zavrieť x

Letný tábor Slniečkovo s angličtinou

... alebo Alice in Wonderland.

Milé deti a hlavne rodičia! Celkom určite poznáte Alicu z krajiny zázrakov. V našom tábore Slniečkovo ENGLISH sa tento rok budú s Alicou diať nielen veľké zázraky pre malých aj veľkých, ale s deťmi precvičíme počas prázdnin aj zopár anglických slovíčok a doplníme slovnú zásobu. Tábor je doplnený o zábavnú detskú angličtinu. Deti si prirodzenou cestou zapamätajú základné frázy a jazyk im rozviažu aj zábavné hry. Ľahko si zapamätajú nové slovíčka a vďaka ilustráciám rýchlejšie pochopia ich význam. Prázdniny však nie sú iba o učení sa, každý deň sa ponoríme do iného zázraku, spoznáme ríšu zvierat na výlete vo Zveroparku v Žarnovici, a aj tu nás čaká menší labyrint ako z rozprávky. Tábor je prichystaný pre všetkých malých zvedavcov na ich prvú táborovú cestu do rozprávkového sveta hier a objavovania angličtiny.

Termíny

dátum a doprava
dní
cenová ponuka
doprava
31.07. - 07.08.
8 dní od 289 €
od 289 €
Individuálna

Popis Letný tábor Slniečkovo s angličtinou

Strava

5x denne + pitný režim

Doprava

individuálna

V cene tábora

  • ubytovanie, strava 5x denne + pitný režim
  • animátori, zdravotník
  • program, materiálno - technické vybavenie, ceny do súťaží
  • foto z tábora k stiahnutiu na internete
  • skákací hrad
  • zaujímavý hosť pre našich najmenších

CK odporúča

  • za príplatok 3€ komplexné cestovné poistenie ECP (storno, prerušenie cesty, úraz, zodpovednosť za škodu)
  • za príplatok 5€ táborové tričko CK Slniečko
  • za príplatok 20€ autobusový výlet do Zveroparku pri meste Žarnovica

Doporučený vek

5 - 10 rokov

Spýtaj sa na program

katarina@ckslniecko.sk

Organizátor tábora

CK Slniečko

penzión Slniečko Ponitrie, Duchonka

Poloha

Penzión Slniečko sa nachádza v krásnom lesnom prostredí len pár metrov od známej vodnej nádrže Duchonka pri Topoľčanoch. 
www.slnieckopenzion.sk

Ubytovanie

Priestranné a komfortne vybavené 3, 4-lôžkové izby (1 x 5-lôžková) s vlastným sociálnym zariadením.
Kapacita 86 lôžok v hlavnej budove.

Vybavenie strediska

Vonkajší bazén, jedáleň, bufet, spoločenská miestnosť, multifunkčné ihrisko, plážový volejbal, stolný tenis, stolný futbal, ohnisko na opekanie, altánok s kapacitou až 80 miest na sedenie, trampolína, hojdačky, TV, DVD, projektor, flipchartová tabuľa, wifi, ...

Čo dieťaťu prináša tábor?

Už od prvých dní učia rodičia svoje dieťa samostatnosti. Aby postupne vedelo bez ich pomoci urobiť krok, vedelo sa samostatne najesť, umyť a pod. Ich nároky sa primerane veku zvyšujú. Predškolský vek a mladší školský vek je plný osamostatňovania. Prvá cesta do školy, prvá skutočná zodpovednosť za veci a rozhodnutia. Deti dostávajú aj v našom tábore priestor na prekonávanie prvých chvíľ bez rodičov a tak rozvíjajú nielen svoju samostatnosť, ale ide aj o aktívnu socializáciu. Napriek rôznorodosti detí dokážeme s istotou tvrdiť, že každé dieťa potrebuje byť socializované v spoločnosti a byť prijaté inými, rovesníkmi aj dospelými.

Pomocou edukačných aktivít a didaktických hier si v tábore deti rozvíjajú svoju osobnosť, kompetencie a spolupatričnosť. V mnohých aktivitách bude taktiež použitá v súčasnosti veľmi populárna Montessori pedagogika.

Prečo Slniečkovo?

Slniečkovo je letný tábor špeciálne pripravovaný pre najmenších. Takmer žiadne dieťa si nevie predstaviť detstvo bez objavovania okolitého sveta a dobrodružstiev.  Možno nie každé dieťa túži po tom, že raz bude hrdinom, rytierom či princeznou, ale každé z nich chce cítiť, že je dôležité a chce písať svoj vlastný príbeh.

Prostredníctvom hier deti získavajú informácie o prírode, o princípoch dobra a zla a zároveň vnímajú, že sami v sebe maju čosi čarovné, fantastické. Stotožňujú sa s postavami z príbehov a prostredníctvom nich riešia úlohy a prekonávajú rôzne prekážky vo svojom živote, sú teda ich neoddeliteľnou súčasťou. Taktiež ide o mimovôľové - informálne učenie, ktoré predstavuje nenásilný spôsob získavania informácií.

Aký bude náš tohtoročný tábor?

Deti vedieme k predčitateľskej gramotnosti, procesu výroby kníh, zoznámime sa s jednotlivými komponentmi diela Alica v krajine zázrakov od Lewisa Carrolla ako sú ilustrácia, dej, námet, postavy, scéna, prostredie. Hravou formou sa deti ocitnú uprostred diania celej rozprávky a vlastnou fantáziou ju pretvoria na svoju vlastnú krajinu zázrakov. Taktiež si deti precvičia počas prázdnin aj zopár anglických slovíčok a doplnia slovnú zásobu. Tábor je doplnený o zábavnú detskú angličtinu. Deti si prirodzenou cestou zapamätajú základné frázy a jazyk im rozviažu aj zábavné hry. Ľahko si zapamätajú nové slovíčka a vďaka ilustráciám rýchlejšie pochopia ich význam.

“Animátori boli skvelí, priateľskí, zaujímali sa o nás, boli super! Ďakujem za super zážitky, všetko sa mi páčilo!”  Ninka, Slniečkovo 2021

“Ďakujeme za krásny týždeň s CK Slniečko v Slniečkove :)” Paľko a Kajka, Slniečkovo 2021

“Bolo super a chcela by som prísť aj na budúci rok!” Katarína, Slniečkovo 2021

“Teším sa na budúci rok! ” Evka, Slniečkovo 2021

“Bolo fajn, ďakujem!” Natália, Slniečkovo 2021

Napíšte nám

V prípade záujmu, alebo akýchkoľvek otázok nás kontaktujte. Radi Vás poradíme.

Mohlo by vás zaujímať

Letný tábor Slniečkovo

Lokalita: Ponitrie

Stredisko: Duchonka

Termíny: 07.08.2022 - 14.08.2022
14.08.2022 - 21.08.2022

f