zavrieť x

Letný tábor Slniečkovo s angličtinou

... alebo Alice in Wonderland.

Milé deti a hlavne rodičia! Celkom určite poznáte Alicu z krajiny zázrakov. V našom tábore Slniečkovo ENGLISH sa tento rok budú s Alicou diať nielen veľké zázraky pre malých aj veľkých, ale s deťmi precvičíme počas prázdnin aj zopár anglických slovíčok a doplníme slovnú zásobu. Tábor je doplnený o zábavnú detskú angličtinu. Deti si prirodzenou cestou zapamätajú základné frázy a jazyk im rozviažu aj zábavné hry. Ľahko si zapamätajú nové slovíčka a vďaka ilustráciám rýchlejšie pochopia ich význam. Prázdniny však nie sú iba o učení sa, každý deň sa ponoríme do iného zázraku, spoznáme ríšu zvierat na výlete vo Zveroparku v Žarnovici, a aj tu nás čaká menší labyrint ako z rozprávky. Tábor je prichystaný pre všetkých malých zvedavcov na ich prvú táborovú cestu do rozprávkového sveta hier a objavovania angličtiny.

Termíny

dátum a doprava
dní
cenová ponuka
doprava
17.07. - 22.07.
6 dní od 225 € 200 €
od 225 € 200 €
Individuálna
31.07. - 07.08.
8 dní od 275 € 250 €
od 275 € 250 €
Individuálna

Popis Letný tábor Slniečkovo s angličtinou

Strava

5x denne + pitný režim

Doprava

individuálna

V cene tábora

  • ubytovanie, strava 5x denne + pitný režim
  • animátori, zdravotník
  • program, materiálno - technické vybavenie, ceny do súťaží
  • foto z tábora k stiahnutiu na internete
  • skákací hrad
  • zaujímavý hosť pre našich najmenších

CK odporúča

  • za príplatok 3€ komplexné cestovné poistenie ECP (storno, prerušenie cesty, úraz, zodpovednosť za škodu)
  • za príplatok 5€ táborové tričko CK Slniečko
  • za príplatok 20€ autobusový výlet do Zveroparku pri meste Žarnovica

Doporučený vek

5 - 10 rokov

Spýtaj sa na program

katarina@ckslniecko.sk

Organizátor tábora

CK Slniečko

penzión Fortunato Ponitrie, Duchonka

Poloha

Penzión Fortunato sa nachádza v peknom lesnom prostredí len 300m od vodnej nádrže Duchonka v okrese Topoľčany, neďaleko dedinky Prašice.
www.fortunato.sk 

Ubytovanie

3 až 5-lôžkové izby s vlastným sociálnym zariadením.

Kapacita 45 lôžok.

Vybavenie strediska

Jedáleň, krytá terasa, bufet, vonkajší bazénik (4,5m x 2,5m s hĺbkou 1,2m), ohnisko na opekanie, trávnatá plocha, trampolína, spoločenská miestnosť s TV a DVD

Fotogaléria hotela

Čo dieťaťu prináša tábor?

Už od prvých dní učia rodičia svoje dieťa samostatnosti. Aby postupne vedelo bez ich pomoci urobiť krok, vedelo sa samostatne najesť, umyť a pod. Ich nároky sa primerane veku zvyšujú. Predškolský vek a mladší školský vek je plný osamostatňovania. Prvá cesta do školy, prvá skutočná zodpovednosť za veci a rozhodnutia. Deti dostávajú aj v našom tábore priestor na prekonávanie prvých chvíľ bez rodičov a tak rozvíjajú nielen svoju samostatnosť, ale ide aj o aktívnu socializáciu. Napriek rôznorodosti detí dokážeme s istotou tvrdiť, že každé dieťa potrebuje byť socializované v spoločnosti a byť prijaté inými, rovesníkmi aj dospelými.

Pomocou edukačných aktivít a didaktických hier si v tábore deti rozvíjajú svoju osobnosť, kompetencie a spolupatričnosť. V mnohých aktivitách bude taktiež použitá v súčasnosti veľmi populárna Montessori pedagogika.

Prečo Slniečkovo?

Slniečkovo je letný tábor špeciálne pripravovaný pre najmenších. Takmer žiadne dieťa si nevie predstaviť detstvo bez objavovania okolitého sveta a dobrodružstiev.  Možno nie každé dieťa túži po tom, že raz bude hrdinom, rytierom či princeznou, ale každé z nich chce cítiť, že je dôležité a chce písať svoj vlastný príbeh.

Prostredníctvom hier deti získavajú informácie o prírode, o princípoch dobra a zla a zároveň vnímajú, že sami v sebe maju čosi čarovné, fantastické. Stotožňujú sa s postavami z príbehov a prostredníctvom nich riešia úlohy a prekonávajú rôzne prekážky vo svojom živote, sú teda ich neoddeliteľnou súčasťou. Taktiež ide o mimovôľové - informálne učenie, ktoré predstavuje nenásilný spôsob získavania informácií.

Aký bude náš tohtoročný tábor?

Deti vedieme k predčitateľskej gramotnosti, procesu výroby kníh, zoznámime sa s jednotlivými komponentmi diela Alica v krajine zázrakov od Lewisa Carrolla ako sú ilustrácia, dej, námet, postavy, scéna, prostredie. Hravou formou sa deti ocitnú uprostred diania celej rozprávky a vlastnou fantáziou ju pretvoria na svoju vlastnú krajinu zázrakov. Taktiež si deti precvičia počas prázdnin aj zopár anglických slovíčok a doplnia slovnú zásobu. Tábor je doplnený o zábavnú detskú angličtinu. Deti si prirodzenou cestou zapamätajú základné frázy a jazyk im rozviažu aj zábavné hry. Ľahko si zapamätajú nové slovíčka a vďaka ilustráciám rýchlejšie pochopia ich význam.

“Animátori boli skvelí, priateľskí, zaujímali sa o nás, boli super! Ďakujem za super zážitky, všetko sa mi páčilo!”  Ninka, Slniečkovo 2021

“Ďakujeme za krásny týždeň s CK Slniečko v Slniečkove :)” Paľko a Kajka, Slniečkovo 2021

“Bolo super a chcela by som prísť aj na budúci rok!” Katarína, Slniečkovo 2021

“Teším sa na budúci rok! ” Evka, Slniečkovo 2021

“Bolo fajn, ďakujem!” Natália, Slniečkovo 2021

Napíšte nám

V prípade záujmu, alebo akýchkoľvek otázok nás kontaktujte. Radi Vás poradíme.

Mohlo by vás zaujímať

Letný tábor Slniečkovo

Lokalita: Ponitrie

Stredisko: Duchonka

Termíny: 10.07.2022 - 17.07.2022
07.08.2022 - 12.08.2022

Letný tábor Zlatá Rybka

Lokalita: Horehronie

Stredisko: Heľpa

Termíny: 10.07.2022 - 16.07.2022
17.07.2022 - 23.07.2022

f

Cookies nám umožňujú poskytovať lepšie služby. Kliknutím na tlačidlo "Súhlasím" vyjadrujete súhlas s anonymným používaním a uchovávaním cookies. Viac informácii

Súhlasím