zavrieť x

Letný tábor SunnyForestCamp

Máš rád prírodu a chceš počas letných prázdnin prežiť niečo dobrodružné, ale lightovým spôsobom? Tak tento letný tábor je pre teba tou najlepšou voľbou. V stanoch spať nebudeme, toho sa báť nemusíš. Svoje brány nám opäť otvorí už overený poľovnícky kaštieľ Antonstál, ktorý je obklopený krásou Bielych Karpát. Počas týchto dní sa naučíš aj to ako prežiť v lese, ako si postaviť strechu nad hlavou, naučíš sa orientovať v prírode, ako získať pitnú vodu, alebo ako sa chrániť pred predátormi. Naučíme sa spolu niečo zaujímavé o veciach spätých s prírodou. Pri niektorých hrách budeš musieť zapojiť aj svoje mozgové bunky. Samozrejme nebudeme sa stále niečo len učiť, ale aj zabávať. Večer ťa čaká zábava vo veľkom štýle. O disco a párty núdza veru nebude. Počas tábora pôjdeš s nami na výlet do mesta Trenčín, kde v lesnom lanovom parku Tarzánia okúsiš trochu adrenalínu. Výlet bude spojený aj s návštěvou veľkolepého Trenčianskeho hradu. Nájdi v sebe dobrodruha a poď s nami. Tábor SunnyForestCamp ti ukáže úplne iný pohľad na prírodu!

Termíny

dátum a doprava
dní
cenová ponuka
doprava
19.09.
dní
Iná
Vypredané
VYPREDANÉ

Popis Letný tábor SunnyForestCamp

Strava

5x denne + pitný režim

Doprava

individuálna

V cene tábora

  • ubytovanie, strava 5x denne + pitný režim
  • animátori, zdravotník
  • program, materiálno - technické vybavenie, ceny do súťaží
  • foto z tábora k stiahnutiu na internete
  • program lesníckej pedagogiky

CK odporúča

  • za príplatok 2,80€ komplexné cestovné poistenie ECP (storno, prerušenie cesty, úraz, zodpovednosť za škodu)
  • za príplatok 5€ táborové tričko CK Slniečko
  • za príplatok 15€ výlet do Trenčína s návštevou hradu a lanového parku Tarzánia
     

Doporučený vek

8 - 14 rokov

Spýtaj sa na program

katarina@ckslniecko.sk

Organizátor tábora

CK Slniečko

Kaštieľ Antonstál Stredné Považie, Nemšová

Poloha

Účelové zariadenie lesnej pedagogiky a rekreácie Antonstál je situované v tichom prostredí prírody Bielych Karpát, neďaleko hraníc s Českou republikou, 12km od mesta Nemšová. Do jeho blízkosti sa dopravíte po diaľnici D1 a z mesta Nemšová údolnou horskou cestou. Keď sa nadýchnete čerstvého vzduchu a vychutnáte si nádhernú prírodu okolitých lesov, celkom určite podľahnete čaru tohto magického prostredia.

 

Ubytovanie

Veľmi pekné 2, 3, 4-lôžkové izby s vlastným sociálnym zariadením.
Kapacita cca 50 lôžok.

Vybavenie strediska

jedáleň, bar, spoločenská miestnosť, trávnaté plochy, ohnisko, ...

Fotogaléria hotela

Tábor SunnyForestCamp je náučno-tvorivý tábor o lese a prírode, ktorý sa aj skutočne uprostred lesa a prírody nachádza - v prekrásnom prostredí Bielych Karpát - v poľovníckom kaštieli Antonstál. Ak ťa lákajú neprebádané tajomstvá našej prírody a túžiš trošku po jej poznaní aj cez prázdniny, uteč s nami v lete do ”divočiny".


V tábore sa nadýchaš čistého vzduchu, zahĺbiš sa do zvukov lesa a pomocou praktických rád a špeciálnych trikov porozumieš tajným znameniam prírody. Príroda je nevyčerpateľným zdrojom inšpirácie a údivu. Nikdy nevieš, kedy ti príroda pripraví nejaké prekvapenie a ty sa budeš musieť vysporiadať s nástrahami, ktoré ti prinesie. Podľa znamení počasia zistíme, či nám hrozí nebezpečenstvo. A ak si sa ešte nestretol s tým, ako poskytnúť človeku prvú pomoc, naučíme ťa aj toto.


Samozrejme sa nebudeme venovať len tomu, ako prežiť v prírode. Pozrieme sa aj na to, ako našu prírodu máme chrániť, ako sa k nej správať čo najšetrnejšie. Teda budeme sa venovať trošku aj EKO téme. Čaká nás veľa nového a hlavne veľa dobrodružstva. Nové hry, pri ktorých sa zabavíš, a taktiež aj hry, pri ktorých budeš musieť zapojiť svoju hlavičku.


Súčasťou tábora bude aj program odborníkov z lesnej pedagogiky, ktorí sa nám budú počas týždňa venovať a budú mať prichystané pre nás rôzne zaujímavé úlohy, ktoré spolu budeme plniť.


Tábor je zameraný na zoznámenie sa s prírodou a reštartovanie zmyslov - zrak, sluch, čuch, chuť - ako psychohygiena pre tých, pre ktorých jediným zámerom cez prázdniny je telka, mobil, tablet a internet. Prostredníctvom účelových hier a aktivít zapojíš jednotlivé zmysly - hľadanie pokladu, rozlišovanie potravín čuchom, počúvanie zvukov prírody, vnímanie prostredia dotykom a pod. Na tábore zapojíme našu myseľ a aj činnosť rúk. Absolvuješ nielen strategické hry, ale aj praktické a tvorivé činnosti. Náučná zložka pozostáva z praktických rád a vysvetlení prírodných zákonov počas jednotlivých aktivít, ako aj základné pravidlá prežitia v prírode. Aby sme to s náukou neprehnali, plánujeme aj výlet do Trenčína s návštevou hradu a lanového parku.

Ďakujeme za príjemné spestrenie prázdnin, dcéra prišla domov plná zážitkov! Ema

Všetci boli fantastickí. Dúfam, že sa s nimi ešte stretnem. Katka

Tento tábor by bol bez animátorov celkom o ničom, lebo oni robia tábor táborom. Každý z nich je mladý človek plný energie, ktorý sa dokáže dobre vžiť do nás - detí. :-D“Radka

Syn bol prvýkrát v tábore a bol veľmi spokojný. Matej 

Spokojnosť s animátormi, odkaz: Teším sa na vás, prídem aj nabudúce. Samuel

Napíšte nám

V prípade záujmu, alebo akýchkoľvek otázok nás kontaktujte. Radi Vás poradíme.

f

Cookies nám umožňujú poskytovať lepšie služby. Používaním stránky vyjadrujete súhlas s anonymným používaním a uchovávaním cookies. Viac informácii

Súhlasím