zavrieť x

Letný tábor SunnySTAR

Aj ty si hviezda YouTubu a Tik-Toku!

Slniečkový YouTube a Tik-Tok sú pripravené na tvoje skvelé a zábavné videá! Nebudeš na to sám! Naši skúsení animátori ti poradia a pomôžu pri tvorbe a spracovaní videí, ktoré uvidia všetci naši followeri. Byť tvorcom v onlinovom svete je veľká zodpovednosť! Zábavnou formou ti vysvetlíme, ako bezpečne a zodpovedne využívať médiá a digitálne technológie. Doobeda absolvuješ skvelé workshopy zamerané na prácu s našou profesionálnou technikou a rekvizitami, so softvérom, aplikáciami a na tvorbu a strih videí. Okrem workshopov budeš mať skvelú príležitosť si spraviť foto a porozprávať so zaujímavými hosťami, ktorí sú hviezdami na YouTube a Tik-Tok. Skvelou adrenalínovou peckou bude výlet do najväčšieho zábavného parku v strednej Európe - ENERGYLANDIE. Ktorý tím získa viac emotikonov? To zistíme v poobedných hrách, ktoré preveria tvoju šikovnosť! Večerný program bude patriť YouTubovým a Tik-Tokovým výzvam, zaujímavým kvízom a nadupaným párty. Si ready? My áno, tešíme a vidíme sa na Kysuciach v hoteli Severka s parádnym ihriskom a bazénom!

Termíny

dátum a doprava
dní
cenová ponuka
doprava
31.07. - 06.08.
7 dní od 259 € 234 €
od 259 € 234 €
Individuálna

Popis Letný tábor SunnySTAR

Strava

5x denne + pitný režim

Doprava

individuálna

V cene tábora

 • ubytovanie, strava 5x denne + pitný režim
 • animátori, zdravotník
 • program, materiálno - technické vybavenie, ceny do súťaží
 • foto z tábora k stiahnutiu na internete
 • profesionálna technika a rekvizity
 • zaujímaví hostia

CK odporúča

 • za príplatok 3€ komplexné cestovné poistenie ECP (storno, prerušenie cesty, úraz, zodpovednosť za škodu)
 • za príplatok 5€ táborové tričko CK Slniečko
 • za príplatok 39€ výlet do najväčšieho zábavného parku v strednej Európe - Energylandie /PL/

Doporučený vek

10 - 15 rokov

Spýtaj sa na program

katarina@ckslniecko.sk

Organizátor tábora

CK Slniečko

hotel Severka Kysuce, Zákopčie

Poloha

Krásne miesto na severe Slovenska, na Kysuciach, neďaleko Čadce. Komfortne zariadený hotel Severka s rozľahlým a oploteným areálom. Pekné izby, milý personál, chutná strava, parádny vonkajší bazén, výborné ihrisko, čerstvý vzduch - ideálna kombinácia pre dokonalý pobyt!

Ubytovanie

2 až 5-lôžkové izby s vlastnými sociálnymi zariadeniami.
Kapacita 49 lôžok.

Vybavenie strediska

Jedáleň, bar, spoločenská miestnosť, vonkajší bazén, multifunkčné ihrisko (futbal, volejbal, basketbal, tenis), stolný tenis, altánok, opekanie …

Tábor SunnySTAR je našou skvelou novinkou pre začínajúcich mladých tvorcov na sociálnej sieti Tik-Tok a platforme YouTube.

Podobný typ tábora nájdete aj v iných cestovných kanceláriách, ale ten náš ponúka aj koncepciu zábavného vzdelávania z oblasti sociálnych médií a digitálnych technológií. Počas workshopov a hier deťom vysvetlíme, ako zodpovedne pracovať s médiami, aké sú pravidlá pre tvorcov videí, ako sa orientovať v onlinovom prostredí, čo je kyberbezpečnosť, ako sa správať v onlinovom svete, aký obsah tvoriť a mnoho iného! Samozrejme skúsia si prácu s kamerou, s rôznymi aplikáciami a softvérmi na úpravu a strih videí, ukážeme si ako vytvoriť skvelý scenár pre tvorbu videí. Spolu s animátormi vytvoria niekoľko videí a tie najlepšie “zavesíme” na naše sociálne siete!

Poobede čakajú na teba skvelé hry! So svojim tímom sa budeš snažiť získať čo najviac emotikonov a poraziť tak svojich súperov.

Spoločne si užijeme skvelý výlet do zábavného parku v Poľsku. ENERGYLANDIA je najväčší zábavný park ponúkajúci niekoľko desiatok atrakcií, ktoré sa nachádzajú na priestore 43 hektárov, je určený pre všetky vekové skupiny. Fenomenálna zábava pre všetkých, ktorí sa chcú pozrieť strachu do očí, zvyšuje sa maximum adrenalínu, ale aj obrovskú dávku radosti a zábavy na najvyšších otáčkach.

V rámci nášho programu sa môžeš tešiť aj na:  zábavné aktivity, súťažné tímové hry, kvízy, večerné hry, YouTube a Tik-Tok výzvy, bazén, športové aktivity, diskusie s hosťami, ale aj tance a mnoho ďalšieho!

Čo ťa ešte čaká na Kysuciach? 

 • Tí najlepší animátori z najlepších,
 • zaujímavý a náučný program o onlinovom svete,
 • novozrekonštruované izby v hoteli,
 • priestranný areál,
 • veľký bazén,
 • zábavné hry,
 • profesionálna technika,
 • materiálne a športové vybavenie,
 • zaujímaví hostia,
 • zážitky,
 • nové priateľstvá.
Tešíme sa na teba! 

“Ďakujem za úžasný a nezameniteľný týždeň vo Vašom skvelom tábore!” Lucia, 2021

“Tábor som si užila. Určite pôjdem aj na budúci rok. Ďakujem!” Noemi, 2021

“Milé Slniečko, váš tábor som si nesmierne užila a určite prídem aj nabudúce. Nikdy som nebola v lepšom tábore ;-)“ Paťka, 2021

“Bol to môj prvý tábor, na ktorý budem dlho spomínať. O rok určite prídem zas a aj s mojimi kamarátkami. Ďakujem!” Sima, 2021

“Máte najlepšie tábory! A ĎAKUJEM ZA NAJLEPŠÍ TÁBOR!” Matej,2021

Napíšte nám

V prípade záujmu, alebo akýchkoľvek otázok nás kontaktujte. Radi Vás poradíme.

Mohlo by vás zaujímať

Letný tábor SunnyARTS

Lokalita: Tekov

Stredisko: Trnavá Hora

Termíny: Jul - Aug

Letný tábor SunnyDANCE

Lokalita: Tekov

Stredisko: Trnavá Hora

Termíny: Jul - Aug

Letný tábor SunnyTHEATRO

Lokalita: Tekov

Stredisko: Trnavá Hora

Termíny: Jul - Aug

f

Cookies nám umožňujú poskytovať lepšie služby. Kliknutím na tlačidlo "Súhlasím" vyjadrujete súhlas s anonymným používaním a uchovávaním cookies. Viac informácii

Súhlasím