska

jedáleň, bar, spoločenská miestnosť, vonkajší bazén, multifunkčné ihrisko (futbal, volejbal, basketbal, tenis), stolný tenis, altánok, opekanie …

Fotogaléria hotela

Milí budúci spolubojovníci, prihovára sa k vám priamo Kapitánka Marvel! Poďme sa na túto nadupanú táborovú novinku pozrieť trochu bližšie.

Hotel Severka, premenený na akadémiu, je vybudovaný priamo uprostred prírody. Keďže nás nemôže byť ľahké nájsť, na našu ochranu nám bude slúžiť blízky lesík a nádherná okolitá príroda, ktorú využijeme ako maskovanie.

To, že sa ukrývame, však neznamená, že si to neužijeme! Naša akadémia totiž ponúka veľa možností na vybúrenie sa. Tešiť sa môžeš na rôzne zaujímavé strategické či akčné hry, bláznivé dobrodružstvá a budeš musieť zapnúť aj svoje tvorivé myslenie pri vytváraní Wakandy, Asgardu a ďalších zaujímavých miest. Vyskúšať si môžeš aj aquazrobing vo veľkom externom bazéne priamo v areáli hotela. Práve ten nám bude slúžiť na nácvik pohybu vo vesmíre.

Samozrejme, čaká nás aj výlet. A to nie hocijaký, ale výlet do najväčšieho zábavného parku v strednej Európe, do poľskej Energylandie. Príde si tam na svoje každý nadšenec extrémnych atrakcií, ale na svoje si prídu aj tí, ktorí obľubujú chillovejšiu formu zábavy.

Teším sa na vás, na chlapcov, na dievčatá, na všetkých! Poďme si spolu užiť toto dobrodružstvo!

"Ste skvelá cestovka, máte super tábory, odkedy som Vás spoznala, do tábora iba od CK Slniečko!" Patrícia, letný tábor 13.komnata 2018

"Úžasná cestovná kancelária!" Natália, letný tábor 13.komnata 2018

"Ďakujem Slniečku za najlepších 8 dní, počas ktorých som mala možnosť spoznať úžasných ľudí a hlavne veľké ďakujem patrí našim animátorom, na ktorých len tak rýchlo určite nezabudnem!" Rebeka, letný tábor 13.komnata 2018

"Vážne super tábory! Ďakujem za to, že som tam mohla byť! Pozdravujem CK Slniečko!" Petra, letný tábor 13.komnata 2018

"Ďakujem, že som mohla byť v tábore s CK Slniečko. Bolo úžasne!" Aďka, letný tábor 13.komnata 2018

Napíšte nám

V prípade záujmu, alebo akýchkoľvek otázok nás kontaktujte. Radi Vás poradíme.

f

Cookies nám umožňujú poskytovať lepšie služby. Používaním stránky vyjadrujete súhlas s anonymným používaním a uchovávaním cookies. Viac informácii

Súhlasím